خاتمی: اروپا و آمریکا سروته یک کرباس هستند
۹۱۱۴۱۳
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
۹۲۳۹ 
سخنگوی هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: از مذاکره آبی گرم نخواهد شد و اروپایی ها هم در آستانه حضور رئیس جمهوری در آمریکا ما را متهم به اتهامی نادرست کردند که نشان می دهد اروپا و آمریکا سروته یک کرباس هستند.

ایسنا: آیت الله احمد خاتمی، سخنگوی هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری در نشست خبری پایان اجلاسیه خبرگان اظهار کرد: بیانیه پایانی ما مجموع نظرات نمایندگان خبرگان است و با رای گیری و تصویب به صورت بیانیه مطرح می‌شود.

وی با اشاره به سخنرانی رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان اطلاعات سپاه در این اجلاسیه تاکید کرد: مردم در کنار مشکلاتی که دارند ببینند اراده نظام در مبارزه با مفاسد جدی است، امیدوار می شوند چنانکه تمامی آمارها می گویند که مردم امیدوار هستند.

خاتمی: اروپا و آمریکا سروته یک کرباس هستند

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان تاکید کرد: آقای طائب هم سخنرانی خوبی درباره نفوذ داشتند و نشان دادند که دنیای غرب با تمام نیرو به مبارزه با انقلاب اسلامی آمده است اما تاکنون ناکام مانده اند و ناکام خواهند ماند.

خاتمی تاکید کرد: از مذاکره آبی گرم نخواهد شد و اروپایی ها هم خود را نشان دادند و سه کشور اروپایی در آستانه حضور رئیس جمهوری در آمریکا ما را متهم به اتهامی نادرست کردند که نشان می دهد اروپا و آمریکا سروته یک کرباس هستند. پس ما باید همان راهکار صبوری و مقاومت را پیشه کنیم که در قرآن هم بر آن تاکید شده است.

وی در پاسخ به پرسش درباره اصلاح قانون انتخابات خبرگان اظهار کرد: اصلاح قانون انتخابات بندهای زیادی دارد که در این اجلاس هم به آن رسیدگی شد ولی به جایی نرسید. ما باید تدبیری بیندشیم که هر دو روز را در یک اجلاسیه به این موضوع اختصاص دهیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
07:43 - 1398/07/04
ما هم سرته اونایم یعنی بی عرضه تر از مسئولین ما پیدا میشه آیا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج