۲۰ مدل ست لباس مردانه برای تابستان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۹۲۳۲۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
۲۳۶۳۱
برای داشتن یک استایل جذاب باید پارامتر‌های مختلفی را بررسی کنید. برای مثال می‌بایست لباس‌هایتان را با توجه به رنگ پوست و موی خود، فصلی که در آن هستید، رنگ سال و چند نکته دیگر انتخاب کنید. یکی از مواردی که امروز به شرح کامل آن خواهیم پرداخت، نکاتی برای لباس پوشیدن در فصل تابستان است.

برترین‌ها: برای داشتن یک استایل جذاب باید پارامتر‌های مختلفی را بررسی کنید. برای مثال می‌بایست لباس‌هایتان را با توجه به رنگ پوست و موی خود، فصلی که در آن هستید، رنگ سال و چند نکته دیگر انتخاب کنید. یکی از مواردی که امروز به شرح کامل آن خواهیم پرداخت، نکاتی برای لباس پوشیدن در فصل تابستان است.

برای داشتن یک ست لباس مردانه تابستانه جذاب و ترندی، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با رنگ‌های مناسب فصل تابستان آشنا شده و سپس در ادامه از این ۲۰ ست جذاب و خنک مناسب این فصل که برای شما گلچین کرده‌ایم، ایده بگیرید.

رنگ لباس مردانه مناسب تابستان

همانطور که می‌دانید در اکثر کشورها، خصوصا ایران، تابستان فصل بسیار گرمی است؛ تا جایی که گا‌ها این گرما طاقت فرسا می‌شود. در نتیجه در این فصل می‌بایست اصول و قواعدی را در لباس پوشیدن رعایت کنید تا بتوانید این گرما را تا حد ممکن از خود دور کنید. پوشیدن لباس‌های تیره، باعث جذب حرارت و گرما شده و در نتیجه باعث می‌شود تابستان سخت‌تر و گرم‌تری را تجربه کنید. همچنین لباس‌های تنگ و چسبان نیز موجب تعریق بیشتر شده و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند.

مناسب‌ترین لباسی که می‌توانید برای تابستان انتخاب کنید، لباس‌های رنگ روشن هستند. لباس‌هایی به رنگ کرم، آبی آسمانی، سفید، صورتی کمرنگ و... از جمله لباس‌هایی هستند که برای آقایان مناسب هستند. به طور کلی می‌توان اینگونه بیان کرد که رنگ‌هایی که تناژ سردی دارند، رنگ‌های خنثی و رنگ‌های پاستلی برای این فصل کاملا مناسب و ایده‌آل هستند.

۲۰ ست لباس مردانه تابستانه

۱. پیراهن صورتی کمرنگ با شلوار کرم

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

بسیاری از آقایان از پوشیدن شلوار‌های رنگ روشن مثل کرم و استخوانی اجتناب می‌کنند؛ اما این کار کاملا اشتباه است. اگر به هر دلیلی به پوشیدن شلوار رنگ روشن علاقه ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در تابستان این طرز فکر را کنار بگذارید. یک شلوار کرم روشن بخرید و آن را با یک پیراهن مردانه صورتی ترکیب کنید تا یک استایل خنک تابستانی برای خود خلق کرده باشید. برای اینکه استایل‌تان را از سادگی خارج کنید، در انتخاب رنگ کمربند و کفش‌تان کمی خلاقیت به خرج داده و از رنگ‌های کمی تیره‌تر استفاده کنید.


۲. پیراهن آبی با شلوار سورمه‌ای

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

این استایل برای آن دسته از آقایانی که از شلوار رنگ روشن فراری هستند، بسیار مناسب است! اگر تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهید شلوار کرم به پا کنید، یک شلوار سورمه‌ای بپوشید. اما رنگ سورمه‌ای شلوارتان را کمی روشن‌تر از همیشه انتخاب کنید تا گرما را جذب خود نکند. برای قسمت بالاتنه نیز از یک پیراهن مردانه خوش فرم خنک به رنگ آبی روشن استفاده کنید تا استایل‌تان تم تابستانی بیشتری بگیرد.


۳. پیراهن روشن با شلوار جین

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

اگر شما هم از طرفداران شلوار جین هستید، مشکلی نیست؛ می‌توانید در تابستان هم از آن‌ها استفاده کنید. اما برای مقابله با گرمای هوا، سعی کنید حتما از جین‌های کاغذی و نسبتا خنک‌تر استفاده کنید. اما برای قسمت بالاتنه حتما پیراهن یا تی‌شرت‌های رنگ روشن را مورد استفاده قرار دهید.


۴. شلوار سفید با کت رنگی

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

اگر به دنبال داشتن یک استایل شیک و تاحدودی رسمی برای تابستان هستید، می‌توانید از این ایده الهام بگیرید. ترکیب شلوار کتان سفید با کت‌های رنگی بسیار جذاب خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم برای رنگ کت نیز از تناژ سرد استفاده کنید و به سراغ کت‌هایی که تناژ رنگی گرم دارند، مثل قرمز و نارنجی نروید.


۵. تی شرت اورسایز با شلوار جین

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

این استایل بیشتر برای آقایانی که رنج سنی زیر ۳۰ سال دارند، مناسب خواهد بود. تی شرت‌های گشاد و اورسایز که طرفداران زیادی نیز دارند، جزء بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای تابستان داشته باشید. این تی‌شرت جذاب را با یک شلوار جین رنگ روشن ترکیب کنید تا استایل تابستانه‌تان تکمیل گردد.


۶. شلوار سورمه‌ای با کت تک

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

اگر به دنبال یک استایل رسمی یا نیمه رسمی برای تابستان هستید، از این ایده غافل نشوید. یک شلوار کتان نازک سورمه‌ای را با یک کت تک کرم ترکیب کرده و برای زیر کت نیز از یک پیراهن مردانه رنگ روشن استفاده کنید. به این ترتیب یک استایل نیمه رسمی شیک و جذاب برای مجالس رسمی یا مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه خلق کرده‌اید.


۷. پیراهن راه راه با شلوار کوتاه

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

پیراهن‌های راه راه همیشه و همیشه در دنیای مد حضور پررنگی داشتند. برای فصل تابستان نیز می‌توانید از یک پیراهن با این طرح استفاده کرده و آن را با یک شلوار جذاب کوتاه همراه کنید. هم می‌توانید یک شلوار کوتاه خریداری کرده و هم پاچه شلوار خود را تا حد مطلوبی بالا بزنید.


۸. تی شرت تیره با شلوار روشن رسمی

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

برای داشتن یک استایل تابستانه مردانه جذاب، لازم نیست حتما از سر تا پا لباس رنگ روشن بپوشید. بلکه می‌توانید یکی از آیتم‌های استایل خود (مثلا شلوار) را به رنگ روشن انتخاب کرده و آیتم دیگر (تی شرت) را به رنگ تیره‌تری انتخاب کنید. به این ترتیب استایل شما تعادل نیز خواهد داشت. همچنین پیشنهاد می‌کنیم اگر قرار است زمان زیادی را بیرون از منزل سپری کنید، یک کلاه همراه خوود داشته باشید. سعی کنید رنگ کلاه را با رنگ شلوارتان ست کنید تا تعادل استایل‌تان حفظ شود.


۹. پیراهن آبی کمرنگ با شلوار کرم و کفش سفید

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

پیراهن مردانه آبی کمرنگ جذابیت خاصی دارد. برای اینکه حالت تابستانی استایل‌تان را بیشتر کنید، این پیراهن را با شلوار کرم و کفش سفید ترکیب کنید. در انتخاب پیراهن، از جنس‌های پلاستیکی و کتان کلفت دوری کنید؛ چراکه چنین جنس‌هایی در تابستان تعریق را افزایش داده و بوی بدی به خود می‌گیرد. پیشنهاد می‌کنیم از جنس‌های ناز‌تر مثل نخی و پنبه‌ای استفاده کنید.


۱۰. تی‌شرت سفید با شلوار مشکی

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

این گزینه یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین استایل‌هایی است که می‌توانید برای تابستان داشته باشید. یک تی‌شرت سفید خنک را با شلوار مشکی نازک ست کرده و برای تکمیل استایل‌تان یک کتانی سفید نیز به آن اضافه کنید. این استایل برای اکثر موقعیت‌های روزمره، از بیرون رفتن با دوستان گرفته تا مهمان و دورهمی‌های کوچک و خودمانی مناسب است.


۱۱. تی شرت سفید جذب با شلوار جین تنگ

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

پیش‌تر اشاره کردیم که برای تابستان می‌بایست از لباس‌های گشاد و آزاد استفاده کرد. اما درنهایت همه چیز به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اگر از پوشیدن لباس‌های جذب بیزارید و فقط و فقط به لباس‌های جذب علاقه دارید، لزومی ندارد از سلیقه‌تان دوری نکنید. اما همین استایل را کمی تابستانه کنید. چگونه؟ تنها کافی است در هنگام خرید تی شرت و شلوار، از جنس‌های خنک تابستانی استفاده کنید.


۱۲. پیراهن روشن با شلوار جین روشن

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

آیا به دنبال استایلی خنک و ساده و کاربردی برای تابستان هستید؟ پس یک پیراهن مردانه به رنگ‌های روشنی مثل کرم، طوسی کمرنگ، استخوانی یا این دسته از رنگ‌ها خریداری کرده و آن را با یک شلوار جین کاغذی روشن ترکیب کنید. با این استایل روشن، جذب گرما و حرارت را تا حد زیادی کاهش خواهید داد. برای انتخاب کفش نیز از رنگ‌های روشنی مثل سفید استفاده کرده یا رنگ کفش خود را با بلوزتان ست کنید.


۱۳. تی شرت سفید و شلوار جذب مشکی

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

این استایل برای مهمانی‌ها و جشن‌ها مناسب‌تر خواهد بود. اگر به دنبال استایلی نسبتا رسمی برای یک مهمانی هستید، پیشنهاد می‌کنیم از این استایل جذاب ایده بگیرید. تی شرت سه دکمه سفید یکی از جذاب‌ترین آیتم‌های موجود برای آقایان است. تنها کافی است این تی شرت را با یک شلوار کتان نازک نسبتا جذب ست کنید. سعی کنید قد شلوارتان تا مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. رنگ کفش یا کتانی‌تان را نیز با تی‌شرت خود ست کنید.


۱۴. پیراهن مردانه با شلوار رنگی

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

برای پوشیدن شلوار‌های رنگی، هیچ فصلی مناسب‌تر از تابستان پیدا نخواهید کرد. یک شلوار کتان رنگی تهیه کرده و آن را با یک تی شرت رنگ روشن ست کنید. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، بهتر است اگر از رنگ‌های پررنگی مثل سبز تیره، استفاده می‌کنید، برای قسمت بالاتنه از پیراهن یا تی شرت‌های رنگ خنثی مثل آبی خیلی روشن یا طوسی استفاده کنید.


۱۵. کت و شلوار روشن با پیراهن تیره

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

آیا در تابستان به یک مجلس رسمی دعوت شده‌اید؟ همین گزینه مناسب شما خواهد بود. یک دست کت و شلوار رنگ روشن مثل طوسی کمرنگ یا آبی آسمانی روشن خریداری کرده و آن را با خیال راحت در مجلس مورد نظرتان بپوشید. اگر قصد دارید استایل خود را از یک دست بودن و بی‌رنگ و رو شدن خارج کنید، می‌توانید زیر کت و شلوارتان از یک پیراهن تیره که تناژ رنگی آن با رنگ کت و شلوارتان همخوانی دارد استفاده کنید.


۱۶. تی شرت تیره با شلوار روشن اسپورت

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

پیش از این نیز به استایلی شبیه با این استایل اشاره کردیم. اما این استایل صرفا برای روزمره مناسب بوده و برای مجالس رسمی‌تر کاربردی ندارد. یک تی شرت سورمه‌ای یا هر رنگ تیره دیگری خریداری کرده و آن را با شلوار تابستانی خود ست کنید. آزاد بودن، تهیه شده از پارچه‌های خنک و تابستانی و قد کوتاه (تا بالای مچ پا) از جمله خصوصیاتی است که شلوار تابستانی‌تان باید دارا باشد.


۱۷. پیراهن چهارخانه با شلوار روشن

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

یکی از آیتم‌هایی که در کمد لباس هر مردی پیدا می‌شود، پیراهن چهارخانه است. یک پیراهن چهارخانه خنک خریداری کرده و با خیال راحت آن را در فصل تابستان نیز به تن کنید. این نوع پیراهن هم برای استایل‎‌های رومزه و هم استایل‌های رسمی و نیمه رسمی کاملا مناسب خواهد بود. در انتخاب شلوار نیز پیشنهاد می‌کنیم از شلوار‌های رنگ روشن استفاده کنید. اگر قصد دارید استایل خود را کمی رسمی‌تر کنید، یک کت تک به رنگ شلوارتان را به استایل خود اضافه کنید.


۱۸. تی شرت مشکی با شلوار خاکی

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

یکی از رنگ‌های مناسب برای تمام فصول، رنگ خاکی است. این رنگ جذاب را برای شلوار خود انتخاب کرده و با یک تی شرت مشکی یا سفید همراه کنید. سعی کنید شلوار خاکی که انتخاب می‌کنیداز جنس کتان نازک بوده و بیش از اندازه جذب نباشد. همچنین می‌توانید از شلوار‌های پاره استفاده کنید. برای دادن رنگ و حال و هوای تابستانی به استایل خود، اگر از تی شرت مشکی استفاده می‌کنید، رنگ کفش خود را سفید انتخاب کرده و بالعکس؛ اگر از تی شرت سفید استفاده می‌کنید، کفش مشکی بپوشید.


۱۹. پیراهن هاوایی با شلوار جین

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

پیراهن‌های هاوایی در انواع و اقسام طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است و برای پوشیدن آن، چه فصلی بهتر از تابستان؟ یک پیراهن طرح هاوایی خریداری کرده و آن را با یک شلوار جین آزاد یا اورسایز همراه کنید. شما در این استایل هم می‌توانید تنها از یک پیراهن استفاده کنید، و هم می‌توانید در زیر پیراهن خود، یک تی شرت نازک سفید بپوشید.


۲۰. پیراهن هاوایی با شلوار روشن

۲۰ ست لباس مردانه برای تابستان

همانطور که گفته شد، پیراهن‌های هاوایی برای تابستان کاملا مناسب و ایده‌آل هستند. برای انتخاب شلوار با این مدل پیراهن، حتما لازم نیست به سراغ جین بروید. بلکه می‌توانید به سادگی از شلوار‌های کتان تابستانی استفاده کنید. اگر رنگ پیراهن هاوایی شما تیزه است، حتما آن را با یک شلوار رنگ روشن ست کنید.

غزال صادقی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/05/12
همه چی باهمه چی الا شلوارپارچه ای باکتونی خخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/05/12
ممنون...خیلی هم عالی+
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
سوراخای شلوارشون آره عالیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
داغون بود
این عکسها چیه
شبیه لاتها بودن! یقیه باز و شلوار پاره!
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/05/12
پاچه کوتاه و مچ پا لخت...
جلف
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
لباسا به هیچ نیرزد مفت......
...
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
ولی شماره ۱۹ زن زندگیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
شما نپوش چرا میای نظر مفت میدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
واقعا عکسها مشکل داشتن
کت و پیراهن با دمپایی سفید!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1398/05/12
لباس هایی که جنبه اسپرت دارن خیلی قشنگن.
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/05/12
فقط ادماش خوشگلن لباسا یک زار هم نمیرزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
ولی اون ژاپنی نه افتضاح بود
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/05/12
خاک تو سرت با این مد لباس گذاشتنت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
واقعا افتضاح بود
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/05/12
اگه بدونم کی کفش بدون جوراب و شلوار پاچه کوتاه رو برای مردا مد کرد آتیشش می زنم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
کجایی آرش جان که من پیت به دست دارم میام فندک هم دارم
تو فقط بزن ننننننننننننن.........
بدون نام
France
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
به قرآن داشتم میرفتم که همین کامنت را بگذارم! از این ضایعتر وجود ندارد. مخصوصا با کفش کهنه زمستونی!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
دقیقا
با اون پاهای مودار
لااقل موهای پاتونو بتراشین!
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/05/12
چقدر مرداشون جذابن
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
به خاطر پاچه های لختشونه عزیزم واسه ات جلب توجه کرده!!!!!!
یا خشتک پاره شون .........
امیر حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
واقعا جذابن؟اینا خودشون دنبال خواستگارن عروس بشن.گوگولیای عمو
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/05/12
مرد اگه مرد باشه تیپ اینطوری میزنه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
همینو بگو
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1398/05/12
اگه من این لباسا را بپوشم خانواده منو می بره تیمارستان بستری می کنه
France
18:36 - 1398/05/12
این لباسهایی که گذاشتین، مدل مردونش هم هست یا باید از قسمت خانمها بخریم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
آفرین
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/05/12
این چرت و پرتا چیه بابا
Netherlands
00:13 - 1398/05/13
سالومه چی میگه پایین مقاله؟
هر چی مینویسه هم فتنه به پا میشه :)
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1398/05/13
این چه طرز پوشش یک مرد هست یک مرد باید مردانگی خودش رو حفظ کند نشان مردانگی در وقار و سنگینی اوست غیرت شعور کمالات
Iran, Islamic Republic of
05:45 - 1398/05/13
انصافا تیپا ضاین تو ایران خودمون خیلیا خوش تیپ ترن ، فرض کن بعضی تیپا چقدر ضایه بودن که به مدلا هم نمیومدن ما بپوشیم که دیگه میشه نور الا نور :-)
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1398/05/13
شلوار کوتاه چه مرضیه آخه؟ مثل آدم لباس پوشیدن سخت شده؟
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1398/05/13
تا زانو تیپاشون خوبه
ولی ازون پایین تر افتضاح!
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/05/13
خيلي مدلاي قشنگي بودن پسرم عاشق اين مدل لباسا هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سعی کن پسرت رو ارشاد کنی لباس درست حسابی بپوشه هم برا حال اش خوبه هم برا آینده اش
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1398/05/14
هر رنگی بپوشید ،فقط در مورد شلوار خیلی تنگ و کوتاه بیشتر فکر کنید،برای آقایون خیلی جالب نیست هرچند که مد باشه...
-
23:11 - 1398/05/20
لباسا واقعا قشنگ بودن مردای حسود فقط میگن زشت بودن آینه چون رخت بنمود راست خود شکن.........
حسود لایسود
پاسخ ها
جوان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
من زنم
واقعا از سینه لخت مردا و شلوار پاره مردا حالم بهم میخوره
آدم دوست داره مردانگی تو مردها ببینی و جنتلمنی و با وقاری
مرد سبک به درد خانمها نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/05/22
برترینها این عکسها چیه اخه؟!
به کجا داری میری؟
کت با دمپاییو شلوار کوتاه و تیپ مجلسی بی جوراب و پیراهن های دکمه باز؟!!!
واقعا بدترین حالت ممکن بودن عکسها فقط کت با زیر شلواری نبود تا جمعشون کامل بشه!!!
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1398/09/24
فهمیدیم رنگ کفش سال و مدلش
کتانی سفید هست حالا هر برندی باشه مهم نیست و فقط سفید
و حتی شده دمپایی بلا تولید داخل رو هم بپوشید با کت و شلوار باید سفید باشه
و تبلیغ رنگ کفش بود و دقت کنی متوجه میشی فقط کتانی سفید تو همه مدلها پاشون بود
برنامه امسال قرتی های جهان
پسری با کفش های کتانی سفید
شلوارهاشون رو هم انگار دزدیدند و معلوم نیست خیاط پارچه کم آورده یا نه یارو خودش افتاده به جونش
این شلوارش اینجوری پاره ست
جای دیگه اش چجوری ........ست
دیده بودیم سنگ شور و پاره ولی نه دیگه اینجوری جر خورده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر حسینی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر حسینی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر