پسرجوان، اعتراف به تعرض به دختر را پس گرفت
۹۱۳۰۱۷
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
۱۲۰۸۸ 
اوایل تابستان امسال دختر دانشجویی خودش را به پلیس ورامین رساند ومدعی شد از سوی پسری جوان در یک گاوداری مورد تعرض قرار گرفته است.

روزنامه ایران: اوایل تابستان امسال دختر دانشجویی خودش را به پلیس ورامین رساند ومدعی شد از سوی پسری جوان در یک گاوداری مورد تعرض قرار گرفته است.

به‌دنبال اظهارات این دختر، متهم دستگیر شد وصبح دیروز در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت وبا حضور قاضی ملکی - مستشار دادگاه - تحت محاکمه قرار گرفت.

در آغاز جلسه دختر جوان در جایگاه ایستاد و به طرح شکایت پرداخت. آنگاه متهم در شرح ماجرا گفت: دوسال پیش با این دختر دوست شدم. بعد از مدتی از من خواست با او ازدواج کنم اما نه خودم و نه خانواده‌ام تمایلی به این کار نداشتیم. ما در این مدت بارها با هم مسافرت رفتیم و من کاری به او نداشتم حالا چرا باید در یک گاوداری به او تجاوز کنم. شب حادثه او با من تماس گرفت و گفت به گاوداری پدرم برویم تا برای آخرین بار با من صحبت کند. اما هیچ اتفاقی بین ما نیفتاد.

پس از اظهارات او بود که قاضی تولیت با خواندن اولین اظهارات متهم که در مراحل بازجویی مطرح کرده بود گفت: تو دربازجویی‌های اولیه به موضوع رابطه اشاره کرده‌ای پس چرا حالا انکار می‌کنی؟ متهم در پاسخ گفت: این دختر از من خواسته بود، اعتراف کنم. او گفته بود اگر موضوع تعرض را بپذیرم رضایت می‌دهد تا آزاد شوم.

در ادامه دختر جوان گفت: آقای قاضی من از او خواستم با هم ازدواج کنیم تا آبروریزی نشود.

پس از پایان جلسه به دستور قضات دادگاه، متهم پرونده بازداشت شد وقرار وثیقه او نیز پذیرفته نشد.‌

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/07/08
هیچ دلم نمیخاد جای قاضی باشم.
پاسخ ها
اشکان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
از این پسرهایی بوده که هزار بلا سر دختر بیچاره میارن بعد هم میگن نمیخوامت .من که رفته بودم خاستگاری ولی پدر ومادرم از دختر خوششون نیومد دختره میخواست از ما شکایت کنه تا اون موقع هم دختر ندیده بودم
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اين پسره رو بايد اول شکنجه کنن بعد مجبور به ازدواجش کنن
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/07/08
گاوهایی که به گاوداری رفتند
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/07/08
همیشه پای یک زن (((شیطان)))در میان است..اخ از دست این موجود...ادم رو از بهشت فراری داد.
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
۹۰٪خانمها شیطان هستند
جوان هشتاد و دویی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
کاربر محترم آرش، بنظر میاد از خانم ها دل پرخونی داری، حالا اگر ما به حرف سرکار گوش کردیم و سراغ هیچ دختری نرفتیم، آیا سرکار جوابگوی احتیاجات میشوی و نق نزنی، یا فقط قصد بدگویی و شیطان جلوه دادن دختران و زنان را دارید؟
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/07/08
می بینید اگر دختر دنبال پسر راه نیفتد وپسر را با نیرنگ ودروغ آشنا نکند پسر جرئت نمیکند خونه دختر وارد شود یا با او بیرون برود یا به مسافرت برود تمام حقه ونیرنگ زیر سر دخترهاست اونها را هم باید مجاذات کرد اگر عدالت وجود دارد یا مجبورشون کنید باهم ازدواج کنند چون اون دختر دیگه به فحشا کشیده میشه تعجب میکنم از قاضییها با اون رایشون
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/07/08
دختر دانشجو و دانشگاه گاوداري جل الخالق
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
کاربر قاسم کرمی 1359،همان بهتر که گاوها شاهد اون ماجرا باشند،!! حالا این گاوهای این وری که پرت و پلا میگن، اون گاوهای دامداری حداقل حرف نمی زنند و زخم زبان نمی گویند، درنتیجه پیش اون گاوها بهتر از این گاوها است، اُفتاد،'!!!
Qatar
14:07 - 1398/07/08
دخترا شده سم شده مار شده شیطان ادم وقث فکرش میکنه دخترا هم مجبورند خودشون ب اب واتش میزنند فقیری یک طرف فشار نفس عماره یکطرف با لا رفتن سن یکطرف اخر چکار کنند
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/07/08
دخترپرتقالی
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تنها راهش اینه که باهم ازدواج کنند چون این دخترفقط به درد این پسر میخورددوسال باهم بودن و حال کردن نامردی پسره که میگه نمیخواهم بایدچشمت کور باهاش ازدواج کنی و نگاهش داری زیرا این دختربه تو اعتماد کرده و خودش این مدت دست توداده
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/07/08
چه دختر بیشعوري .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج