دنیزلی به فوتبال آذربایجان احترام می‌گذارد
۹۱۳۰۷۱
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
۱۶۴۰
مربی پیشین تیم فوتبال تراکتور گفت: مصطفی دنیزلی مربی بزرگ و کارنامه داری است که به فوتبال آذبایجان احترام می گذارد.

خبرگزاری مهر: کاظم محمودی در خصوص پیروزی تراکتور در یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور مقابل پاس همدان گفت: افکار آقای دنیزلی برای مردم آذربایجان که تراکتور را با تمام وجود دوست دارند بسیار لذت‌بخش است. او یک مربی بزرگ و کارنامه‌داری است که اهداف کوتاه و بلندمدتی را ترسیم کرده تا تیمش موفق شود.

مربی پیشین تراکتور ادامه داد: دنیزلی به بازیکنان جوان و نیمکت نشین تراکتور در بازی با پاس همدان فرصت خودنمایی داد. آنها هم مثل حسینعلی زاده و آزادی توانستند عملکرد درخشانی داشته باشند. تیمی که کاملا یکدست است و نشان می دهد هرکس به وظایف خودش کاملا آگاه است.

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تراکتور تاکید کرد: خوشبختانه مسیر رشد بازیکن در باشگاه تراکتور جریان خودش را حفظ کرده است تا شاهد تولید مجدد بازیکن از تبریز باشیم. دنیزلی با بازی دادن به بازیکنان تیم های پایه به فوتبال آذربایجان احترام می گذارد.

محمودی درباره گل نخوردن تراکتور در لیگ برتر که منجر به حضور این تیم در جمع مدعیان قهرمانی شده است افزود: پیشرفت فنی بازی های تراکتور در فصل جاری رقابت های لیگ برتر نشان می دهد که بازیکنان این تیم به بلوغ لازم رسیده اند.

پیشکسوت سرخپوشان تبریزی درباره نقاط ضعف و قوت تراکتور تصریح کرد: یکی از مهم ترین فاکتورهای تراکتور گل نخوردن است. فرمولی که اکثر تیم های مدعی در فوتبال دنیا پیش گرفته اند. تراکتور تنها مشکلی که دارد ناتوانی بازیکنان برای خلق موقعیت است. این تیم بردهای اقتصادی کسب می کند و دلیلش هم آشنایی حریفان با سبک بازی تیم است.

وی با تشریح سیستم بازی شاگردان دنیزلی یادآور شد: کادر فنی تراکتور جای احسان حاج صفی را در ترکیب تغییر داده است. حضور او در جناح راست باعث شده تا این بازیکن چپ پا مجبور شود به عمق دفاع حریف نفوذ کند. چنین روشی نیازمند مدافعانی است که سرعت بالایی داشته باشند. تیم ها متوجه شده اند که عمق خود را باید کاملا ببندند اما تراکتور باز هم از این روش به برد می رسد.

محمودی درباره کم گل شدن بازی تراکتور تاکید کرد: تنها نقطه ضعف فنی تراکتور عدم ایجاد موقعیت گل برای مهاجمان است. آنها باید خط حمله را به خط آتش تیم تبدیل کنند.

مربی پیشین تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: تنها رقیب جدی تراکتور در مسیر قهرمانی می تواند سپاهان باشد. به آینده این تیم کاملا امیدوارم و فکر می کنم تراکتور می تواند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج