حق‌وردی: پیکان امسال تیم قوی تری است
۸۹۳۹۷۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
۶۰۸۳ 
حضور مارک ویلموتس در تیم ملی و نگاه او به بازیکنان حاضر در لیگ برتر این امیدواری را برای بازیکنان بیشتری به وجود آورده که بتوانند به تیم ملی برسند و مدافع 27 ساله پیکان نیز چنین هدفی دارد.

ورزش سه: حجت حق‌وردی مدافع فصل گذشته پیکان یک فصل دیگر در این تیم ماند هرچند سال گذشته این تیم شرایط خیلی خوبی نداشت. او که در ذوب‌آهن هم نمایش خوبی داشت از فصل گذشته تصمیم به حضور در پیکان گرفت و برای فصل جدید هم قراردادش را با پیکان تمدید کرد.

حق‌وردی در خصوص شرایط پیکان و تمدید قراردادش با پیکان گفت:« واقعیت این است که من چند پیشنهاد خوب داشتم ولی پیکان یک باشگاه حرفه‌ای است و من فصل خوبی را هم در این تیم پشت سر گذاشتیم. اینجا آرامش دارم و خوشحالم که باز هم برای پیکان بازی می‌کنم.»

او افزود:« دوست دارم به تیم ملی دعوت شوم و این هدف مهم من است. در سال‌های گذشته هم می‌توانستم جزو بازیکنان دعوت شده باشم ولی حالا با حضور ویلموتس در تیم ملی شرایط فرق کرده و خیلی از بازیکنان از جمله من امیدواریم که در فصل جدید به اردوی تیم ملی دعوت شویم.»

مدافع مشهدی تیم فوتبال پیکان در ادامه درباره شرایط این فصل تیمش گفت:« تعدادی از بازیکنان فصل گذشته حفظ شدند و چند بازیکن خوب هم به خدمت گرفتیم. امسال تیم قوی‌تری داریم و امیدوارم که فصل خوبی برای ما رقم بخورد. پارسال نتایج چندان خوبی نگرفتیم و باید نتایج فصل گذشته را جبران کنیم.»

حق وردی با اشاره به مشکلاتی که دیر شروع شدن لیگ می تواند داشته باشد گفت:« این شرایط اصلاً برای تیم‌ها و بازیکنان خوب نیست. با این وضعیت، بدن‌ها فرسوده می‌شود و نمی‌توان فقط بازی دوستانه انجام داد. خیلی از تیم‌ها روی شروع لیگ از تاریخ 10 مرداد حساب باز کردند، اما متأسفانه بازی‌ها شروع نشده و این موضوع می‌تواند به ضرر بازیکنان تمام شود.

امیدوارم که بازی‌های لیگ هر چه زودتر آغاز شود.» او همچنین در ارتباط با قرعه تیم پیکان در این فصل هم گفت:« همه تیم‌ها خوب هستند و در لیگ برتر بازی آسان نداریم. در هفته اول هم باید با پدیده روبرو شویم که بازی سختی است ولی هدف ما این است که در لیگ امسال نتایج خوبی بگیریم و باید لیگ را از همان ابتدا خوب شروع کنیم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج