همکاری با همایون شجریان و علیرضا قربانی
۹۰۵۱۹۰
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
۴۸۰۳
علیزاده از احتمال برگزاری یک کنسرت تا پایان سال خبر داد.

هنرآنلاین: مهیار علیزاده آهنگساز در مورد جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول ضبط سه آلبوم با صدای خوانندگان مختلف هستم که هر سه آلبوم مراحل پایانی ضبط را پشت سر می‌گذارد و هر سه آن‌ها در نیمه دوم سال جاری منتشر خواهد شد.

همکاری با همایون شجریان و علیرضا قربانی

آهنگساز آلبوم‌های "حریق خزان"، "دخت پری‌وار" و "در شعله رقصان" ادامه داد: آلبوم "افسانه چشم‌هایت" با صدای همایون شجریان و علیرضا قربانی و آهنگسازی بنده نیز آماده انتشار است و به‌احتمال فراوان شاهد انتشار این آلبوم نیز تا پایان سال خواهیم بود. بعد از انتشار این چهار آلبوم و همچنین موسیقی متن مجموعه تلویزیونی، احتمالاً برای ضبط مجموعه جدیدم برنامه‌ریزی‌هایی خواهم داشت که قطعاً انتشار این مجموعه به سال آینده موکول خواهد شد.

وی همچنین در مورد انتشار تک آهنگ نیز بیان کرد: در حال حاضر مشغول ضبط موسیقی متن یک سریال تلویزیونی هستم و این قطعه نیز امسال منتشر خواهد شد. در مجموع در شش ماه دوم امسال به‌احتمال زیاد چهار آلبوم موسیقی و موسیقی متن یک مجموعه تلویزیونی از بنده منتشر خواهد شد.

علیزاده در پایان در مورد برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان‌ها نیز خاطرنشان کرد: احتمال دارد در اسفندماه برای یکی از این آلبوم‌هایی که تا پایان سال منتشر خواهد شد، اجرای صحنه‌ای نیز داشته باشیم که جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج