موضوعی که تیلور سوئیفت را عصبی کرد
۹۰۸۴۹۳
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۲
۸۷۷۹
خواننده موسیقی پاپ آمریکایی به ناسازگاری با مفاهیمی همچون نژادپرستی، تبعیض و سوء استفاده از حقوق مالکیت معنوی شناخته می‌شود؛ بنابراین وقتی از نام دوم او در یک ربات گپ هوش مصنوعی در ایالات متحده استفاده شد، سکوت نکرد.

تابناک باتو: تیلور سوئیفت خواننده موسیقی پاپ آمریکایی به ناسازگاری با مفاهیمی همچون نژادپرستی، تبعیض و سوء استفاده از حقوق مالکیت معنوی شناخته می‌شود؛ بنابراین وقتی از نام دوم او در یک ربات گپ هوش مصنوعی در ایالات متحده استفاده شد، سکوت نکرد.

"برد اسمیت" رئیس شرکت نرم افزار مایکروسافت ایالات متحده گفت: در کتاب جدیدش اطلاعات غافلگیر کننده‌ای درباره ستاره مشهور پاپ آمریکایی تیلور سوئیفت وجود دارد.

موضوعی که تیلور سوئیفت را عصبی کرد

به نقل از بیزینس اینسایدر، وی گفت که تیلور سویفت، ۲۹ ساله، تهدید کرده بود از این شرکت به دنبال راه اندازی روبات گپ تعامل هوش مصنوعی، شکایت خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: دلایل اختلاف بین خواننده آمریکایی تیلور سوئیفت و شرکت "مایکروسافت" به سال ۲۰۱۶ برمی گردد، نام این ربات "تِی" است و "تِی" یکی از نام‌هایی است که تیلور سوئیفت به آن شهرت دارد و و تیلور سوئیفت آن را نقض حقوق مالکیت معنوی و تجاری خود می‌داند و خواستار پاسخگویی قانونی شرکت دراین باره شد.

برد اسمیت، در کتاب "Tools and Weapons": (ابزار‌ها و سلاح ها)، اظهار داشت که در حالی که او در تعطیلات شام می‌خورد، از طریق وکیلی در بیورلی هیلز ایمیلی دریافت کرد که خود را به عنوان نماینده تیلور سوئیفت معرفی می‌کرد. او در ایمیل توضیح داده بود که یک رابطه نادرست و گمراه کننده بین خواننده مشهور و یک روبات گپ ایجاد شده که ناقض قوانین فدرال است.

دلیل اصلی خشم تیلور

اما برد اسمیت توضیح داد که دلیل اصلی عصبانیت تیلور سوئیفت، توئیت‌های نژادپرستانه مورد استفاده ربات مایکروسافت در هنگام تعامل با کاربران بود که از سیاست‌های کاندیدای آن زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ حمایت می‌کردند و نازیسم را ترویج می‌کردند.

اسمیت گفت: این شرکت به سرعت ربات گپ را متوقف کرد و چند ساعت پس از راه اندازی آن را از بازار بیرون کشید.

رئیس مایکروسافت تأکید کرد که این اتفاق لزوم ارائه تضمین‌های قوی‌تر برای هوش صنعتی را به وی آموخته است.

مجله "بیزینس اینسایدر" گفته است که با سخنگوی تیلور سوئیفت تماس گرفته است تا درمورد ادعا‌های برد اسمیت اظهار نظر کند که آیا این مشکل با رضایت تیلور سوئیفت برطرف شده است یا نه، اما کسی برای پاسخگویی فوری در دسترس نبوده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1398/06/27
براوو تیلور
عاشقتم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج