اقدام عجیب یکی از تیم‌های لیگ کشتی
۹۰۴۴۶۵
۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
۲۵۹۲
تکاپوی تیمها برای جذب برترین کشتی گیران در لیگ برتر در حالی رو به افزایش است که یکی از تیمهای مدعی اقدامات غیر متعارفی را در دستور کار قرار داده است.

خبرگزاری مهر: طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی که همزمان با انتخاب رئیس جدید فدراسیون به کلی احیا و دگرگون شد، مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر روز ٢١ شهریور برگزار می‌شود.

بر این اساس تیم‌های شرکت کننده تا پایان وقت اداری روز ٢٧ شهریور برای ثبت قرارداد با کشتی گیران و مربیان خود فرصت دارند و هرچه به پایان این مهلت نزدیک می‌شویم تکاپوی یارگیری نیز بیشتر خواهد شد.

اما گفته می‌شود یکی از تیم‌های مدعی لیگ برتر کشتی آزاد علاوه بر دستچین کردن برخی ملی پوشان و کشتی گیران توانمند و باتجربه، در حال مدیریت کردن دیگر نفرات بیرون مانده از سهمیه جذب خود است.

بطوریکه با تکمیل ظرفیت جذب ملی پوشان حالا در صدد آن است تا آزادکاران مورد نظر تیم‌های دیگر را هم از پیوستن به تیم رقیب منصرف کند.

شنیده می‌شود این تیم مدعی با افزایش نامتعارف دستمزدها و ارائه پیشنهادات وسوسه انگیز به برخی آزادکاران، به طور غیر مستقیم به آنها اعلام می‌کند حالا که امکان جذب شأن در این تیم مدعی وجود ندارد بهتر است مبلغی بالاتر از پیشنهاد تیم‌های دیگر را دریافت کنند و کلاً قید لیگ را بزنند!

در واقع این تیم مدعی حاضر است برای عدم ارتقای توان فنی رقبایش، هزینه‌های زیادی کند و با پیشنهادات نجومی از جذب کشتی گیران در تیم‌های رقیب جلوگیری کند.

حال با توجه به تاکید علیرضا دبیر رئیس فدراسیون بر اینکه پیکارهای لیگ، قلب کشتی ایران محسوب می‌شود انتظار باشگاه‌ها و اسپانسرهای مالی از فدراسیون کشتی این است که جلوی برخی شیطنت‌ها و اقدامات نامتعارف در فرایند یارگیری نیز گرفته شود، چرا که در سالهای نه چندان دور، همین اتفاقات باعث شد روند سازنده و مثبت لیگ به بیراهه برود و انبوهی از مسائل حاشیه‌ای گریبانگیر لیگ برتر شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج