اعلام آخرین وضعیت خانه‌های سیل‌زده‌ی لرستان
۸۹۷۱۹۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
۱۳۵۲
خرم‌آباد- رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان، آخرین وضعیت واحد‌های سیل زده در این استان را اعلام کرد.

خبرگزاری مهر: علیرضا خواجه ای صبح شنبه در گفت و گو با رسانه ها، اظهار داشت: تا کنون ۳۵ هزار واحد مسکونی سیل زده برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.

اعلام آخرین وضعیت خانه‌های سیل‌زده لرستان

وی با اشاره به عقد قرار داد پرداخت تسهیلات به ۳۰ هزار واحد در استان، عنوان کرد: تا کنون حدود ۶۰۰ میلیارد تومان در این زمینه تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان با اشاره به پرداخت ۹۲ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به سیل زدگان استان، تصریح کرد: همچنین تا کنون حدود ۱۹ هزار تن سیمان رایگان در مناطق سیل زده برای ساخت و ساز توزیع شده است.

خواجه ای با اشاره به توزیع اسکلت و آهن آلات رایگان در بین سیل زدگان برای ساخت و ساز، عنوان کرد: شروع عملیات تعمیر را در ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد سیل زده در استان داشته ایم.

وی با اشاره به اتمام عملیات تعمیر ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد در مناطق سیل زده لرستان، افزود: همچنین کار آوار برداری در هفت هزار و ۱۰۰ واحد سیل زده استان انجام شده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان با اشاره به پی کنی شش هزار و ۴۰۰ واحد سیل زده در استان، گفت: کار اجرای آرماتور بندی و فونداسیون نیز در چهار هزار و ۷۰۰ واحد استان انجام شده است.

خواجه ای بیان کرد: همچنین اجرای اسکلت را در دو هزار و ۵۰۰ واحد سیل زده در استان را داشته ایم.

وی، از اجرای عملیات دیوار چینی در هزار و ۲۰۰ واحد سیل زده استان خبر داد.

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان، ادامه داد: تا کنون اجرای سقف در ۷۰۰ واحد استان را داشته ایم و مابقی کار در حال اجرا است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج