امری: به نمایش بازیکنانم افتخار می‌کنم
۹۰۲۹۹۴
۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
۲۶۷۶
اونای امری با وجود تساوی خانگی مقابل تاتنهام به تیمش افتخار می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: اونای امری در کنفرانس خبری پس از تساوی 2 - 2 تیمش در خانه مقابل تاتنهام در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از نمایش شاگردان خود تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال گفت: قطعاً به دلیل اتفاقاتی که بعد از دریافت دو گل رقم زدیم، می‌توانیم به خودمان بسیار افتخار کنیم. هواداران، ما را پس از گل اول به این مسیر سوق دادند تا گل دوم را به ثمر برسانیم و در ادامه شانس زدن گل سوم را هم داشتیم. به نظر من آرسنال سزاوار نتیجه بهتری هم بود.

وی افزود: در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی را کنترل کردیم. از نظر تاکتیکی گل اول تاتنهام اشتباه ما بود، اما بعد از آن ما بیشتر احساسی بازی کردیم تا منطقی. اگر شما مقابل تاتنهام اشتباه کنید، گل می‌خورید. در مورد گل دوم تاتنهام نیز همین موضوع تکرار شد و آنها با بهره‌گیری از اشتباهات ما به گل رسیدند.

امری همچنین تصریح کرد: ما باید در محوطه جریمه خودمان باهوش‌تر باشیم، اما در مجموع، نکات مثبت بازی خیلی بیشتر از نکات منفی‌اش بود. باید با پرس تیم مقابل، تعادل را در خط میانی بیشتر کنیم و شاید این موضوع برای پیشرفت بسیار مهم باشد. ما در بیشتر اوقات، خوب عمل کردیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج