سیدجلال و نادری به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردند
۹۰۸۱۸۷
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
۳۵۴۲
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سطح «جونیور» مهاجم خارجی پرسپولیس خیلی پایین است، گفت: به نظرم سیدجلال حسینی و محمد نادری برای دربی به ترکیب بر می‌‎گردند.

خبرگزاری مهر: حمید درخشان با اشاره به برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت در هفته سوم، در خصوص شرایط سرخپوشان قبل از دربی و دیدار با استقلال صحبت هایی را مطرح کرد که این گفتگو در ادامه می آید:

* عملکرد پرسپولیس در بازی با صنعت نفت و برد اقتصادی سرخپوشان را قبل از دربی چطور دیدید؟

- به نظرم سه امتیاز این مسابقه مهم بود که خوشبختانه پرسپولیس به آن رسید. مهمتر از آن اینکه پرسپولیس مصدوم و محرومی برای دربی نداد و در بهترین شرایط برای دربی آماده می شود. صنعت نفت هم بسته بازی می کرد و می خواست یک امتیاز از این بازی بگیرد. حالا برد پرسپولیس چه اقتصادی باشد چه غیر اقتصادی مهم فقط گرفتن سه امتیاز بود.

* در سال های گذشته معمولا تیمی که قبل از دربی شرایط بهتری نداشته، نتیجه مناسبتری گرفته است. فکر می کنید امسال با وضعیتی که استقلال دارد دربی به نفع این تیم رقم بخورد؟

- شما درست می گویید چون دربی یک بازی خاص است. واقعا نمی توان گفت چون پرسپولیس یا استقلال امتیاز بیشتری دارند و بازی قبلی خود را برده اند، برنده می شوند. هر تیمی که از نظر روحی و روانی آماده تر باشد، در دربی موفق می شود.

* ترکیب پرسپولیس مقابل صنعت نفت تغییراتی داشت. آیا ممکن است در بازی با استقلال سیدجلال حسینی و محمد نادری به ترکیب برگردند؟

- نظر شخصی من این است که سیدجلال و نادری به ترکیب بر می گردند. پرسپولیس در بازی دیروز برنده شده ولی ایده آل نبود. تعویض هایی هم که انجام گرفت خوب نبود. البته این نظر من است و شاید در دربی بازهم از ترکیب بازی دیروز استفاده شود.

* عملکرد جونیور مهاجم خارجی پرسپولیس رضایت بخش بود؟

- به نظرم این بازیکن خیلی خیلی سطح پایین است. به هر حال یک مهاجم باید یک استانداردهای حداقلی داشته باشد. او ۹۰ دقیقه فرصت داشت و حتی یک حرکت خوب از این مهاجم ندیدیم. وقتی مهاجم خارجی می گیریم باید یک سر و گردن از بازیکنان داخلی بالاتر باشد.

* باتوجه به اینکه گابریل کالدرون برای اولین بار دربی تهران را تجربه می کند، نقش افرادی مثل کریم باقری در موفقیت پرسپولیس چقدر است؟

- بدون شک کریم باقری نقش پررنگ و زیادی دارد. او سال ها به عنوان بازیکن و مربی در پرسپولیس بوده و می تواند کمک بزرگی برای کالدرون باشد. امیدوارم در نهایت پرسپولیس از دربی سربلند بیرون بیاید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج