ارکستر ملی اواخر مهر کنسرت می‌دهد
۹۱۲۶۰۵
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
۴۴۱۰
ارکستر ملی ایران روز‌های بیست‌وچهارم و بیست‌وپنجم مهرماه به رهبری میهمان سهراب کاشف در تالار وحدت تهران برنامه اجرا خواهد کرد. در این کنسرت قرار است قطعاتی مرتبط با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا با آهنگسازی محمدرضا علیقلی پیش روی مخاطبان قرار گیرد.

فرهیختگان: ارکستر ملی ایران روزهای بیست‌وچهارم و بیست‌وپنجم مهرماه به رهبری میهمان سهراب کاشف در تالار وحدت تهران برنامه اجرا خواهد کرد. در این کنسرت قرار است قطعاتی مرتبط با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا با آهنگسازی محمدرضا علیقلی پیش روی مخاطبان قرار گیرد. کنسرت اواخر مهرماه ارکستر ملی ایران به نوعی اولین کنسرت رسمی ارکسترهای زیرمجموعه بنیاد فرهنگی- هنری رودکی در دوره مدیریتی مهدی افضلی است.

ارکستر ملی اواخر مهر کنسرت می‌دهد

ارکستر ملی ایران طی ماه‌های اخیر پس از کناره‌گیری فریدون شهبازیان از رهبری و مدیریت هنری این مجموعه در اردیبهشت‌ماه که گویا با دلخوری‌هایی نیز همراه بوده، با حضور رهبر میهمان به اجرای برنامه‌های خود می‌پرداخت.

این درحالی است که اجرای کنسرت به خوانندگی حسام‌الدین سراج و رهبری میهمان سهراب کاشف، اجرای کنسرت به رهبری میهمان نادر مشایخی در آیین نکوداشت زنده‌یاد جمشید مشایخی، اجرای کنسرت «قصه وفا» به رهبری میهمان نادر مرتضی‌پور و خوانندگی علیرضا افتخاری، اجرای کنسرت «شب خاطره‌ها؛ ارکستر ملی برای بچه‌های ایران» به رهبری میهمان سهراب کاشف با اجرای آثاری از محمدرضا علیقلی و بهرام دهقانیار در تالار وحدت از جمله

برنامه‌هایی بود که طی ماه‌های اخیر میزبان علاقه‌مندان موسیقی بود. برگزاری کنسرت «سرو آزاد» به آهنگسازی پیمان سلطانی، رهبری ارکستر روبرت آساتریان و خوانندگی مهدی امامی، پارسا حسندخت و علیرضا وکیلی‌منش در تالار وحدت، برگزاری کنسرت به رهبری ارکستر فریدون شهبازیان به خوانندگی سالار عقیلی در کرمان ازجمله برنامه‌هایی است که از آغاز سال ۹۸ تا زمان استعفای فریدون شهبازیان توسط ارکستر ملی ایران اجرا شده است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج