زیدان: کنترل رودریگو نصف گل بود
۹۱۱۵۵۲
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۷
۴۵۶۶ 
زین الدین زیدان پس از پیروزی 2-0 رئال برابر اوساسونا بسیار خوشحال بود و به تمجید ویژه از دو ستاره برزیلی جوان تیمش پرداخت.

ورزش سه: زین الدین زیدان پس از پیروزی 2-0 رئال برابر اوساسونا بسیار خوشحال بود و به تمجید ویژه از دو ستاره برزیلی جوان تیمش پرداخت.

زیدان حالا به طور کامل از زیر فشار منتقدان خارج شده و تیمش با ثبت دومین برد متوالی صدرنشین لالیگاست. رئال امشب با درخشش وینیسیوس و رودریگو با دو گل اوساسونا را از پیش رو برداشت.

زیدان: کنترل رودریگو نصف گل بود

سرمربی فرانسوی در پایان بازی گفت: « از این برد خوشحالم و از اینکه بازیکنانی که به میدان فرستادم، پاسخ اعتمادم را به خوبی دادند. 25 بازیکن بسیار خوب در اختیار دارم و همه آماده هستند و این امشب ثابت شد. با جدیت و انگیزه بالا بازی کردیم و مرتب سعی در حمله داشتیم.

زمانی که نیاز به دفاع بود نیز همه با هم دفاع کردیم. اینجا همه معتقدند که شایسته حضور در ترکیب اصلی هستند و این یک واقعیت است. برای مربی اینکه ایجاد تغییرات و استفاده از سیستم چرخشی جواب بدهد، اهمیت بالایی دارد.»

تغییرات زیاد به خاطر در پیش بودن دربی: « من فقط به بازی با اوساسونا فکر می کردم ولی خوب، هرکسی می تواند برداشت خودش را داشته باشد. امروز مهمترین چیز اوساسونا بود و باید بر این حریف دشوار پیروز می شدیم. از حالا هم به دربی فکر خواهم کرد.»

تغییر دروازه بان: « امشب آرئولا بازی کرد و در ادامه خواهیم دید. هر سه دروازه بان در خدمت تیم هستند.»

وینیسیوس و رودریگو:« برای او خوشحالم. وینی خیلی هیجان زده و خوشحال است. همچنین رودریگو که در همان تماس اول با توپ گلزنی کرد. کنترل اولش را دیدید؟ به نظر من عالی بود و نشان داد که چه کیفیتی دارد. این کنترل خودش نصف گل بود.

گاهی یادمان می رود که آنها فقط 18 سال دارند. همچنین باید از فده والورده تمجید کنم که یک بازی عالی را انجام داد.»

نبرد با اتلتیکو در وندا متروپولیتانو: « الان وقت استراحت است و نمی خواهم فکرم را مشغول دربی کنم. پس از استراحتی کوتاه، تمرکزمان روی اتلتیکو خواهد رفت.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج