کروس: خوشحالم که رئال را به منچستر ترجیح دادم
۸۹۴۴۵۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۳۲۷۷
ستاره آلمانی رئال مادرید قبل از پیوستن به این باشگاه، شفاهی با یونایتد به توافق قطعی رسیده بود.

ورزش سه: ستاره آلمانی رئال مادرید قبل از پیوستن به این باشگاه، شفاهی با یونایتد به توافق قطعی رسیده بود.

تونی کروس تابستان 2014 و پس از کسب عنوان قهرمانی جهان با تیم ملی آلمان به رئال مادرید پیوست. رئال برای جذب او تنها 30 میلیون یورو به بایرن پرداخت کرد و در 5 سال گذشته او جایگاهی ثابت و مهم در خط میانی رئال داشته است. در این مدت او با رئال سه بار قهرمان اروپا و یک بار نیز قهرمان لالیگا شده است.

کروس: خوشحالم که رئال را به منچستر ترجیح دادم

کروس که اخیرا قراردادش را تا 2022 تمدید کرد، فاش ساخت که قبل از پیوستن به رئال تقریبا کار انتقالش به منچستریونایتد نهایی شده بود.

ستاره آلمانی به مجله GQ گفت:«می دانستم که منچستریونایتد من را می خواهد و دیوید مویس(سرمربی وقت یونایتد) نیز کاملا موافق انتقالم بود.

حتی یک روز را با او سپری کردم و در مورد برنامه های تاکتیکی یونایتد و اهداف باشگاه با من صحبت کرد. همه چیز عالی بود و تقریبا قانع شده بودم که به یونایتد بروم. سپس به صورت شفاهی گفتم که به این تیم خواهم پیوست اما در نهایت پیشنهاد رئال رسید و نظرم تغییر کرد.

خوشحالم که از تصمیم برای رد پیشنهاد یونایتد پشیمان نشدم. بله؛ تقریبا بازیکن منچستر بودم و به نظر همه چیز نهایی بود ولی یک چیز را می توانم تضمین دهم؛ اینکه با یونایتد هرگز سه بار متوالی قهرمان چمپیونزلیگ نمی شدم.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج