حمایت سیدجلال و ماهینی به گوش کالدرون رسید
۸۹۷۷۶۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
۷۰۶۱
گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس برای فصل آینده امید‌های زیادی دارد تا همراه سرخپوشان، موفقیت‌های سه فصل گذشته را تکرار کند.

خبرورزشی: بدون تعارف تیمی که امروز تحت هدایت کالدرون است، از تیم فصل قبل پرسپولیس، پرمهره‌تر و قدرتمندتر به نظر می‌رسد. آن‌ها به اندازه کافی پول و امکانات دارند و از سوی دیگر، حمایت همه‌جانبه هواداران پشت و پناه پرسپولیس است.

تنها مسئله‌ای که می‌تواند برای پرسپولیسی‌ها حاشیه‌ساز باشد، اختلافات درونی است. اگر اخبار مربوط به پرسپولیس طی دو ماه گذشته را دنبال کرده باشید، می‌دانید که میانه اکثر بازیکنان با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه شکرآب است و اصلاً به همین علت بود که ماجرای استعفای عرب مطرح شد و به جدی‌ترین حالت خود رسید.

عرب در این مورد گفت: «پرونده استعفای من بسته نشده و در وزارت ورزش باز است، اما طی روز‌های گذشته با وزیر ورزش دیدار نکردم و در این روز‌ها استعفای جدیدی ندادم.» اختلاف مهم‌تر، اما جای دیگری رقم خورد. از مدت‌ها قبل می‌گویند سیدجلال حسینی و حسین ماهینی همراه امید عالیشاه با عرب زاویه دارند و قرار بود هر سه نفر به خاطر این اختلاف نظر‌ها از پرسپولیس جدا شوند.

موضوع اختلاف سیدجلال و ماهینی با عرب از اواخر فصل و زمان حضور برانکو شکل گرفت. آن زمان، این شایعه مطرح شده بود که کنار گذاشتن کاپیتان‌ها برای دومین بار توسط برانکو در این فصل رقم می‌خورد. بار نخست در پایان فصل پانزدهم بود که برانکو به یک‌باره محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی را کنار گذاشت و بعد‌ها مشخص شد مسئولان وقت باشگاه نیز خواستار پایان همکاری با این دو بازیکن بودند.

حالا هم قرار بود برای فصل جدید، ماهینی و حسینی از تیم کنار گذاشته شوند. برانکو، اما موضوع را فهمید و خیلی زود مصاحبه‌هایش در حمایت از سیدجلال و ماهینی را شروع کرد. او حتی در اوج دعوا با عرب، دست از انجام این مصاحبه‌ها برنداشت و رسماً ماجرای کنار گذاشتن دو کاپیتان را تکذیب کرد آن هم در حالی که نزدیکان به پرسپولیس می‌گفتند مباحثی در این مورد در باشگاه مطرح شده است.

بعد از جدایی برانکو، این بار کالدرون بود که با چنین جوی مواجه شد. اطرافیان به باشگاه در گپ و گفت‌های دوستانه اعتقاد داشتند حسینی و ماهینی رفتنی هستند. این اخبار به خصوص در زمان حضور تیم در اردوی ترکیه افزایش یافت.

تقریباً هر روز، خبرنگاران از طریق چند کانال خبری نزدیک به باشگاه می‌شنیدند که هر دو کاپیتان تیم از کادر فنی نمره منفی دریافت کرده و رفتنی هستند. بحث تغییر کاپیتان نیز بُعد تازه‌ای به ماجرا داد ولی کالدرون در مصاحبه‌های خود، همه این موارد را تکذیب کرد. او، حسین ماهینی مصدوم را در ترکیب تیمش نگه داشت و سروش رفیعی را کنار گذاشت تا ثابت کند قصد حذف کاپیتان‌ها را ندارد و سپس در مصاحبه‌ای اعلام کرد: «کاپیتان اول تیم من، سیدجلال حسینی است.»

همین نگاه عاری از حاشیه و شفاف کالدرون سبب شد ماهینی و حسینی نیز دست به مصاحبه‌هایی در حمایت از سرمربی آرژانتینی بزنند. سیدجلال در مورد عملکرد گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس گفت: «او یک مربی حرفه‌ای و کارنامه‌دار است.

نمی‌توانیم به سادگی در مورد اهدافش حرف بزنیم. کالدرون از روزی که به ایران آمد، گفت به دنبال قهرمانی‌های بیشتر است. او می‌خواهد به پیشرفت پرسپولیس کمک کند و از این رو، باید به اندازه برانکو مورد حمایت قرار بگیرد. من مطمئنم در طول فصل، هر اتفاقی هم رخ بدهد، طرفداران پرسپولیس دست از حمایت کالدرون برنمی‌دارند؛ دلیلش هم مشخص است و دوباره تکرار می‌کنم:، چون طرفداران ما، نمی‌خواهند پرسپولیس بیش از این لطمه بخورد.»

ماهینی نیز حرف‌هایی مشابه به زبان آورد و از هواداران خواست برای رسیدن به موفقیت، همراه و همگام با کالدرون باشند زیرا او می‌خواهد قهرمانی‌های بیشتری به دست بیاورد و با انگیزه‌های زیادی، پا به پای بازیکنان تمرین می‌کند. هر دو کاپیتان نیز، هواداران را به افزایش حمایت‌ها تشویق کردند. همین حرف‌ها و مصاحبه‌ها به گوش کالدرون رسید و او حالا خیالش بابت حمایت از سوی کاپیتان‌ها راحت شد.

حتی امید عالیشاه نیز در مصاحبه‌ای، به تعریف و تمجید از عملکرد کالدرون پرداخت و این مربی را یک فرد کارنامه‌دار خواند که قرار است اتفاقات مهمی را رقم بزند. با این اتفاقات، جبهه مخالف کاپیتان‌ها در داخل باشگاه نیز از بین رفته و کمترین خبر‌ها را در مورد جدایی یا حذف ماهینی و سیدجلال می‌خوانیم و می‌شنویم!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
تاج چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی⭐⭐
United Arab Emirates
16:07 - 1398/05/27
نگو حمایت هوادران. بگو پول و امکانات داره حمایت وزیر و کمیته داوران و کمیته عنضباطی رو هم داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
توچرا همه‌جا هستی
خوب نیست نخود هرآشی بشی
این بحثها به تو کیسه‌کش ربطی پیدا نمیکنه
تو برو به این فکرکن چرا دلالیها تو تیمتون تمومی نداره
بلکه از اون معاون‌ومربی،به این معاون‌ومربی میرسه
کیییییییییییسه‌کش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
سعی کن همیشه دارم دارم کنی نه که داشتم داشتم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
خار نداره
هتریک سوزش واسه ۶ تاییا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
ادم الاف و بیکار اراجیف باف زیاده
این بنده خدا یکی از ایناست
آنتی کیسه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
به صحبتهای کالدرون گوش کنید: متاسفانه جونیور دیر به ما ملحق شد با توجه به بودجه محدود ما نمیتونیم مهاجم بزرگ جذب کنیم

از وقتی سلطانی‌فر وارد وزارت ورزش شده پرسپولیس فقط ۴ بازیکن خارجی داشته، و تیم محبوب سلطانی فر یعنی کیسه ۱۲ تا بازیکن خارجی جذب کرده ،
بازیکن خارجی واسه پرسپولیس حرام شده تا تیم نورچشمی کیسه به بریز و بپاش‌های افراطی ادامه بده ،
البته هواداران و مسئولین کیسه با وقاحت اینها رو تکذیب هم می کنند
Germany
16:34 - 1398/05/27
لنگ تیم محبوب پسر وزیر ورزش است هیچ مشکل ندارد
پاسخ ها
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
هرچی کالدرون بگه
همه با هم به عشق پرسپولیس
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
هرچی کالدرون بگه
همه با هم به عشق پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/05/27
گاوداری لنگ وزیرو داره حمایت میخاد چیکار
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/05/27
بهتر از استراما چونی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
استرا چونی چونی،خخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1398/05/28
به دور از حاشیه با کمک سید جلال و کالدرون واخراج عرب میریم برای قهرمانی چهارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج