۲۰ ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب مراسم رسمی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۹۱۴۰۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
۱۶۹۳۸
هر موقعیت و مکانی، لباس خاصی برای خود دارد. مهمانی‌های رسمی یکی از این موقعیت هاست که انتخاب لباس مناسب برای آن، ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. اما نگران نباشید. در ادامه این مقاله با ۲۰ ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب مهمانی‌های رسمی آشنا خواهید شد.

برترین‌ها: هر موقعیت و مکانی، لباس خاصی برای خود دارد. مهمانی‌های رسمی یکی از این موقعیت هاست که انتخاب لباس مناسب برای آن، ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. اما نگران نباشید. در ادامه این مقاله با ۲۰ ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب مهمانی‌های رسمی آشنا خواهید شد. با الهام گرفتن از این ایده‌ها، مطمئنا در مهمانی که پیش رو دارید، خواهید درخشید. با ما همراه باشید.

۱. کت و دامن سفید و صورتی

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

رنگ‌های روشنی مثل سفید و صورتی، جزء گزینه‌های کاملا مناسب برای مراسم‌های رسمی هستند. همچنین کت و دامن نیز آیتمی مناسب برای این نوع مراسم هاست. پیشنهاد می‌کنیم از کت و دامن‌های ست و یکرنگ دوری کرده و به جای آن، دو آیتم مختلف را با هم ست کنید. مثلا دامن صورتی با کت سفید، ترکیب مناسبی را خلق خواهد کرد.


۲. دامن گیپور و شومیز

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

برای این‌که کمی حال و هوای رسمی‌تری به استایل‌تان بدهید، پیشنهاد می‌کنیم یک دامن گیپوری را جزء گزینه‌هایتان قرار دهید. دامن گیپوری باعث می‌شود استایل شما نه بیش از حد رسمی شده و نه بیش از حد روزمره و معمولی به نظر برسد. این دامن را با یک شومیز ساده به رنگ روشن ترکیب کنید.


۳. دامن سفید بلند با بالاتنه مشکی

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

اگر از طرفداران لباس‌هایی به رنگ مشکی هستید، مشکلی نیست؛ می‌توانید از آن استفاده کنید. اما استفاده از آن را به حداقل برسانید. به این ترتیب که یک دامن رنگ روشن (ترجیحا سفید) با قد نسبتا بلند و فاق بلند (تا زیر سینه) انتخاب کرده و برای قسمت بالا تنه از یک بلوز، شومیز یا تاپ مشکی استفاده کنید. همچنین می‌توانید کفش‌هایتان را نیز مشکی انتخاب کنید.


۴. پیراهن گیپوری

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

اگر قصد دارید برای این مراسم رسمی که پیش رو دارید، استایل رسمی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم از پیراهن‌های گیپور غافل نشوید. یک پیراهن گیپور تا پایین زانو، گزینه مناسبی برای مراسم رسمی است. برای انتخاب کفش نیز پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های تیره مثل قهوه‌ای، مشکی، طوسی و... استفاده کنید.


۵. دامن چین‌دار سفید با بالاتنه گیپور

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

دامن چین‌دار، برای دختر خانم‌هایی که سن کمتری دارند مناسب‌تر می‌باشد. دامن چین‌دار سفید خود را با یک بلوز یا نیم تنه گیپوری ست کنید تا استایل‌تان کمی رسمی‌تر شده و برای مراسم مناسب‌تر شود. برای انتخاب کفش می‌توانید از رنگ سفید استفاده کرده و در واقع کفش‌هایتان را با دامن‌تان ست کنید. همچنین می‌توانید رنگ کفش‌هایتان را با لباس بالاتنه خود ست کنید.


۶. کت و شلوار طوسی با شومیز سفید

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

یک انتخاب شیک و عالی برای طرفداران کت و شلوار‌های زنانه! اگر شما هم از طرفداران کت و شلوار‌های زنانه هستید، می‌توانید به راحتی از این آیتم مورد علاقه خود در یک مراسم رسمی استفاده کنید. برای اینکه استایل شیک و روشنی داشته باشید، می‌توانید کفش و شومیز خود را به رنگ سفید انتخاب کنید.


۷. دامن گیپوری آبی روشن با بالاتنه سفید

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

آبی آسمانی یا آبی روشن یکی دیگر از رنگ‌های مناسب برای مراسم‌های رسمی است. این رنگ روشن، علاوه بر اینکه بسیار شیک و خاص است، باعث می‌شود تا شبیه به عروس‌ها به نظر نرسید! برای قسمت بالاتنه می‌توانید از شومیز یا تاپ سفید استفاده کرده و کفش‌تان را نیز با بلوز خود ست کنید.


۸. دامن مشکی با بلوز اسپرت

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

دامن مشکی برای هر موقعیت و مکانی مناسب خواهد بود. یک دامن مشکی ساده و زیبا که مناسب با اندام شما باشد، گزینه خوبی برای مراسم‌های رسمی است. اگر قصد دارید استایل‌تان تا حدودی اسپرت باشد، برای قسمت بالاتنه خود از بلوز‌های اسپرت با طرح‌های ساده‌ای مثل راه راه، خال خال و... استفاده کنید. در غیر اینصورت می‌توانید از شومیز و بلوز‌های مجلسی نیز استفاده کنید.


۹. پیراهن سفید

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

این ایده، مناسب خانم‌هایی است که دوست ندارند برای مراسم‌های رسمی، استایل بیش از حد رسمی داشته باشند؛ شما می‌توانید یک پیراهن کوتاه اسپرت را در لیست لباس‌های مناسب خود قرار دهید. در انتخاب رنگ این پیراهن، می‌توانید آزادانه از رنگ مورد علاقه خود استفاده کنید. اما بهترین گزینه‌ای که پیش رو دارید، رنگ سفید است.


۱۰. دامن تنگ فاق بلند با شومیز

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

اگر اندام کشیده و متناسبی دارید، این ست مناسب‌ترین گزینه‌ای است که می‌توانید استفاده کنید. یک دامن تنگ فاق بلند (تا زیر سینه) اندام زیبا و کشیده شما را در این مراسم، به نمایش خواهد گذاشت و اعتماد به نفس‌تان را به مراتب بالاتر خواهد برد. برای قسمت بالا تنه می‌توانید از شومیز‌های ساده استفاده کرده و آن‌ها را در داخل دامن‌تان قرار دهید.


۱۱. دامن گلدار با بلوز ساده

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

برای اینکه استایل خود را از سادگی خارج کنید می‌توانید از دامن‌های طرح‌دار استفاده کنید. چه طرحی بهتر از طرح گل گلی؟ پارچه‌های گل گلی مدتی است که شدیدا مد شده‌اند و قصد خارج شدن از دنیای مد را هم ندارند! از این رو می‌توانید با خیالی آسوده به سراغ دامن‌های گلدار بروید و آن‌ها را برای روز خاص خود استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که، چون دامن شما طرح‌دار است، برای قسمت بالاتنه باید حتما از آیتم‌های ساده و تکرنگ استفاده کنید.


۱۲. دامن پلیسه صورتی و بلوز سفید

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

مطمئنا خودتان این موضوع را می‌دانید و دیگر نیازی به توضیح نیست که امروزه دامن‌های پلیسه تا چه حد روی بورس هستند و طرفدار دارند. برای مراسم‌های رسمی می‌توانید یک دامن پلیسه به رنگ روشن (مثل صورتی) انتخاب کرده و آن را با یک بلوز سفید ست کنید. به این نکته توجه داشته باشید که دامن‌های پلیسه از پارچه‌های مختلفی تهیه می‌شوند و اصطلاحا جنس‌های مختلفی دارند. مناسب‌ترین نوع پارچه که می‌توانید انتخاب کنید، پارچه‌های حریر هستند.


۱۳. بلوز و دامن یک دست سورمه‌ای

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

اگر قصد دارید برای مراسم‌های رسمی که پیش رو دارید، یک استایل تک رنگ داشته و از رنگ سفید استفاده نکنید، این ایده کاملا مناسب شماست. هر تناژ رنگی که دوست دارید و مطمئن هستید با رنگ پوست و موی شما همخوانی دارد را انتخاب کنید و به صورت آزادانه برای مراسم بپوشید. پیشنهاد می‌کنیم از پارچه‌هایی با جنس مختلف استفاده کنید تا این وجه تمایز، جذابیتی برای استایل‌تان ایجاد کند. مثلا می‌توانید یک شومیز کرپ را با دامن مخمل ست کنید.


۱۴. کت و شلوار سفید

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

یکی از بهترین، شیک‌ترین و رسمی‌ترین استایل‌هایی که می‌توانید داشته باشید، استفاده از کت و شلوار سفید است. برای ایجاد یک استایل جذاب، می‌توانید کمی اختلاف رنگ میان کت و شلوار و بلوز زیری آن ایجاد کنید. مثلا می‌توانید کت و شلوار خود را به رنگ طوسی استخوانی خیلی روشن انتخاب کرده و برای زیر آن از یک شومیز کاملا سفید استفاده کنید. نکته مهم اینکه همیشه بلوز خود را داخل شلوارتان قرار دهید.


۱۵. دامن ساده رنگی با شومیز طرحدار

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

این ایده برای آن دسته از خانم‌هایی که قصد دارند در مراسم‌های رسمی از لباس‌های رنگی استفاده کنند، بسیار مناسب خواهد بود. برای داشتن یک استایل شیک و رسمی، می‌توانید یک دامن رنگی ساده انتخاب کنید. یک شومیز طرحدار (مثل گل گلی، خال خالی، پوست ماری، پلنگی و...) که رنگ آن متناسب با رنگ دامن شما باشد، استایل بسیار جذابی را خلق خواهد کرد.


۱۶. کت با شلوار راسته

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

شلوار‌های راسته، برای داشتن استایل‌های رسمی، بسیار بسیار مناسب و ایده‌آل هستند. با پوشیدن یک شلوار راسته با کت ست آن، استایل‌تان بسیار شیک و رسمی خواهد شد. نکته جالب در مورد این مدل استایل‌ها این است که برای هر اندامی مناسب می‌باشد. چراکه می‌تواند شما را کشیده‌تر، باریک‌تر و لاغرتر نشان دهد.


۱۷. شومیز و شلوار رسمی

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

شومیز و شلوار یک پیشنهاد کاملا ایمن و مناسب و بدون ریسک برای مراسم‌های رسمی است. یک شومیز خاص و زیبا تهیه کرده و آن را با یک شلوار راسته (ترجیحا از جنس کرپ) ست کنید. برای اینکه اندام کشیده‌تر و زیباتری داشته باشید می‌توانید شومیزتان را داخل شلوار خود قرار دهید.


۱۸. دامن تنگ با بالاتنه گشاد

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

پوشیدن دامن تنگ با شومیز‌های گشاد باعث می‌شود تا یک تناقض خاص و جذاب در استایل‌تان به وجود آید. همچنین پوشیدن بلوز‌های گشاد برای خانم‌هایی که قصد دارند شکم و پهلوی خود را پنهان کنند بسیار مناسب خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم برای افزایش این تضاد، از دو رنگ متضاد نیز استفاده کرده و کفش خود را با بلوزتان ست کنید.


۱۹. پیراهن دامن پلیسه

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

باز هم پلیسه! همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، دامن‌های پلیسه جایگاه خاصی در دنیای مد پیدا کرده‌اند و طرفداران زیادی نیز دارند. اما اگر قصد ندارید برای مراسم‌های رسمی از دامن استفاده کنید، می‌توانید پیراهنی خریداری کنید که قسمت دامن آن پلیسه باشد. اگر رنگ پیراهن‌تان سفید، استخوانی، صورتی کمرنگ یا هر رنگ روشن دیگری است، پیشنهاد می‌کنیم آن را با یک کفش تیره‌تر ست کنید.


۲۰. کت و شلوار صورتی با شومیز سفید

20 ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

کت و شلوار صورتی یکی از امن‌ترین و شیک‌ترین گزینه‌های موجود برای مراسم‌های رسمی است. برای انتخاب کت می‌توانید از کت‌های کلاسیک کوتاه یا کت‌های کمی بلندتر (تا روی باسن) استفاده کنید. اضافه کردن یک شومیز حریر شیک به این رنگ کت و شلوار، استایل شما را برای این مراسم، جذاب و بی‌نظیر می‌کند. در نهایت یک جفت کفش صورتی یا سفید می‌توانند برای این استایل مناسب باشند.

سخن آخر

انتخاب لباس مناسب برای مراسم‌های رسمی ممکن است تا حدودی چالش برنگیز باشد. اما نگران نباشید؛ شما می‌توانید با داشتن یک استایل خاص و جذاب، خاطره این شب را در ذهن خود ثبت کنید. با الهام گرفتن از این ۲۰ ایده جذاب برای انتخاب لباس مناسب مراسم‌های رسمی، مطمئنا در این شب خواهید درخشید. اگر در مورد انتخاب لباس در این مراسم ایده و نظر یا پیشنهاد خاصی دارید، آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

غزال صادقی
انتشار یافته: 30
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1398/05/19
چرا از الگو ومدلهای ایرانی اسلامی استفاده نمیکنید
پاسخ ها
S
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
چونکه...
بدون نام
-
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خوشبحال ملتی ازادن ما با کل چهان فرق داریم نمیدونم ما
شصت میلیون با هفت میلیارد انسان چرا همه چیمون فرق داره کی اشتباه میکنه حتی کشورهای اسلامی هم مثل ما نیستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
منظورت ايراني اسلاميه ، برادر و يا خواهر ؟! خخخخخخخ
بدون نام
United Arab Emirates
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
۱۰:۴۹
اگه فکرکردی چون نوع لباس پوشیدنمون اینکه مست کردن و پارتی و این چیزها ملاک ازادی وپیشرفت و جهان اولی بودنه باید اعتراف کنم ما ایرانیها از زمان کوروش کبیر و ساسانیان و ازوقتی ایران وایرانی توی خون وفرهنگمون بوده وایرانی باهمه دنیا فرق داشته ودارد وتاابد خواهدداشت ولطفا ازخودتون الکی چیزی درنیارین یک میلیاردونیم مسلمان هستش که باتوجه به دین واحکام اسلامی محدودیتهای دارن لطفا فرافکنی الکی نکنین که بخواین بگین ما باهمه دنیافرق میکنیم وبدبختیم وازاین حرفا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
چون ایران با اسلام سنخیتی نداره
کوثر
United Arab Emirates
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
برا مهمانی های زنانه این مدل لباس ها برا خانمها مناسبه
اما حرف شما هم درسته الان طراحان ایرانی لباس های سنتی بسیار زیبایی در همه محدوده قیمت طراحی و تولید کردن که با فرهنگ ما هم سازگارتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
از لباسهای ایرانی پوشیده ترند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
۰۰:۵۷
توکه میگی ایران بااسلام سنخیتی ندارد میشه توضیح بدی این تحلیل اشتباهات رو براساس چه چیزی بدست اوردی ایران ۱۴۰۰ساله مسلمانن قبل اون هم اسلامی وجودنداشته پس ایرانیان بعدازاعراب ازاولین ملتهای هستن که مسلمان شدن و حتی قبل ازاسلام تنها ایرانیها شبیه.اسلام بودن یعنی یکتاپرستی وحجاب واینجورچیزها که ازاول توی خون ایرانیها بود بعد اسلام اومد اینها رو گفت و نامه ای هم که خلیفه اعراب به اردشیرساسانی میده برای گرویدن به اسلام اردشیرجواب میده این اسلامی میگین ماایرانیها ازخیلی قدیم همین چیزها رو انجام دادیم
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/05/19
حتما اقا این متنو نوشتن اخه هرچی رنگ کرم و گلبهی و... هست همش میگه صورتی
پاسخ ها
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
دقیقاااا
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1398/05/19
دوستان دقت کردین که فقط اسم مطلبو عوض کردن این همونیکه برا روز خواستگاری گذاشته بودن
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/05/19
سپاس ،این مدلها زیبا و برای خانمها جذاب و قابل استفاده است...ولی لطفا در زمینه پوشیدن لباسهایی که حجاب و البته زیبایی داره هم راهنمایی کنید، برای مجالسی که آقایون هم حضور دارن مثل یه مهمونی خانوادگی....شاید دیگه اکثریت نباشه ولی حداقل نصف ایرانیها هنوز به حجاب جلوی نامحرم معتقدن و حتما میشه یه متن کاربردی در این مورد ارائه کرد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
آره منم قبول دارم
بدون نام
United Arab Emirates
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
وای برملتی که فکرکنن برهنگی و بی حجابی دلیل پیشرفت کشورهای جهان اول بوده واینم بگم در زمان کوروش وداریوش کبیر ایران ابرقدرت وپیشرفته ترین کشور ازهمه لحاظ اقتصادی سیاسی و نظامی بود و زنان هم حجاب داشتن و بقیع جهان بی حجاب بودن اما عقب افتاده
سحر
Turkey
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
باریکلا
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/05/19
به نظر. شما اینا تیپشون خوب نیست که باعث شده لباسا خوشگل دیده بشن
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/05/19
من فقط یه بلوز آستین بلند یقه بسته دارم که با یه دامن بلند تو کل مهمونی‌هایی که مرد هست می پوشم ،با یه کت و دامن بلند رسمی .

شوهرم هی میگه بابا بخر ده سال همینا رو همه جا می پوشی ،گفتم نیست ،باید بدی بدوزند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
خب بدوز، یا حداقل یه رنگ دیگه بخر همون مدلی
United Arab Emirates
01:35 - 1398/05/20
مطلب موثر و کاربردی نبود
چون هر کسی برا مهمانی رفتن به کمد لباسش نگاه میکنه که ممکنه هیچ کدوم از این لباسها تو کمدش نباشه
به جای این مطلب، مطالبی در رابطه با آموزش ست کردن رنگ لباسها یا آموزش خیاطی و روبان دوزی و تزئین لباس بذارید بهتره
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/05/20
خانم خوشکل و خوش استیل باشه هر چه بپوش بهش میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
البته اعتماد به نفس و محکم راه رفتن هم تو خوش تیپ بودن خیلی تاثیر داره
United States
21:58 - 1398/05/20
لباس رسمی پوشیدن رو یاد مجلس بدید که با اون لباسای افتضاح و خربزه بدست پا نشن بیان مجلس ابرومون رو ببرن
United States
21:58 - 1398/05/20
لباس رسمی پوشیدن رو یاد مجلس بدید که با اون لباسای افتضاح و خربزه بدست پا نشن بیان مجلس ابرومون رو ببرن
United States
21:58 - 1398/05/20
لباس رسمی پوشیدن رو یاد مجلس بدید که با اون لباسای افتضاح و خربزه بدست پا نشن بیان مجلس ابرومون رو ببرن
United States
21:58 - 1398/05/20
لباس رسمی پوشیدن رو یاد مجلس بدید که با اون لباسای افتضاح و خربزه بدست پا نشن بیان مجلس ابرومون رو ببرن
United States
21:58 - 1398/05/20
لباس رسمی پوشیدن رو یاد مجلس بدید که با اون لباسای افتضاح و خربزه بدست پا نشن بیان مجلس ابرومون رو ببرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
مجلس و دولت باید یه طراح لباس استخدام کنن همچنین یه مربی که بهشون راه رفتن و حرف زدن یاد بده خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1398/05/21
به پلیس فتا گزارش دادم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
عالی بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر