انتقال الکسیس سانچس به اینتر منتفی خواهد شد؟
۹۰۰۷۲۲
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
۴۸۰۷
ممکن است به دلیل مصدومیت آنتونی مارسیال، انتقال الکسیس سانچس به اینترمیلان منتفی شود.

ورزش سه: ممکن است به دلیل مصدومیت آنتونی مارسیال، انتقال الکسیس سانچس به اینترمیلان منتفی شود.

اگرچه هفته گذشته اخبار حاکی از آن بود که توافق بین اینتر و منچستریونایتد برای انتقال الکسیس سانچس به سن سیرو قطعی شده است، اما هنوز قرارداد رسمی منعقد نشده و طرفین بر سر دستمزد با یکدیگر به توافق نرسیده اند.

انتقال الکسیس سانچس به اینتر منتفی خواهد شد؟

نشریه دیلی میل مدعی شد آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی منچستریونایتد در جریان شکست ابتدای هفته شیاطین سرخ برابر کریستال پالاس دچار آسیب دیدگی شده و اگر قرار به دوری طولانی مدت او از میادین باشد، شاید یونایتد از فروش الکسیس سانچس به اینتر منصرف شده و از او طی هفته های آتی در ترکیب استفاده کند.

یونایتد در تابستان امسال و بعد از فروش روملو لوکاکو بازیکن جایگزینی جذب نکرد و دوری آنتونی مارسیال باعث خالی شدن دست اوله گونار سولسشر از بازیکن در خط حمله خواهد شد.

البته جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی ساعتی قبل مدعی شد دلیل تاخیر در عقد قرارداد الکسیس سانچس با اینتر، مصدومیت آنتونی مارسیال نیست و طرفین هنوز بر سر دستمزد مهاجم شیلیایی به توافق نرسیده اند.

در واقع اینتر علاقه ای به پرداخت رقمی بیش از 5 میلیون پوند برای دستمزد سالانه سانچس ندارد و باقی این حقوق به عهده خود یونایتد خواهد بود، اما شیاطین سرخ نمی خواهند برای بازیکنی که در اختیار ندارند سالانه 7 میلیون یورو حقوق بدهند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج