خبر جدید درباره بازسازی سریال پرطرفدار فرندز
۹۰۷۶۸۶
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
۳۷۱۳
نویسندگان سریال خاطره‌انگیز و پرطرفدار "فرندز" درباره احتمال ادامه دادن یا بازسازی این سریال صحبت کردند.

ایران آرت: سریال ماندگار و پرطرفدار «دوستان» (Friends) ماه گذشته بیست و پنجمین سالگرد خود را در فستیوال تلویزیونی ترایبکا با حضور سازندگانش «مارتا کافمن» و «دیوید کرین» جشن گرفت. کافمن و کرین در مصاحبه‌هایی که انجام دادند بحث ساخت ادامه این سریال و یا بازسازی آن را منتفی اعلام کردند.

خبر جدید درباره بازسازی سریال پرطرفدار فرندز

کافمن در این رابطه گفت: «دلیل اینکه ما نمی‌خواهیم ادامه‌ای برای این سریال بسازیم این است که سریال «دوستان» درباره زمان خاصی از زندگی این افراد است که آن‌ها مانند خانواده هستند و با تشکیل خانواده این روابط دیگر مانند گذشته نخواهند بود. به همین دلیل ما حس می‌کنیم که این تغییر با ماهیت کلی سریال مغایرت دارد. دلیل دیگر این است که ما دیگر نمی‌توانیم چیزی به خوبی سریال اصلی تولید کنیم.»

کرین نیز در این رابطه گفت: «ما سریالی که در نظر داشتیم را ساختیم و این کار را به نحو احسن انجام دادیم. اگر اکنون شخصیت‌ها را ببینیم دیگر افراد گذشته نیستند و شانس اینکه سریال جدید به خوبی سریال اصلی نباشد زیاد است. پس دلیلی برای خراب کردن تصور خوب طرفداران از این سریال وجود ندارد.»

به گزارش 30نما، کافمن و کرین دو قسمت از سریال را در فستیوال پخش و درباره آن‌ها صحبت کردند. قسمت اول، اپیزود چهارم فصل اول سریال بود زمانی که «فیبی» با بازی «لیسا کودرو» موافقت می‌کند که بچه‌های برادرش را به دنیا بیاورد و این قسمت برای پنهان کردن بارداری واقعی کودرو نوشته شد.

قسمت بعدی، قسمت چهاردهم از فصل پنجم بود زمانی که رابطه پنهان «مونیکا» و «چندلر» برملا می‌شود. کافمن توضیح داد که این رابطه قرار بود تنها یک شب در لندن باشد اما با دیدن بازخورد تماشاگران و جذبه موجود میان بازیگران تصمیم گرفتند آن را تبدیل به یک رابطه واقعی کنند.

کافمن در ادامه درباره دو قسمتی که بیش از همه از ساختشان پشیمان است صحبت کرد. قسمت سوم فصل سه زمانی که فیبی با دوست پسر خواهرش دوست می‌شود و قسمت بیست و سه فصل دو که فیبی آبله مرغان می‌گیرد. او می‌گوید:‌ «ما خیلی از صحنه‌ها را دوباره نوشتیم تا قسمت سه فصل سه ساخته شود اما هنوز مطمئن نیستم که ساخت این قسمت و قسمت آبله مرغان تصمیم درستی بوده باشد. من هر از چند گاهی این سریال را دوباره نگاه می‌کنم و دیدن برخی صحنه‌ها که خوب نبودند مانع لذت بردنم از بقیه سریال می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج