انحلال سازمان لیگ تنیس به دلیل بدهی مالیاتی
۹۰۶۵۷۹
۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
۴۵۳۵
بیشتر بدهی مالیاتی فدراسیون تنیس مربوط به سازمان لیگ با مبلغی حدود ۵ میلیارد بوده است که البته فدراسیون تنیس تصمیم به انحلال این سازمان گرفت.

خبرگزاری ایسنا: بیشتر بدهی مالیاتی فدراسیون تنیس مربوط به سازمان لیگ با مبلغی حدود ۵ میلیارد بوده است که البته فدراسیون تنیس تصمیم به انحلال این سازمان گرفت.

کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس در گفتگویی درباره ی بدهی مالیاتی سازمان لیگ فدراسیون تنیس که ۵ میلیارد برآورد شده بود اما سپس سازمان لیگ منحل شد بیان کرد: بدهی مالیاتی سازمان لیگ تنیس در همین حدود بود اما چون در بحث مالی ورود نداشتم عدد دقیق آن را نمی دانم.

او ادامه داد: سازمان لیگ منحل شد و بدهی مالیاتی هم دیگر نباید پرداخت شود. البته اینکه سازمان لیگ منحل شد به ضرر تنیس است چون سازمان لیگ پویا و معتبر بود. الان کار سازمان را در کمیته مسابقات انجام می دهیم و فعلا کار را معلق نمی گذاریم و پیش می بریم و حالا باید دید دستورات بعدی که سرپرست فدراسیون می‌دهد چه چیزی است.

کیمیایی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان لیگ به دلیل بدهی مالیاتی منحل شد و بیشتر بدهی مالیاتی تنیس هم برای همین سازمان لیگ بوده است؟ تاکید کرد: بیشتر بحث بدهی مالیاتی بوده است و به من اینطور گفتند. من در جریان ریز مسائل آن سازمان نیستم. بیشتر بدهی مالیاتی فدراسیون هم برای سازمان لیگ بود که البته این بدهی مربوط به سالهای ۹۱ تا ۹۵ است.

دبیر فدراسیون تنیس در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه به نظر می رسید سازمان لیگ درآمد خوبی داشت و می توانست کمک حال فدراسیون باشد، تصریح کرد: کلا کمکی به فدراسیون بود و در مواقعی که فدراسیون نیاز به کمک داشت از درآمدهای سازمان لیگ استفاده می‌شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج