ایکاردی از اینترمیلان شکایت می‌کند!
۸۹۲۲۳۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
۳۴۸۵ 
مائورو ایکاردی که از وضعیت خود در اینتر راضی نیست ممکن است به دلیل عدم اجازه جدایی، از مدیران اینتر شکایت کند.

مدال: ممکن است مائورو ایکاردی از اینترمیلان شکایت کند.

جنگ میان مائورو ایکاردی و باشگاه اینتر وارد فاز علنی و شد چرا که باشگاه به او هشدار داده که تصور نکند در فصل آینده می‌تواند حتی یک دقیقه فرصت بازی در تیم را داشته باشد و در سمت مقابل هم ایکاردی همه پیشنهادهایش را رد می‌کند، تنها خواهان پیوستن به یوونتوس است و آماده شکایت از نراتزوری شده است.

ایکاردی از اینترمیلان شکایت می‌کند!

روزی که اینتر آنتونیو کونته را به عنوان سرمربی معرفی کرد، مشخص شد که ایکاردی و راجا ناینگولان در این تیم جایی نخواهد داشت. در حالی که ناینگولان به عنوان بازیکن قرضی به تیم سابقش کالیاری برمی‌گردد، وضعیت ایکاردی کاملاً مبهم است و به خاطر تنش موجود، آینده او کاملاً نامشخص است.

طبق گزارش نشریه گاتزتادلواسپورت، روز گذشته (پنجشنبه) مدیران باشگاه اینتر، جوزپه ماروتا، پیرو اوسیلیو و له‌له اوریالی با ایکاردی جلسه‌ای داشته‌اند و به او گفته‌اند که هیچ امیدی به حتی یک دقیقه بازی کردن در ترکیب اینتر در فصل پیش رو نداشته باشند. این هشدار آنها به مذاق ایکاردی خوش نیامده است و او حالا بیش از پیش بر اینکه تنها و تنها به یوونتوس خواهد رفت پافشاری می‌کند.

اگر انتقال ایکاردی به یوونتوس محقق نشود، با توجه به خارج شدن او از لیست بازیکنان اینتر در سری A و لیگ قهرمانان اروپا، می‌توان انتظار یک تغییر فاحش را در رویکرد ایکاردی و مدیربرنامه‌هایش در تعامل با باشگاه اینتر و شکایت جدی آنها از آبی‌و‌مشکی‌‌های شهر میلان را داشت.

رم و ناپولی هم هر دو مشتری ایکاردی هستند و در خارج از ایتالیا هم آرسنال او را می‌خواهد اما او یکی پس از دیگری پیشنهادهایش را رد می‌کند و با این کار عملاً دارد از نراتزوری انتقام می‌گیرد چون انتقال او یکی از بخش‌های مهم زنجیره نقل و انتقالات بعدی اینتر است و تا زمانی که فروخته نشود، این باشگاه پول لازم برای خرید مهاجم جدید نخواهد داشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج