فریدون جیرانی روی صندلی کرم‌پور نشست!
۸۹۵۳۵۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
۶۸۳۹
پس از حرف‌ و حدیث‌هایی که در مورد بازگشت فریدون جیرانی برای مجری‌گری یک برنامه سینمایی مطرح شد، در تازه‌ترین این دست خبرها اعلام شد این مجری سابق برنامه هفت، قرار است اجرای برنامه اینترنتی کافه آپارات را عهده‌دار شود.

بانی‌فیلم: پس از حرف‌ و حدیث‌هایی که در مورد بازگشت فریدون جیرانی برای مجری‌گری یک برنامه سینمایی مطرح شد، در تازه‌ترین این دست خبرها اعلام شد این مجری سابق برنامه هفت، قرار است اجرای برنامه اینترنتی کافه آپارات را عهده‌دار شود.

فریدون جیرانی روی صندلی کرم‌پور نشست!

مجله سینمایی کافه آپارات که با اجرای مهدی کرم‌پور نخستین دوره خود را با موفقیت پشت سر گذاشت، در میان برنامه‌های اینترنتی یکی از تولیدات موفق‌ بود.

این برنامه با کناره‌گیری کرم‌پور، دچار افت کیفیت و سیر نزولی شد و نتوانست موفقیت گذشته‌اش را تکرار کند. از قرار معلوم تهیه‌کننده کافه آپارات به سراغ فریدون جیرانی رفته تا شاید بتواند دوره موفق گذشته این برنامه را تکرار کند.

فریدون جیرانی که سال‌ها پیش اجرای برنامه هفت را برعهده داشت با کنار گذاشتنش از این برنامه سینمایی شبکه سه، با همان مولفه‌های آشنا، به سراغ مجری‌گری برنامه اینترنتی سی و پنج رفت که در این برنامه اینترنتی نتوانست موفقیت چندانی کسب کند. سری پنجم کافه آپارات قرار است از روز سه‌شنبه پخش شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج