حمایت جان تراولتا از کوئنتین تارانتینو
۹۰۲۲۵۷
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
۵۰۱۷
جان تراولتا بازیگر فیلم سینمایی «داستان‌های عامه پسند» و «دیوانه» از تارانتینو و فیلم جدیدش حمایت کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: جان تراولتا بازیگر فیلم سینمایی «داستان‌های عامه پسند» و «دیوانه» از تارانتینو و فیلم جدیدش حمایت کرد.

حمایت جان تراولتا از کوئنتین تارانتینو

جان تراولتا بازیگر فیلم سینمایی «دیوانه»، درباره فیلم جدید تارانتینو به نام «روز و روزگاری در هالیوود» اظهار نظر کرد.

او که اکنون برای ایفای نقش خود در این فیلم موهای خود را تراشیده است، ۲۵ سال پیش برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «داستان‌های عامه پسند» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو به مدل موی دیگر خود مشهور شده بود.

این نقش نه تنها حرفه تراولتا را دوباره احیا کرد بلکه یک نامزدی اسکار را نیز در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل برای او به ارمغان آورد.

او درباره فیلم جدید تارانتینو «روزی روزگاری در هالیوود»گفته است؛ این فیلم را به شدت دوست داشتم و دلیلش را به شما می‌گویم . من فیلم‌هایی را دوسکه بهتر بود چه کارهیی انجام می شد نه اینکه انجام کارها را روایت می‌کند.

او ادامه داد: «باید با خود بگوییم اگر تاریخ باز می‌گشت، چه اتفاق می‌افتاد و چه کارهایی را باید انجام می‌دادیم. مثل داستان نویسی‌های بی‌قاعده تارانتینو. او این کار را با فیلم «حرامزاده‌های لعنتی» آغاز کرده بود. می‌دانید آن فیلم در رابطه با این بود که باید چه کارهایی با هیتلر انجام می‌دادیم، نه کاری که در واقعیت انجام داده‌ایم.

تراولتا تنها طرفدار این فیلم سینمایی نیست؛ «روز و روزگاری در هالیوود» تا کنون در ۱۲۵ میلیون دلار در گیشه فروش داشته و با عبور از فیلم «حرامزاده‌های لعنتی» به دومین فیلم پرفروش این کارگردان تبدیل شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج