کوتینیو: بارسا؟ می‌خواهم سال‌ها در بایرن بمانم
۸۹۸۲۲۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
۲۳۵۳ 
فیلیپه کوتینیو هرچند با قراردادی قرضی و یک ساله از بارسا به بایرن پیوسته ولی قصد دارد سال های بیشتری برای مونیخی ها بازی کند.

ورزش سه: فیلیپه کوتینیو هرچند با قراردادی قرضی و یک ساله از بارسا به بایرن پیوسته ولی قصد دارد سال های بیشتری برای مونیخی ها بازی کند.

جمعه شب بود که خبر توافق اولیه بارسا و بایرن برای انتقال قرضی فیلیپه کوتینیو منتشر شد و به تایید هر دو باشگاه نیز رسید. کوتینیو روز گذشته وارد مونیخ شد و در تست های پزشکی این باشگاه شرکت کرد و امروز انتقالش رسمی شد.

کوتینیو: بارسا؟ می‌خواهم سال‌ها در بایرن بمانم

ستاره برزیلی با قراردادی قرضی و یک ساله راهی بایرن شده و مونیخی ها علاوه بر 8.5 میلیون یورویی که به بارسا پرداخت خواهند کرد، دستمزد این بازیکن را نیز تقبل کرده اند. در قرارداد کوتینیو بند خرید 120 میلیون یورویی نیز گنجانده شده است.

کوتینیو در مراسم معارفه خود به عنوان بازیکن جدید بایرن گفت:« در بارسلونا اوضاع مطابق میلم پیش نرفت ولی بارسا دیگر موضوعی مربوط به گذشته است.

حالا اینجا در بایرن هستم و می خواهم سال ها برای این تیم بازی کنم. میل و انگیزه بالایی دارم و می خواهم با بایرن همه جام ها را ببرم. دوست دارم به تیم برای موفقیت های بیشتر کمک کنم.»

کوتینیو ادامه داد:« در بارسا بر تجربیاتم اضافه شد و جام هایی را نیز بردم. خیلی چیزها در بارسلونا یاد گرفتم ولی از حالا تمرکزم روی بایرن خواهد بود. پیشنهاد بایرن وقتی رسید و زمانی که برایم از پروژه های باشگاه گفتند، دیگر یک ثانیه هم تردید نکردم. با رافینیا و تیاگو در مورد بایرن صحبت کردم و توصیه های خوبی نیز گرفتم.»

پست بازی:« به شخصه دوست دارم در پست شماره 10 بازی کنم ولی هر جا مربی بگوید بازی خواهم کرد.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج