ماجرای قتل پسر معتاد توسط پدرش در کرج
۹۰۷۶۵۴
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۹
۱۰۴۷۰ 
پدر سالخورده‌ای که در جریان درگیری با پسرمعتادش او را با خودرو زیر گرفته بود صبح روز گذشته در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد.

روزنامه ایران: پدر سالخورده‌ای که در جریان درگیری با پسرمعتادش او را با خودرو زیر گرفته بود صبح روز گذشته در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد.

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۶ و به‌دنبال مرگ مشکوک مردی ۴۲ ساله به‌نام فرهاد که در برخورد با خودرو پدرش جان باخته بود، آغاز شد. در ادامه پدر ۷۸ ساله فرهاد به اتهام قتل بازداشت شد و به جرم خود اعتراف کرد.

این متهم صبح روز گذشته در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد که در آغاز جلسه دادگاه قاضی دهقان نماینده دادستان پس از قرائت متن کیفرخواست از اولیای دم خواست تا درخواست‌شان را اعلام کنند که مادر مقتول رضایت خود را از همسرش اعلام کرد.

ماجرای قتل پسر معتاد توسط پدرش در کرج

سپس متهم در جایگاه ایستاد و در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: فرهاد از ۱۶ سالگی گرفتار اعتیاد بود و دو بار هم ازدواج کرد، اما به خاطر اعتیادی که داشت از همسرانش جدا شد. او ۲۵ سال اعتیاد داشت و در این مدت حدود ۲۰ بار او را به کمپ ترک اعتیاد بردیم، اما هربار پس از بازگشت دوباره کار‌های گذشته‌اش را تکرار می‌کرد. او در این سال‌ها زندگی را برای همه خانواده تلخ کرده بود ما می‌خواستیم به او کمک کنیم، اما او زیر بار نمی‌رفت.

آن روز هم قصدم این بود که او را به بیمارستان ببرم تا مداوا شود، اما او به یکباره در خودرو را باز کرد و به بیرون پرید بعد با پرتاب سنگی شیشه جلو خودروام را شکست و دوباره سنگ دیگری برداشت که من ناگهان از ترس پایم روی پدال گاز گذاشتم و به فرهاد برخورد کردم.

من قصد کشتن پسرم را نداشتم اگر این‌طور بود او را برای ترک به بیمارستان نمی‌بردم. بدنبال اظهارات متهم و تأییدیه بیمارستان درباره پرونده روانی فرهاد و همچنین رضایت اولیای دم و طبق قانون مجازات اسلامی نوع قتل انتسابی به متهم از نوع شبه عمد اعلام ومتهم از قتل عمد تبرئه شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:06 - 1398/06/25
خوبش شد یه انگل از جامعه کم شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
با اینکه مرگ پسر بدست پدر سخته ولی با مرگش هم خودش هم شما راحت شدین
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1398/06/25
ب درک اصلا ناراحت نباش خوب کاریش کردی احسنت برا شما
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/06/25
احسنت بر شما اصلا ناراحت نباش
United States
09:49 - 1398/06/25
من هم جای این پدربودم چندسال قبل آپسرناخلف رامیکشتم
فرزندی که گوش به حرف بزرگترنباشه باید بمیرد
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/06/25
دمت گرم بهترین کار کردی معتاد اجازه بدی شهر رو به گند میکشه معتاد شیشه و صنعتی مخصوصآ
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1398/06/25
از عمد نکردع بوده
اونم پسرش بودع مطمعنم عذاب وحدان زندش نمیزاره
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/06/25
خاک برسرت اگرزرنگ بودی باید عامل ومسب بان می کشتی نه فرزندخودت دیوانه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
اون پسر گناهی نداشت بیماری لا علاج داشت مثل سرطان
اون پسر گناهی نداشت بیمار ی لا علاج داشت مثل سرطان
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/06/25
این مخاطبات مثله خودتن بی احساس و بی رحم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
مردم حرف دلشونو میزنند چرا چرت وپرت میگی لابد خودت هم معتادی که از این جماعت دفاع می کنی بیمار سرطانی آبروی خانواده را نمیبره اما یک معتاد همه چیز چند خانواده را به باد میده دست این پدر درد نکنه معتاد را باید کشت مواد فروش را باید کشت
United Arab Emirates
02:13 - 1398/06/26
دروغ میگی اگر جای این بابا بودی پسرت را میکشتی!بلکه انکار و میگفتی فقط ناراحتی اعصاب و روان دارد !ایناکه اینجا حرف چرت میزنن تو ایران نیستن یا پول برا کامنت میگرن!؟مرد واقعی دیدم جلوم قسم خورد رو به پسرش که پسرم دنبال خلاف نرو؟ اگررفتی بابات م ازدست میدی،چون روزی بفهم معتاد شدی شک نکن میگردم اولین کسی که مواد داده بهت با این کل پنج تیرشو تو مخش خالی.. ویه انگل را کشتم قصاص هم بشم ایراد نداره ؛ پدر دوستم را ستودم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج