میاتوویچ: به این رئال‌مادرید چندان خوش‌بین نیستم
۹۰۱۴۸۹
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰
۵۸۷۸
پدراگ میاتوویچ، گلزن سابق رئال مادرید نسبت به شرایط این فصل کهکشانی ها چندان خوش بین نیست.

ورزش سه: پدراگ میاتوویچ، گلزن سابق رئال مادرید نسبت به شرایط این فصل کهکشانی ها چندان خوش بین نیست.

با بازگشت زین الدین زیدان به برنابئو، هواداران این تیم به فراموشی کابوس فصل قبل و تکرار روزهای درخشان با زیزو امیدوار شده بودند، اما نمایش های ضعیف رئال مادرید در فصل تابستان و عملکرد نه چندان خوب در بازار نقل و انتقالات، امیدواری ها را تبدیل به ناامیدی کرده است.

میاتوویچ: به این رئال‌مادرید چندان خوش‌بین نیستم

حالا پدراگ میاتوویچ نیز معتقد است به فصل پیش رو نباید چندان امیدوار بود اما ورود نیمار می تواند رئال مادرید را تبدیل به تیمی جذاب کند.

پدراگ میاتوویچ گفت: "اگر قرار به حفظ شرایط فعلی رئال مادرید باشد، این تیم احتمالا قادر به رقابت برای فتح عناوین مختلف خواهد بود. اما ما نمی توانیم زیاد از حد به این تیم برای کسب جام های مختلف در طول این فصل خوشبین باشیم و نمی توان گفت این تیم فصل بسیار خوبی پیش رو دارد.

البته باید دید آیا در روزهای پیش رو در بازار تابستانی بازیکنی به ترکیب رئال مادرید اضافه خواهد شد یا خیر، اگرچه من در این مورد خیلی خوشبین نیستم.

در مرکز خط میانی رئال مادرید ضعف های زیادی وجود دارد و البته گزینه های زیادی در بازار برای خرید نیست. اما به نظر من خرید یک هافبک دیگر به سود این تیم خواهد بود. اگر نیمار در تابستان راهی مادرید شود این تیم تبدیل به تیم جذاب تری خواهد شد و من می خواهم او را در رئال مادرید ببینم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج