اژه‌ای: جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۰۸۷۱۹
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
۲۶۷۳
معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

خبرگزاری ایسنا: معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم معارفه رییس کل جدید دادگستری استان کرمانشاه که امروز (27 شهریور) برگزارشد، شناخت زمان، مسائل پیرامون و پیش بینی برای آینده را یکی از راه‌های رسیدن راحت تر ملت‌ها به اهدافشان دانست و اظهار کرد: امروز ملت ایران واقف است که در چه شرایط زمانی زندگی می‌کند و کشور ما در این عصر در کجای این دنیا قرار گرفته و چه نقش و تاثیری می تواند در این دنیا داشته باشد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی ستاره قدرت استکبار جهانی رو به افول است، گفت: امروز همان کسانی که داعیه داشتند دنیا را به یک دهکده تبدیل می کنند و خود کدخدای این دنیا خواهند شد، رو به افول رفته اند.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: آنها با تبلیغات گسترده بگونه ای در اذهان القاء کرده بودند که همه دنیا تحت سیطره و رصد اطلاعاتی‌شان قرار دارد و کسی نمی تواند بدون نظرشان کاری و یا حرکتی بکند، اما در شرایط کنونی به برکت اسلام قدرتشان در حال افول است.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی از طریق تبلیغات، اینترنت، فضای مجازی و ماهواره تلاش کرد تا افکار نسل جدید را در اختیار خود بگیرد و برای این مسئله جوانان جمهوری اسلامی ایران را کانون فعالیت های خود قرار داد، اما امروز خود آنها به صراحت اعلام می کنند که میلیاردها دلار خرج تبلیغات کرده اند و به جای اینکه جوانان ایرانی را در جهت خواسته های خود ببرند، آنها به سمت اسلام می روند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: درحالی که این جوانان اوایل پیروزی انقلاب و امام (ره) را ندیده‌اند، پرشورتر از جوانان دوران انقلاب هستند. مراسم عزدارای ماه محرم و رمضان، اعتکاف، اربعین و... را با شور و حرارت انقلابی برگزار می کنند و همین مسائل باعث شده تا دشمنان امروز اعلام کنند در تبلیغاتشان شکست خورده اند.

وی عنوان کرد: آنها ادعا می کنند از نظر قدرت نظامی در مرحله ای هستند که احدی جرات نمی کند به آنها اخم کند و هر دستوری که می دهند بقیه کشورها باید اجرا کنند. هرچند که این شرایط پیش از انقلاب اسلامی برای استکبار بود و اکثر کشورهای دنیا به آنها وابسته بودند، اما امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن برای برهم زدن امنیت کنونی کشورمان توطئه ها و نقشه های زیادی کشیده و اقدام به آموزش نیروهایش کرده، گفت: علیرغم همه این تلاش ها، به اعتراف دوست و دشمن و با همت نیروهای نظامی و مردم، کشورمان در بهترین شرایط امنیتی قرار دارد.

وی یادآورشد: پس از اینکه دشمن همه راه‌ها را برای ضربه زدن به ایران رفت، اما به نتیجه‌ای نرسید تصمیم گرفت از جنبه اقتصادی وارد شود، برای همین گفتند که باید به مردم ایران فشار حداکثری اقتصادی و معیشتی بیاوریم تا تسلیم شوند، اما با رهبری مقام معظم رهبری و همت مردم و مدیران از این مرحله هم عبور خواهیم کرد و این تهدید را به فرصت تبدیل می کنیم، همانطور که در زمان جنگ در بحث تجهیزات نظامی تحت فشار قرار گرفتیم و آن را به فرصت تبدیل کردیم.

محسنی اژه ای تصریح کرد: دشمن فکر می کند اگر نفت را از ما بگیرد فلج می شویم، غافل از اینکه با این‌کار ما به سمت استقلال از نفت پیش می رویم.

وی در ادامه بابیان اینکه همه مردم و مسئولین باید در این شرایط هم نسبت به توطئه های امریکا و هم جنود دشمن که در داخل به ایجاد نفاق و شکاف می پردازند آگاه باشند، گفت: از سوی دیگر اکنون که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده، ما نیز باید تمرکز خود را روی این مسئله قرار دهیم و با همین حربه به میدان برویم، بگونه ای که کشاورزی، صنعت داخلی، صادرات، کارگاه های کوچک و بزرگ و تولیدات داخلی را تقویت کنیم.

معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: اگر می خواهیم روی مسائل اقتصادی تمرکز کنیم باید همه ظرفیت ها را برای این هدف پای کار بیاوریم. برای مثال در استانی مانند کرمانشاه که از نظر کشاورزی و آثار تاریخی و گردشگری قابلیت های زیادی دارد روی این مسائل تمرکز شده تا بیکاری استان ریشه کن شود.

وی در پاسخ به درخواست استاندار کرمانشاه مبنی بر اصلاح برخی قوانین مطابق با شرایط تحریمی کنونی، گفت: هرچند این امر امکانپذیر است، اما انتظار داریم هر مشکلی در استان دارید را اولویت بندی کرده و با همفکری مسئولین حوزه های مختلف استان برای رفع آن چاره اندیشی کنید. هرجا نیز که نیاز به اصلاح قانون بود به ما پیشنهاد دهید.

معاون اول قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش به بیان برخی از مسائل قضایی کشور پرداخت و گفت: با ورود رئیس جدید قوه قضائیه برنامه تحول در حوزه قضایی کشور تدوین شده و کلیات آن نیز به تایید مقام معظم رهبری رسیده است.

وی یکی از موضوعات مورد توجه در این برنامه را تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم و تظلم خواهی آنها دانست و گفت: همچنین در تلاشیم تا با تاکید بر پیشگیری و صلح و سازش، تعداد پرونده های ورودی به دستگاه قضایی را کاهش دهیم.

محسنی اژه ای در ادامه بیشترین حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضایی را با منشا زمین، بانک ها، توهین، نزاع، صدمات غیرعمدی و مسائل خانوادگی همچون مهریه، نفقه و... اعلام کرد و افزود: باید بررسی کنیم که علت حجم بالای چنین پرونده هایی چیست و برای کاهش آنها چاره اندیشی کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود روند کاهش پرونده های دستگاه قصایی کرمانشاه را از توفیقات دوران تصدی محمدرضا عدالتخواه در دادگستری این استان دانست و گفت: امیدواریم برای تدوام موفقیت ها در دادگستری استان، رئیس کل جدید استعانت از خداوند و مشورت با نخبگان و مسئولان ارشد را مورد تاکید قرار دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1398/06/27
تنها قدرت نظامی نیست بلکه سه عنصر باید با هم در سازمان نیروهای مسلح و در افراد اون متبلور باشه تا به قول معروف شکست ناپذیر باشن والبته این به اون معنی شکست ناپذیری که در ذهن عوام جا گرفته نیست بلکه منظورم پر توان بودن و عدم یأس و برابری با دشمن هست حتی بالاتر بودن
و سه عنصر مهم
ایمان و تعهد و تخصص هستن
و بحمدالله نیروهای مسلح ما دارای این سه عنصر هستن و همین کشور و خاک و وطن ما رو در مقابل متجاوزین بیمه میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر