یواس بی ۴ در ۲۰۲۰ روانه بازار می‌شود
۹۰۳۹۴۶
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
۳۲۳۹
مشخصات «یو اس بی۴» نهایی شده و به زودی اعلام خواهد شد. سرعت ۴۰ گیگابیت برثانیه‌ای آن با سرعت انتقال تاندربولت ۳ یکسان است.

خبرگزاری مهر: به نقل از انگجت، طبق اعلام انجمن USB Implementers Forum یا USB-IF مشخصات فنی «یواس بی۴» (USB۴) نهایی شده است. این ویژگی ها به زودی برای طراحان، مهندسان و تولیدکنندگان اعلام خواهد شد.

یواس بی ۴ در ۲۰۲۰ روانه بازار می‌شود

نخستین محصولات مجهز به «یواس بی۴» در ۲۰۲۰ روانه بازار می شوند.

نکته برجسته استاندارد جدید، یکسان بودن سرعت دولاینی ۴۰ گیگابیت برثانیه ای آن با سرعت انتقال «تاندربولت ۳» است. همچنین سرعت انتقال «یواس بی۴» دو برابر «یو اس بی ۳.۲» است.

ظاهر «یواس بی ۴» شبیه «یو اس بی سی» (USB-C) است و با «یو اس بی ۳.۲»، «یو اس بی ۲» و «تاندربولت ۳» نیز سازگاری دارد. نکته شباهت این اتصال جدید مشابه «یو اس بی ۳» آن است که از پروتکل های اطلاعات و نمایشگرها پشتیبانی می کند، بنابراین مانیتورهای بیشتری با اتصال «یو اس بی» و پورتهای HDMI عرضه خواهند شد.

دوگانگی «تاندربولت ۳» و «یو اس بی ۳.۲» برای کاربران مشکل ساز بود. اما «یواس بی ۴» به طور کلی با دو استاندارد ادغام می شود و یک اتصال دولاینه با سرعت ۴۰ گیگابیت برثانیه به وجود می آورد که در دستگاه ها و پلتفرم های مختلف همخوان می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج