آقای روحانی! شما ژست مخالفت با آمریکا را دارید
۹۰۲۷۷۸
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
۶۱۳۱
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آقای روحانی! شما فقط ادای مخالفت با آمریکا را گرفتید و خواستید به مردم بگویید که دیدی من هم ضد آمریکایی شده‌ام.

خبرگزاری مهر: عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آقای روحانی! شما فقط ادای مخالفت با آمریکا را گرفتید و خواستید به مردم بگویید که دیدی من هم ضد آمریکایی شده‌ام.

 در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر در نطق میان دستور خود گفت: یزیدیان! ما را با جنگ تهدید نکنید. ما زنده‌ایم و شمشیرهای خود را کشیده‌ایم تا به شما پاسخ دهیم، پس بدانید واژه تسلیم، سازش و مذاکره همراه با ذلت از دایره لغوی ما پاک شده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمنان آمریکایی و اروپایی ملت ما که امروز بازی بدی را مثل گذشته ننگین خود ادامه می‌دهند و وانمود می‌کنند که جنگ با ایران سریع و آسان است، بدانید که ما امروز یک جریان فکری بزرگ در دنیا هستیم و طرفداران زیادی در دنیا داریم، پس اگر شما آغاز کننده جنگ باشید خواهید دید جهنمی را برای شما در دنیا به وجود خواهیم آورد و در یک چشم بر هم زدن لکه ننگین رژیم صهیونیستی را از کره خاکی پاک خواهیم کرد؛ شما دیگر پیر و فرتوت شده‌اید.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: دولت شما رفته رفته رو به پایان است اما هیچ کاری برای ملت ایران انجام نداده‌اید و در این دولت سفره مردم کوچک شد و وضعیت اقتصادی مردم خراب شد همچنین پاسپورت ایرانی بی احترام‌تر شد و موج بیکاری علیرغم آمارهای دروغین بالا گرفت.

پژمان فر اضافه کرد: در میان ملت‌های آزاده دنیا بر اساس گفتمانی که تلاش داشتید آن را انجام دهید یعنی گفتمان سازش، روزی انور سادات به امید واهی پرچم آن را بر دوش کشید که به جای گفتمان ایستادگی و مقاومت قرار دهد، شما دوباره به جای او به دوش کشیدید. شما گفتمان ایستادگی و مقاومت را کنار گذاشتید و تصور کردید با گفتمان سازش مشکلات دنیا حل می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: بعد که شکست خوردید پشیمان نشدید و برای اینکه مجدداً مردم را پای میز مذاکره و پذیرش کدخدایی بیاورید، با رویکرد ناتوان نشان دادن نظام در حل مسائل حداقلی مردم از آب و نان و گوشت و دیگر مایحتاج مردم وارد شدید و علیرغم اینکه ژست گرفتید، شما هم مثل مردم شدید و ادای مخالفت با آمریکا را گرفتید و خواستید به مردم بگویید که دیدی من هم ضد آمریکایی شده‌ام؛ اما مسائل شما حل نشد و گفتید باید مذاکره کنیم.

وی خطاب به روحانی افزود: شما و تمام ژنرال‌های شکست خورده، بسیار تلاش کردید که نظام را در حل مشکلات جاری مردم ناتوان نشان داده و در مردم این حس غلط را ایجاد کنید که هیچ راهی جز پذیرش شرایط آمریکا و مذاکره مجدد نیست اما «و مکروا مکرالله و الله خیر الماکرین»؛ دست شما رو شده است پس به دامن ملت بازگردید و در این فرصت باقی مانده یک بار هم که شده طبق گفتمان ایستادگی و مقاومت حرکت کنید.

پژمان فر همچنین در ادامه ضمن تشکر از اقدامات ریاست قوه قضاییه بیان داشت: این تلاش‌ها موج امیدواری را در سطوح مختلف نظام بالا برده است و امیدوارم در اسرع وقت با فسادهای صورت گرفته از جمله فسادهایی که به اسم خصوصی سازی مثل ایرتور صورت گرفته است، برخورد شود چرا که چند سالی است که درباره این واگذاری تذکراتی داده بودم و روز سه شنبه مصاحبه مفصلی درباره این موضوع خواهم داشت.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه خطاب به رئیس جمهور درباره وضعیت کشاورزان گفت: کشاورزان انتظار دارند نسبت به اعلام به موقع قیمت خرید تضمینی گندم، کلزا و چغندر اقدام شود.

وی همچنین خطاب به نوبخت بیان کرد: امروز که شرایط کشور در وضعیت جدیدی بوده و کشور اراده کرده اقتصاد غیرمبتنی بر نفت را تجربه کند، باید در قالب‌های گذشته تقسیم اعتبارات که منطق قابل توجهی نداشته تجدید نظر شود.

پژمان فر ادامه داد: خراسان حدود ۸ درصد جمعیت و مساحت کشور را دارد اما همواره کمتر از ۶ درصد از اعتبارات ملی بهره مند است که این موضوع باعث محرومیت مضاعف استان شده است.

این عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی خطاب به رئیس جمهور اذعان داشت: علت تمرکز همه تصمیم‌ها و فعالیت‌ها در تهران چیست و چرا همه شرکت‌ها و موسسات تمایل دارند دفاتری در تهران داشته باشند؟ دلیل آن به خاطر تراکم اختیارات در تهران است که تسهیلات به راحتی داده می‌شود پس باید این اختیارات به استانداران نیز داده شود.

وی اضافه کرد: مردم دنیا مالیات زیادی می‌دهند و مردم ما نیز مالیات می‌پردازند اما انتظار دارند همانطوری که روند پرداخت مالیات باید شفاف شود، این موضوع نیز شفاف شود که مالیات‌ها کجا هزینه می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: کمتر از ۵۰ درصد مصوبات سفر اخیر شما به مشهد و خراسان اجرایی شده است که خواهشمندیم نسبت به اجرای کامل آنها اهتمام داشته باشید.

برچسب ها:
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/06/10
ملت به ایشون رای دادن به شما ربطی نداره باید طبق خواسته مردم به پیش برن.... شما قهر باشین ولی بچه هاتون اونجا باشن مرگ رو واسه ملت بخواین
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1398/06/10
واقعااین نماینده درست میگه
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/06/10
خدا قوت عالی بود آقای پژمانفر.
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/06/10
چقدرخوشخیالی فکر می کنی در دنیا حامی دارین
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/06/10
اینقدر ننالید که همش طبل تو خالیه
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/06/10
احسنت برشما گل گفتید حرف دل مردم را زدید ولی کو گوش شنوا !!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/06/10
فعلا که ژست واحد شما مخالفت با مردم ایران است و چیزی که برای شما مهم نیست این مردم هستند
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1398/06/10
شما نمایندها هم ادای آدم خوبها رو در میارین ولی در باطن از دشمن دشمن ترین
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/06/10
اقای روحانی از خالی بودن صندوق مالی خبر داره وشما ها هم بنبال جنگ
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/06/10
دولت غربگرا و اصلاحطلب روحانی و جهانگیری موفق شد با وعده و فریب مردم و مذاکره با کدخدایش آمریکا ، برجام ننگین را بوجود آورد که حاصل آن گرانی و تورم و بیکاری و .........برای مردم و رفاه و آسایش برای خودشان ؟؟!!!؟؟؟!!!؟؟!!!!!؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/06/10
چقدر راحته بیرون گود بودن و گفتنه لنگش کن. شما درمقام نماینده مشهد چه کردید به غیر از سنگ اندازی جلو کارهای دولت. کدامیک از شما دلواپسان سواد اقای ظریف را دارید که در هر کنفرانس خارجی که شرکت میکه بدن امریکا یها به لرزه می افته از صحبتهای ایشان. شما نماینده اکثریت مردم نشهد نیستید مثله اقای کامران که با نزدیک40هزار رای !!نماینده اصفهان است. شماها برای مردم زجر کشیده جزو بدترها هستید.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1398/06/10
کم چرت پرت بگید پدرمان درآمدصداتان از جای گرم درمیاد بابا خودتان عمری است دم آشتی گذشت را به ملت پیشنهاد میدید
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1398/06/11
این حرف مردم یکی زدباید همشو بگم کو جرف زن گوگوش شنوا
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/06/11
تمام این کارها کار خودتون بود تا تونستید سنگ جلوی پای روحانی انداختید. در ضمن مردم ضد آمریکا نیستند که بخوان انتظار داشته باشند که روحانی هم ضد آمریکایی شود
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/06/11
ما که از چشم نظام می بینیم چون برای نظام فقط حفظ ایدئولوژی مهم هست و جایگاه خودشون و نه منافع مردم. چرا باید حقوق ارتش و سپاه یکی نباشد؟ چرا بین حقوق مردم و سپاه فاصله زیاد هست؟ این سوالات تنها جز کوچکی از بی عدالتی نظام در حق مردم هست چون این قضیه هیچ ربطی به دولت ندارد.
Iran, Islamic Republic of
04:20 - 1398/06/11
شما هم ژست ادمهای انقلابی دو اتشه را نگیر.اول اقا زاده هاتو از امریکا بیار ایران بعد فریاد جنگ سر بده.
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/06/11
آقای پژمانفرحرفات کاملاًمنطقیه اماخداکنه شوتبلیغاتی جهت انتخابات آتی نباشه
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1398/06/18
اگر روحانی باز هم اجازه نامزدی داشته باشد ملت به او رای می دهند .زیاد خودت را تحویل نگیر داداش! نمایندگانی مثل تو باعث شدند سفره مردم کوچک شود نه روحانی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج