افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری
۹۰۱۲۳۴
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
۴۹۸۳ 
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام ضروری بازنشستگان در دوره جدید از ۵ میلیون تومان به ۷ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

خبرگزاری تسنیم: وام ضروری بازنشستکان با بودجه 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به 400 هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری

وی با اشاره به اینکه بانک صادرات به عنوان بانک اصلی و کارگزار فعالیت‌های بانکی با صندوق بازنشستگی کشوری همکاری مستمر دارد، افزود: طی روزهای گذشته مذاکرات زیادی با بانک صادرات در ارتباط با پرداخت وام ضروری بازنشستگان تحت پوشش این صندوق انجام شده است.

ایزدی با تأکید بر اینکه سرپرستی صندوق بازنشستگی کشوری را برای مدتی کوتاه برعهده گرفته است و در عین حال مسئولیت هیئت مدیره این صندوق را نیز بر عهده دارد، گفت: باعث افتخار است که روز خانواده و تکریم بازنشستگان در همین دوره کوتاه مسئولیت بنده قرار گرفته امیدواریم که پس از این دوره، مدیر شایسته‌ای در صندوق مستقر شود و مثل گذشته و بهتر از قبل به بازنشستگان خدمت کند.

ایزدی درباره تمدید قرارداد بیمه تکمیلی درمان گفت: با بیمه تکمیلی تفاهم کرده‌ایم تا زمان انعقاد قرارداد جدید هیچگونه تاخیر و تعویقی در پذیرش اسناد و مدارک عزیزان تحت پوشش وجود نداشته باشد و همه کارهایی که تاکنون در قالب قرارداد انجام می شده ادامه یابد.

وی یادآور شد: قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان هم به زودی و انشالله در همین ماه منعقد می‌شود و از این حیث هیچ گونه نگرانی و مشکلی وجود نخواهد داشت.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه با بیان اینکه در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها از طریق خانه‌های امید به بازنشستگان خدمت رسانی‌های مختلفی انجام می‌شود و این مراکز مورد اقبال بازنشستگان است، افزود: متأسفانه تاکنون در تهران مرکزی برای فعالیت فرهنگی مستمر برای بازنشستگان نداشته‌ایم. با توجه به بزرگی و جمعیت تهران از اعضای هیئت مدیره خواهش کردیم تا بتوانیم در تهران نیز مرکزی برای فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی بازنشستگان تهرانی درنظر بگیریم که با این پیشنهاد موافقت شد.

ایزدی گفت: در تدارک خواهیم بود تا محل مناسبی را برای این کار تجهیز و طراحی کنیم تا بازنشستگان تهرانی نیز از وجود خانه امید بی بهره نمانند.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:1
Austria
09:57 - 1398/06/06
چراهمش به صندوق بازنشستگی کشوری اعتبار میدهید.پس صندوق تامین اجتمایی چی این.چه بلایه که بر سراین مردم میارید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
دوست عزیز نگران نباش رنگ آسمون بازنشستگان کشوری هم مثل رنگ آسمون شماست شایدهم بدتر.غصه نخور......
Korea, Republic of
09:57 - 1398/06/06
سلام پیجا ره کارگر که همیشه مظلوم بوده چه وقت کار و بعد بازنشستگی تامین اجتماعی که هیچ حقی ندارد چون وصعش خوبه نیاز به وام نداره
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/06/06
فکراساسی کنید بااین حقوق چندرغاز این بنده گان خدارو بیشترازاین بدهکارنکنید منظورم کلیه بازنشستگان میباشد چه کشوری وچه تامین اجتماعی.
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1398/06/06
سلام دوستان با وام کاری حل نمی شود وفقت دل خوشی است. نظام هما حنگ پر داخت راپیگیری نما یید که کارمند دیرروز همین کار مند امروز است و سلام/ _
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1398/06/06
آقای وزیر فقط وزیر بازنشستگان کشوری است بیچاره تامین اجتماعی ن عم سان سازی حقوق ن افزایش وام
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1398/06/06
خداقوت نده، انشالاپس ماتامین اجتمایی چی
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/06/06
فقط تهرانها پس بقیه استانها‌چی میشه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/06/06
خانه امبدجایی است که فیشهارامی دهند؟
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1398/06/06
کسی که چندسال زودتربازنشسته شده جرمش چیست که یک چهارم بازنشسته جدیدیاکترمندهمطرازش حقوق نمیگیرد مگرماهم سی سال زمانی که پول ارزش داشته. بازنشستگی نداده ایم
United Arab Emirates
13:28 - 1398/06/06
ای خداکاش وامی به من میدادنندتاکمردرد همسرم راعمل میکردم دکترگفت اگرنیایی قطع نخاع میشی بقرآن چقدربایدجلوهمسرم رنج بکشم خودم که ازپای چپ قطع هسته ازبازنشته نیروهای مسلههستم وجانباز۴۵درصدحداقل ۳ملیون خزینه داردبقران حقوق کفاف زندگی رانمیدهدموندم چکارکنم چون هرشب همسرم ازدردبخودمیپیچدای خداحداقل تو کاری بکن خبری جان عزیزت پخش کن ازشهرستان بم
پاسخ ها
قاطع
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
چرابیش ازحدخودت راتحقیروعاجزنشون میدی مگه فقط شمادردوبدبختی داری مگه من قلب راعمل کرده کبدم گرید3هستش وفشارخون ودیابت وپروستات و...دارم بایدخودراتحقیرکنم چرااینقدرعاجزی مگه پیامبران وامامان دردورنجی نداشته اندضمناهمسرم دراثربیماری فوت کرده وبازنشسته ای هستم باسه فرزندوهزاردردبی درمان وهیچوقت آرزوی اختلاس ورشوه و...نداشته وآرزودارم خداوخلق خدااز م راضق باشندهیچوقت التماس ازبنده نکن فقط توکل به خدا
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/06/06
چراهمیشه بازنشتگان کشوری مگه بازنشستگان تامین اجتمایی اهل این مملکت نیستن
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1398/06/06
حقوق زیادکنیدوشامل لشگری هاباشد،مگرچقدرمیگیرنندکه قسط وام هم بدهنند!
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/06/06
ایا این وام به مستمری بگیران هم تعلق میگیرد
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1398/06/07
مگه بازنشسته کشوری وامی بگیردبایددیگربازنشسته اعتراض کندشماهم بایدباتلاش مسولین تامین اجتماعی باتلاش ودرستکاری وجدیت درفکرتان باشندکه به حقتون برسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج