واقعیاتی گفته‌نشده درباره‌ی بچه‌های فراوان مدونا
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۱۰۴۱۶
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
۱۲۰۶۰
مدونا خود در مصاحبه‌ای در سال جاری در این مورد چنین گفته است: «هیچ مدل زنده‌ای از من در این مورد وجود ندارد، زیرا هیچ کسی کاری که من می‌کنم را انجام نمی‌دهد؛ و این به نحوی ترسناک است... بعنوان مادری تنها برای ۶ فرزند، به خلاق بودن و هنرمند بودن و فعال بودن در حوزه سیاسی ادامه می‌دهم، برای داشتن صدا، برای انجام تمام کار‌هایی که انجام می‌دهم. خب منظورم این است که هیچ کسی در شرایط من قرار ندارد»

برترین‌ها: تصور صنعت موسیقی مدرن بدون مدونا بسیار دشوار است. بر اساس برآورد‌ها تعداد آلبوم‌های به فروش رفته این خواننده مشهور و سنت‌شکن به ۲۰۰ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده و او توانسته در طول دوران فعالیتش سه بار برنده جایزه گرمی شده، ۲۵ آهنگش در میان ۱۰ آهنگ برتر قرار گرفته و حتی یک جایزه گلدن گلوب نیز بدست آورد. علیرغم موفقیت‌های فراوان، اما شاید بتوان مادر بودن را بزرگ‌ترین دستاورد این خواننده دانست. در واقع او همانند خوانندگی‌اش، سبکی خاص در مادر بودن دارد که می‌تواند سرمشق بسیاری از مادران باشد.

واقعیاتی گفته نشده در مورد بچه‌های فراوان مدونا

مدونا خود در مصاحبه‌ای در سال جاری در این مورد چنین گفته است: «هیچ مدل زنده‌ای از من در این مورد وجود ندارد، زیرا هیچ کسی کاری که من می‌کنم را انجام نمی‌دهد؛ و این به نحوی ترسناک است... بعنوان مادری تنها برای ۶ فرزند، به خلاق بودن و هنرمند بودن و فعال بودن در حوزه سیاسی ادامه می‌دهم، برای داشتن صدا، برای انجام تمام کار‌هایی که انجام می‌دهم. خب منظورم این است که هیچ کسی در شرایط من قرار ندارد».

مدونا ۶ فرزند دارد: دو فرزند بیولوژیکی به نام‌های لوردس لئون و روکو ریچی و ۴ فرزند خوانده به نام‌های دیوید باندا، مرسی جیمز و دوقلو‌های استر و استلا اموال. البته که بزرگ کردن فرزند در چنین شرایطی کار دشوار بوده و بدون دردسر و رسوایی ممکن نیست. این شما و این واقعیاتی گفته نشده در مورد فرزندان مدونا.

مدونا یک مادر بسیار سختگیر است

مدونا همواره به خاطر سنت‌شکنی‌ها و درنوردیدن مرز‌ها شناخته می‌شده است. با این وجود وی در یک عرصه از زندگی خود بسیار سختگیر بوده و ولنگاری‌های دیگرش در آن دیده نمی‌شود و آن بزرگ کردن فرزندانش است. او قوانین سختگیرانه‌ای را برای فرزندانش در نظر گرفته که اغلب با ناخشنودی آن‌ها مواجه می‌شود. در یک مصاحبه در سال ۲۰۰۵ با مجله نیوزویک، ملکه پاپ به هیچ یک از فرزندانش اجازه تماشای تلویزیون یا خواندن مجلات را نمی‌داد. آن‌ها همچنین اجازه خوردن شیر و بستنی را نداشتند. وی همچنین تنبیهات سختی را برای فرزندانش در نظر می‌گرفت.

برای مثال گفته می‌شود در صورتی که دختر بزرگش لباس‌های کثیفش را در خانه رها می‌کرد یا هنگام انداختن آن‌ها در ماشین لباسشویی ایجاد کثیفی می‌کرد تمامی آن لباس‌ها توسط مادرش ضبط می‌شد. این موضوع باعث شد که لوردس لئون مجبور شود تنها یک لباس را برای ساعات مدرسه‌اش بپوشد تا اینکه به گفته مدونا «درسش را یاد گرفت». همچنین گفته می‌شود که لئون حق رنگ کردن موهایش را نداشت، دستکم تا ۱۴ سالگی در حالی که مدونا خود به خاطر مو‌های رنگ کرده بلوندش شناخته می‌شود. بدین ترتیب به نظر می‌رسد که مدونا قوانینی را برای فرزندانش اجباری کرده که خود آن‌ها را رعایت نمی‌کند.

روکو ریچی از دست مامان مدونا فرار کرد

واقعیاتی گفته نشده در مورد بچه‌های فراوان مدونا

روکور ریچی، فرزند مدونا از شوهر سابقش، گای ریچی، بعد از این که ظاهراً خانه مادرش در آمریکا را ترک کرده و برای زندگی با پدرش به لندن رفت باعث یک درگیری حضانت بزرگ بین پدر و مادر خود شد. ظاهراً روکو در یکی از تور‌های مادرش نقش رقصنده جایگزین را بر عهده داشت و به اعتراف خود مدونا، پسرش علاقه زیادی به اجرا روی صحنه نداشت: «وقتی ۱۴ سال دارید مامان چندان دوست داشتنی نیست». به نظر می‌رسد که روکو واقعاً رقصندگی را دوست نداشته است، زیرا به ادعای دیلی میل در میانه تور و بعد از این که مادرش تلفن همراهش را از او گرفت فرار کرده و به لندن آمد و موضوع به اینستاگرام و وقت‌گذرانی بیش از حد در اینترنت مربوط می‌شده است.

در ادامه روکو حتی از بازگشت به خانه مادری‌اش برای دوران تعطیلات نیز خودداری کرده تا این که مدونا مجبور شد دست به دامان دادگاه شود و بدین ترتیب بود که قاضی دستور بازگرداندن روکو نوجوان به خانه مادرش را داد. اما روکو به خانه بازنگشته و این موضوع باعث درگیری مدونا و گای ریچی بر سر حضانت او شد. این دو در نهایت در سال ۲۰۱۶ بر سر این مسئله به توافق رسیدند و روکو نزد پدرش ماند هر چند در دورانی که گای ریچی در لندن نباشد، مدونا به لندن آمده تا مراقب پسرش باشد. ظاهراً او با این کار می‌خواهد از انتشار تصاویر پسرش در حال سیگار کشیدن و میگساری جلوگیری کند.

مدونا در تمام طول دوران دستگیری روکو به خاطر مواد مخدر در کنار او بود

بعد از فرار از تور مدونا، روکو حقیقتاً وارد یک مرحله شورشگرانه نوجوانی شده که البته از مادرش به ارث برده بود. در سال ۲۰۱۶، همان سالی که تصاویری از روکو در حال مصرف مواد مخدر و میگساری زیر یک پل توسط پاپاراتزی‌ها منتشر شد، پلیس او را به خاطر داشتن مقداری حشیش دستگیر کرد. ماجرا با شکایت همسایگان شروع شد که ظاهراً بار‌ها روکو را در حال سیگار کشیدن یا مصرف مواد مخدر دیده بودند.

چند بار به او در این زمینه اخطار داده شد تا اینکه یک بار پس از نزدیک شدن نیرو‌های پلیس به او، روکو بسته‌ای را از جیبش درآورده و دور می‌اندازد و بعد‌ها بقایای حشیش روی لباس او و مقداری ماریجوانا نیز در کیف او پیدا می‌شود. در آن دوران روکو در محله زندگی خود به چهره مشهوری تبدیل شده بود و البته نه برای کار‌های خوبش. به گفته همسایه‌ها، او همیشه مشکوک به نظر می‌رسید. اگر چه روکو به زندان انداخته نشد، اما مجبور شد که در کلاس‌های توجیهی مواد مخدر شرکت نماید. در تمام این دوران مدونا از پسرش حمایت می‌کرد و در مصاحبه‌ای با آسوشییتدپرس در این باره چنین گفت: «من پسرم را خیلی دوست دارم. برای اینکه حمایتی که او نیاز دارد را به او بدهم دست به هر کاری خواهم زد».

به فرزند‌خواندگی پذیرفتن دیوید ریشه در تراژدی دارد

واقعیاتی گفته نشده در مورد بچه‌های فراوان مدونا

مدونا پسرش دیوید باندا را در سال ۲۰۰۶ به فرزندخواندگی پذیرفت، اما گذشته این پسر ریشه تراژیکی دارد. به ادعای روزنامه گاردین، اهل روستایی به نام لیپونگا در غرب مالاوی با تنها ۳۰۰ نفر جمعیت بوده است. خواهر و برادرانش- گارنت و بابل- هر دو پیش از رسیدن به سن سه سالگی جانشان را از دست می‌دهند. گارنت به دلیل مالاریا و در سن دو سال و هشت ماهگی جان داد و دومی نیز در ۱۸ ماهگی و به دلیل یک بیماری نامعلوم درگذشت. دیوید حتی مادرش را نیز نمی‌شناخت، زیرا او نیز تنها ۶ روز پس از بدنیا آمدن دیوید درگذشت.

همین موضوع بود که باعث شد پدرش، یوهان باندا، پسرش را به یتیم‌خانه بسپارد. در هنگام مرگ همسرش، باندا هنوز حدود ۱۰.۰۰۰ کواچا (خدود ۷۶۵ دلار) به پدر و مادر همسر خود به خاطر مهریه بدهکار بود به همین دلیل آن‌ها در بزرگ کردن نوه خود به او کمکی نکردند. یوهان که در مزرعه شخصی پیاز و گوجه فرنگی خودش کار می‌کرد حتی توان تامین شیر پسربچه خردسالش را نداشت. به خاطر مراقبت از فرزندش و اینکه او نیز به سرنوشتی مشابه دیگر فرزندانش دچار نشود، یوهان پسرش را به یک یتیم‌خانه دارای کلینیک درمانی مستقر سپرد تا در صورت بیمار شدن به او رسیدگی شود. با این وجود، او دو بار در هفته و سوار بر دوچرخه ۵۰ مایل را برای دیدن پسرش می‌پیمود.

او بعد‌ها به روزنامه گاردین در این باره چنین گفت: «ما رابطه بسیار نزدکی با فرزندمان داشتیم. هر وقت یتیم‌خانه را ترک می‌کردم دیوید گریه می‌کرد». در هنگام نوشتن این مقاله، یوهان شرایط خوبی دارد و همانند مدونا پیانو می‌نوازد.

مدونا برای به فرزندخواندگی پذیرفتن دیوید برخی قوانین را دور زد

وقتی که مدونا دیوید را به فرزندخواندگی پذیرفت این کار او در ابتدا با جنجال‌هایی روبرو شد. به ادعای روزنامه گاردین، بر اساس قوانین کشور مالاوی برای این که یک خارجی بتواند کودکی در این کشور را به فرزندخواندگی بپذیرد باید دستکم ۱۸ ماه در این کشور اقامت داشته و سپس اجازه خواهد داشت آن کودک را همراه خود ببرد. در طول این مدت بر رفتار شخص متقاضی فرزندخواندگی نظارت خواهد شد تا از مناسب بودن تمام شرایط او برای پذیرفتن آن کودک اطمینان حاصل شود، اما ظاهراً مدونا این فرآیند را طی نکرده است، زیرا به نحوی موفق شده که این قوانین سختگیرانه مالاوی در زمینه فرزندخواندگی را دور بزند.

او نه تنها توانست فرزندخواندگی یک پسربچه که دارای بستگان زنده بود را بدست آورد که در مالاوی بسیار غیرمعمول بود بلکه برای مدت مذکور نیز در مالاوی ساکن نشد. بر اساس رأی موقتی یک قاضی، مدونا می‌توانست در صورت رضایت پدر دیوید، او را با خود به ایالات متحده بیاورد بدون این که کسی مانع وی شود. ۱۸ ماه بعد مدونا همراه با شوهر سابقش، گای ریچی، به مالاوی بازگشت و فرزندخواندگی دیوید به طور رسمی اعلام شد. اگر چه این فرزندخواندگی کاملاً قانونی بود، اما با قانون اساسی مالاوی همخوانی نداشت و به همین دلیل گروه‌های مدافع حقوق بشر به آن اعتراض کردند.

اما نظر مدونا در مورد فرزندخوانده‌اش کاملاً متفاوت بود و در مصاحبه خود با اپرا وینفری در این باره چنین گفت: «در مالاوی هیچ قانونی برای فرزندخواندگی وجود ندارد و از جانب مددکار اجتماعی‌ام به من هشدار داده شد از آنجایی که هیچ قانون مشخصی در این زمینه در مالاوی وجود نداشتند، همزمان با ماجرای ما قوانینی در این مورد در حال شکل‌گیری بود».

عموی مرسی جیمز فکر می‌کند که مدونا او را گول زده است

واقعیاتی گفته نشده در مورد بچه‌های فراوان مدونا

مدونا در اوایل دهه ۲۰۱۰ برای فرزندخواندگی دوم خود از مالاوی دست به کار شد، اما این بار کار بسیار دشوارتر از قبل بود. گفته می‌شود به دلیل اینکه در آن دوران مدونا به تازگی از ریچی جدا شده بود، دولت مالاوی فرزندخواندگی مرسی جیمز را مناسب مدونا نمی‌دید. در آن دوران مرسی از مالاریا رنج می‌برد و مدونا تیمی از وکلا را استخدام کرد که این پرونده را به دادگاه عالی مالاوی کشاندند تا بتوانند فرزندخواندگی او را انجام دهند.

ظاهراً عموی مرسی جیمز نیز با این موضوع موافق نبوده و می‌خواسته با برادرزاده‌اش در تماس بوده و او را به خانه بازگرداند. با وجود اینکه مرسی برای دیدار‌های فرهنگی به مالاوی سفر داشت، اما خانواده‌اش در جریان این سفر‌ها قرار نداشتند. همچنین مادربزرگ مرسی نیز در صحبت با رسانه‌ها در سال ۲۰۱۶ از مدونا خواهش کرد که اجازه دهد او برای آخرین بار با نوه خود ملاقات داشته باشد. مادر واقعی مرسی تنها ۸ روز پس از بدنیا آوردن او درگذشت و مادربزرگش تنها به این دلیل که توان بزرگ کردن او را نداشت او را به مدونا داد، اما فکر می‌کرد که او و نوه‌اش بعد از فرزندخواندگی نیز در تماس خواهند بود. اگر چه مدونا دختر خوانده‌اش را به ملاقات خانواده واقعی‌اش نمی‌برد، اما گفت می‌شود که ۸.۵ میلیون دلار برای برنامه‌های آموزشی کودکان در مالاوی کمک کرده است.

لوردس لئون با خاطر تمیز نکردن مو‌های بدنش مورد انتقاد قرار گرفت

لوردس لئون نسخه کوچک مادر خود است هر چند امروز ۲۰ و چند سال سن دارد. او که فرزند مدونا و کارلوس لئون، مربی تناسب اندام سابق مدونا، است در آرایش کردن و تمیزی یک عادت مشترک با مادرش دارد و آن این است که کلیشه‌های تمیزی زنانه را دنبال نکرده و مو‌های زائد بدنش را تمیز نمی‌کند. مدونا در مصاحبه‌ای گفته بود که وی مو‌های زیربغلش را به نشانه شورش در مقابل کلیشه‌های دخترانه و زنانه تمیز نمی‌کرده است. او می‌گوید برای نشان دادن اعتراض خود به اینکه زنان برای جلب توجه مردان باید رفتار‌های خاصی داشته باشند از تمیز کردن مو‌های زائد بدنش سر باز می‌زده است.

ظاهراً انگیزه لئون نیز برای این کار چندان متفاوت از مادرش نیست، زیرا شخصیت تند و زمختی مانند مادرش دارد. بار‌ها تصاویری از او با پا‌های دارای مو و در لباس بیکینی با زیربغل‌های تمیز نشده دیده شده است. این رفتار‌ها به نحوی تکرار شد که در حساب اینستاگرامش او را به زیاده‌روی در تفکرات فمنیستی و تلاش برای دور کردن مردان از خود با مو‌های زائد بدنش متهم کردند. اما لئون نیز مانند مادرش به این انتقادات توجهی نکرده و در مصاحبه با مجله ووگ در این باره چنین گفت: «من خودم نیز این دردسر را داشته‌ام، جایی که بدن زنان چنان عمومی شده است که همه کس احساس می‌کنند باید در مورد آن نظر بدهند. وقتی کسی خود را ادای کسی که نیست را در نمی‌آورد او را دوست دارم».

و، اما داستان دوقلو‌های استلا و استر

واقعیاتی گفته نشده در مورد بچه‌های فراوان مدونا

در سال ۲۰۱۷، مدونا دوقلو‌هایی را و این بار باز هم از مالاوی به فرزندخواندگی پذیرفت. ظاهراً ایده فرزندخواندگی این دو پس از آنکه مدونا به بی‌خانمانی و آوارگی کودکان بسیاری در مالاوی پی برد تصمیم به این کار گرفت و با خود گفت: «چرا آشپزخانه من پر از کودکان در حال رقصیدن نیست؟».

ظاهراً این دو رابطه خوبی با حرفه مادرشان داشته و با پوشیدن کلاه گیس‌های و لباس‌هایی شبیه او خوشگذرانی می‌کنند. مدونا در مصاحبه‌ای ادعا کرده که فرزندان بزرگترش اهمیتی به شهرت او نمی‎‌دهند، اما دوقلو‌ها آن را جذاب می‌دانند. مدونا در این باره چنین گفته است: «امروز دوقلو‌های ۶ ساله من به من گفتند، ماماان همه از ما می‌پرسند که آیا مدونا مادر شماست؛ و ما به آن‌ها می‌گوییم نه، خانم ایکس مادر ماست». خانم ایکس (Madame X) عنوان چهاردمین آلبوم مدونا است.

منبع: nickiswift

حسین علی پناهی
انتشار یافته: 52
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1398/07/02
اخرش هم ایشون میره بهشت و ما با کوله باری از ثوابهای تصنعی تشریف می بریم به جهنم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
اینکه بچه های معصوم یک کشور رو بخری و بزرگ کنی برای خودت به میل خودت تربیتشون کنی تا بزرگ شدن برده ات بشن و برات برقصن ثواب داره؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
فرزند بیولوژیکی یعنی چی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
چرا مردها کلیشه تمیز کردن بدن پشمالوشونو ندارند؟ چرا هر چیز سختی مال زنهاست؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
فرزند بیولوژیکی یعنی فرندی که خودت بسازی:)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
۱۱:۵۶ -یعنی بچه ای که خود طرف تولیدش کرده. در مقابلش، فرزندخوانده است که خود طرف تولیدش نکرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
یعنی فرزندی که از خون توئه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
۲۰:۱۵ علتش اینه که اکثر زنها بطور طبیعی پشمالو می پسندند. حالا اگر شما سلیقه ات با اکثر همنوعانت تفاوت داره اون یه بحث دیگری است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
۱۱:۱۹
از خون نه. از يه چيز ديگه
بفهم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اکثر زنها پشمالو نمی پسندند بلکه برای اکثر زنها تصمیم گرفتید که پشمالو بپسندند.اینو بهش میگن مردسالاری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
زنهای شرق دور پشمالو نمی پسندند چون اونجا کلیشه های جنسیتی و مردسالاری طور دیگریه.مردسالاری تصمیم می گیره زنها چی باشند و چی بخوان
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/07/02
آفرین به مدونا!
پاسخ ها
آشنا
United Arab Emirates
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
مجله های خارجی کارشون اینه اونقدر از سلبریتی ها تعریف می‌کنن تا الگو بشن برای مردم، این مطلب هم ترجمه از مجله بود
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/07/02
چگونه به خود اجازه میدهید در مورد شخصیت معلوم الحالی مثل مدونا مطلب بنویسید . ما این همه الگوهای ایرانی و اسلامی داریم.
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
کو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شما چندتاشونو نام ببر تا ماهم بشناسیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
⁦:-|⁩
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
چند تا الگو نام ببر که چند بچه ی بی سرپرست رو بزرگ کرده و به سامان رسونده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
شما چگونه به خود اجازه میدهی کامنت بگذاری. خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
الگو زياد داريم:
مرجان شيخ الاسلامى آل آقا - الهام چرخنده - رييس ستاد كه ميگفت اشعه صادر ميشه - آزاده نامدارى - ...
بانو
United Arab Emirates
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
حضرت زهرا الگوی ما هستند که ۴ فرزند خوب تربیت شده داشت، هم استاد بود و هم همسر و مادری نمونه؛ نه مثل مدونا که طلاق گرفته و یه مشت بچه رقاص و معتاد تحویل جامعه اش داده
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/07/02
در وصف مدونا همین بس که فراماسونه...!.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
کسی از اسرار فراماسونها چیزی نمیدونه از کجا معلوم شاید آدمای خوبی باشن فعلا که مدونا چند تا بچه یتیم بزرگ کرده بزرگ کردن بچه یتیم ثواب زیادی داره
بدون نام
Sweden
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
پس درود و رحمت خداوند بر فراماسونها كه از بين آنها چنين انسانهايى پديد مى آيند
محمد حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
از همین نظرهایی که در جواب شما گفته شده میشه فهمید بیشتر نظرهایی که توی برترینها گذاشته میشه فیک و الکیه. با این وجود که با تغییر فقط اسم میشه چندتا کامنت گذاشت و کسی هم نفهمه که اون چندتا اسم یه نفره کار کسایی که کامنت فیک میذارن راحتتر هم میشه. کاش برترینها برای کامنت گذاشتن و استفاده از برنامش یا حتی سایتش گزینه ی اکانت ساختن رو بوجود میاورد و برای انجام اون کارها داشتنش رو اجباری میکرد اینطوری کار این فیک ها سختتر میشد و اگه به سیستمی بود که اجازه نده با یک آی پی و با یک دستگاه چندتا اکانت نداشته باشیم دیگه این مشکل رو نداشتیم و کامنت ها واقعی تر بودن
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/07/02
مدونا چندين نسل از جوانان پاک ما را به تباهى و نابودى مطلق كشانده
خود من از زمان آشنا شدن با كارهاى شيطانى و اهريمنى مدونا از قبيل پاپا دونت پريچ - ترو بلو - لا ايسلا بونيتا و .. اسير سياهيها شدم و ارتباطم با خدا قطع شد و روز بروز بيشتر در منجلاب گناه و فساد غوطه ور شدم تا اينكه اكنون ديگر به پوچى مطلق رسيده ام
چه بسيار زندگيها كه مانند زندگى من توسط مدونا نابود شد
ننگ بر مدونا و نظاير او
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
چه دلیلی داره
تو خنگ بودی
برنامه هاشو می دیدی و نمازتو می خوندی
من یکی می شناسم از زمان شاه
حافظ بعضی از سوره های قرآن بود
مثل یاسن
از حفظ می خواند
عرق هم می خورد
اتفاقا عرق می خورد
شروع می کرد به یاسین خواندن.
مجیدچیلیس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
ببینم منجیلاب فیساد ایرانسل آنتن داره؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
یک الگوی درست و حسابی برای خودت انتخاب میکردی تا به پوچی نرسی . از غفلت استفاده کن خوب . از مدونا بدم میاد ولی تقصیر خودتون بوده که گمراه شدین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
خب می خواستی ازش دنباله روی نکنی.
گوسفند بودن بد دردیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
شماها که به این دوستمون ایراد گرفتید خبر ندارید سازندگان کلیپهای مدونا طوری طراحی میکنند که نتایج کارشون به صورت خزنده و گام به گام در ضمیر ناخودآگاه افراد رخنه میکنه و تاثیراتش مثل بمب ساعتی به مرور زمان مشخص میشه بدون اینکه خود قربانیان متوجه بشوند. این دوستمون هم اولش با خدا ارتباط داشت اما بعدها بطور ناخودآگاه به وادی فساد و گمراهی در غلطید. اینها همه برنامه ریزی شده است و پشتشون طرح و نقشه بسیار دقیق وجود داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
۱۲:۲۸ من اولش نماز میخوندم اما بعدا هر وقت به نماز می ایستادم تا با خدای خودم راز و نیاز کنم چهره کریه و منحوس این مدونای ابلیس خبیث در پیش نظرم جلوه گر میشد و مرا از یاد خدا باز می داشت. همانطور که ۰۰:۴۴ اشاره کرد این تغییرات به شکل نامحسوس و تدریجی برام پیش اومد
بدون نام
United States
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
امان از حماقت امثال شما
بدون نام
United Arab Emirates
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
مطمئنا برای انسان های عاقل هزاران مدل از این مطالب هم نمیتونه چهره امثال مدونا رو تطهیر کنه با اون رفتار های شیطان پرستی و فراماسونری اش
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/07/02
مرسی از نویسنده
من یکی از فن های مدانا هستم
تک تک کارهاش رو دنبال کردم و میکنم
ملکه ی پاپ بی چون و چرا حقشه
میخوایین بدونین چه شخصیتی داره کافیه صحبت هاش تو سال 2016 که برنده ی Woman of the Year شد رو ببینید
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1398/07/02
سلبریتیهای ایرانی مراسم ختم برا گربه شون میگیرن و مدونا بچه های بی سرپرست افریقایی رو به فرزندی میگیره وثروتشو خرج اونا میکنه. مدونا چندمیلیون دلار تو مالاوی خرج میکنه بازیگرهای ایرانی پول سینما وتلویزیون دولتی که پول بیت المال هست را در امریکا خرج .... .میکنن. الان کی انسان واقعیه؟لطفا جواب بدین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
هر انسانی که خیری برای جانداران و مخلوقات بی آزار داشته باشه کارش پسندیده است. خواه به یک بچه یتیم رسیدگی کنه و خواه به یک بچه گربه بی سر پناه
بدون نام
United States
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
مسایل رو قاطی نکن. اتفاقا مدونا و امثال مدونا برای همه مخلوقات احترام قایل میشن. مثلا همین دو سه ماه سوفی ترنر و همسرش جوجوناس سگشون مرد؛ و اونا هر دو عکس سگشون رو رو بدنشون تتو کردن! در کنارش کلی هم کارای خیریه انجام میدن. چرا این موارد که خیلی زیاد هستند رو مثال نمیزنی پس؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
منم سگم رو خیلی دوست دارم ولی نمیام تو اینستا با شوآف دنبال لایک جمع کردن باشم وبغض الکی کنم ومسخره بازی دربیارم.سوفی ترنر عکس سگشو تتو کرده خوب دوستش داشته اینکار رو کرده برا خودنمایی نبوده ومجلس ختم براش نگرفته
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
یک زن مثل مدونا که با آزادی کامل در غرب زندکی میکه اگه برای رضای دل خودش چند تا بچه بی سر پرست را بزرک کنه .خب حای تشکر وتقدیر داره .ممکنه هم پشت یه جریاناتی باشه بالاخره خدا می داند اما اگر ما مسلمانان فقط برای اطلاع از اوضاع دنیا بعضی از کلیپهای این خانم را ببینیم ...بطوریکه برامون عادت نشه .وبه ایمانمون لطمه نزنه .اشکال نداره .
کاربر
United Arab Emirates
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
کارهای خیریه رو انجام میدن که مالیات ندن، نه به خاطر خدا!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1398/07/03
ایرانیا تو بزرگ کردن و به ثمر رسوندن بچه های خودشونم شونه خالی میکنن چه برسه به اینکه بخوان بچه یتیم بزرگ کنن......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
اینطور نیست که شونه خالی کنند
عقلشون درست کار نمیکنه
خیر بچه ها رو میخوان اما نمیدونند چکار کنند
بدون نام
United Arab Emirates
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
خواننده و بازیگرهای آمریکایی بچه زیاد میارن به خاطر خودشون، ولی تو ماهواره برا ایرانی ها تبلیغ می‌کنن بچه نیارین
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/07/03
ایکاش مدونا مرا هم بعنوان فرزند خوانده قبول میکرد.
محسن۵۶ ساله از تهران
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/07/04
فقط جنیفر لوپز
تو سایت طرفداری برای بهترین خواننده بهش رای بدین*
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/07/04
به سریال چیز های عجیب در مسابقه ی best سایت طرفداری
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/07/09
مدونا تو به درجه اى پست تر از حيوانات سقوط كردى
اين كارهاى تو مورد رضايت باريتعالى قرار نميگيره چون باطنت خراب و فاسده
شرم بر تو باد اى عروسك صهيونيسم
شرم بر تو باد
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
این کار ها رو هم به خاطر خودش میکنه نه خدا
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1398/07/12
از مردی که مثل زنها بدنش بی مو باشه خوشم نمیاد ،یعنی چه آخه ؟
خدا زن رو برای ناز آفریده مرد رو برای نیاز .
United Arab Emirates
07:43 - 1398/11/10
مدونا و آنجلینا جولی برای گسترش نسل و خانواده شان و افزایش جمعیت کشورشون این‌قدر فرزند میارن و فرزندخوانده قبول میکنن نه به خاطر خدا؛ پس ثوابی نمیبرن. کارهای شیطانی مدونا هیچ توجیهی ندارد و بسیار زشت و قبیح است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو