عرب: تصمیم رفتن با خودم است نه با فشارهای بیرونی
۸۹۸۹۸۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶
۷۸۱۱
ایرج عرب در جمع دوستانه‌ای گفت اصلاً دوست ندارد در شرایطی از پرسپولیس برود که بعدها بگویند از فشار و جوسازی‌ها خسته شده و از ترس بود که از پرسپولیس رفت.

روزنامه خبرورزشی : ایرج عرب تحت شدیدترین فشارهای ممکن برای کنار رفتن از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است. در همین ارتباط یکی از افرادی که رابطه نزدیک و صمیمانه‌ای با عرب دارد، ماجرای جالبی برای‌مان تعریف کرد.

این فرد گفت: «عرب دو ماه قبل استعفا کرد و این استعفا را با پافشاری دنبال می‌کرد، اما آن زمان، وزیر و معاونانش به عرب گفتند بهتر است کارت را دنبال کنی زیرا در این فضا، هیچ‌کس نمی‌تواند مدیرعامل یا سرپرست باشگاه شود.

هفته گذشته نیز، بحث استعفای او داغ شد، چون از داخل وزارتخانه این خبر را به بیرون دادند که عرب در تماس با داورزنی و سلطانی‌فر گفته باید از پرسپولیس برود. بعد از این‌که خبر استعفای دوباره این مدیرعامل رسانه‌ای شد، او تصمیمات تازه‌ای گرفت.

عرب نمی‌خواهد مدیری باشد که به خاطر فشار بیرونی از پرسپولیس می‌رود. خودش در جمع دوستانه‌ای گفت اصلاً دوست ندارد در شرایطی از پرسپولیس برود که بعدها بگویند از فشار و جوسازی‌ها خسته شده و از ترس بود که از پرسپولیس رفت.

عرب به دنبال آن است تا شخصاً تصمیم به جدایی بگیرد و از پرسپولیس برود نه این‌که به خاطر فشارها، در موردش بگویند مجبور به استعفا شد!»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:25 - 1398/05/31
فقط خفه شو و ببین ورزشگاه رو جهنم میکنیم
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/05/31
دوست نداری با زور بری؟؟؟؟؟
خوب اره.
اینجوری نمیری.
بلکه با فحش و بد و بیراه میری .
نکبت بی خاصیت.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/05/31
با پای خودت برو گم شو لعنتی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/05/31
بیچاره برو به نفع خودته وگرنه چندروز دیگه توورزشگاهاهزاران حرفایی میزنن بهت که دیگه دیره خود دانی ۰۰۰۰۰
United States
11:47 - 1398/05/31
اگه آبروی زن و بچه هات رو میخوای برو..اگه بخواد احترام میذاری و برا خودت شخصیت قائلی توی آزادی نیا .اگه شرافت خانوادگیت رو دوست داری الان برو ..من می‌دونم آزادی رو‌برات جهنم میکنن .من تهدید نمیکنم خدا میداند من پیشنهاد میدم همین ..زن و بچه هات گناهی ندارم که ب پای بسوزند .برو الان برو
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1398/05/31
اصلا به فکر حمایت افرادی مثل پروین نباش چون اونا هم حناشون رنگ باخته وحرفشون خریداری نداره پس زود تر گم شو و برو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج