۲ جوان در استخر کشاورزی جان باختند
۸۹۲۶۳۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
۵۲۸۷
مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال وبختیاری از غرق شدن ۲ جوان در استخر کشاورزی روستای حیدری شهرستان بن خبر داد.

ایرنا: مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال وبختیاری از غرق شدن ۲ جوان در استخر کشاورزی روستای حیدری شهرستان بن خبر داد.

محسن ابرهیمی شنبه شب با اعلام این خبر افزود: در این حادثه ۲ جوان ۱۵ و ۲۷ ساله اهل روستای حیدری که برای شنا وارد استخر کشاورزی شده بودند، غرق شدند.

وی گفت: جسد این ۲ جوان با کمک نیروهای امدادی و آتش نشان از استخر بیرون آورده شد و عملیات احیا توسط نیروهای اورژانس بر روی آنها انجام شد، اما اقدامات درمانی و احیا توسط تکنسین های اورژانس بر روی آنها موثر نبود.

وی با بیان اینکه استخرهای ذخیره آب کشاورزی محل مناسبی برای شنا نیست، افزود: این استخرها حتی با دانستن مهارت فن شنا مکان مناسبی برای شنا نیست.

براساس اعلام پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری در سال گذشته ۲۲ مورد فوتی (۵ زن و ۱۷ مرد) به دلیل غرق شدن به مراکز پزشکی قانونی استان ارجاع شدند که نسبت به سال ۱۳۹۶ که ۱۴ مورد (۱ زن و۱۳ مرد) بود، این حوادث ۵۷ درصد افزایش داشته است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج