در خانه روانخواه بین حسینی و خطیر چه گذشت؟
۹۱۴۱۶۸
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴
۳۹۶۲ 
دیروز سیدحسین تهدید به افشاگری کرد و نگفت در خانه روانخواه چه خبر بوده اما یک فرد مطلع که در جریان ماجرای خانه روانخواه قرار داشت داستان را برای خبرورزشی فاش کرد.

خبرورزشی: با مصاحبه دیروز سیدحسین حسینی در حاشیه تمرین استقلال،  معلوم شد آن بازیکنی که چند روز پیش در تمرین استقلال به همبازیانش گفته بود به خطیر پیام داده‌ام اگر بار دیگر حرف بزنی، ماجرای خانه روانخواه را به همه می‌گویم، کسی نبود جز دروازه‌بان آبی‌ها... همان روز خبرورزشی تیتر زد: «ماجرای خانه روانخواه چیست؟» و پرسید مگر در خانه روانخواه چه گذشته که یک آبی‌پوش معاون سابق باشگاه را تهدید به افشاگری می‌کند؟

دیروز سیدحسین فقط تهدید به افشاگری کرد و نگفت در خانه روانخواه چه خبر بوده است. امید روانخواه هم ترجیح داد تماس خبرنگاران را بی‌پاسخ بگذارد و خطیر هم که فعلاً در سوئیس به سر می‌برد، با این که آنلاین بود، پاسخ‌گو نبود، اما یک فرد مطلع که در جریان ماجرای خانه روانخواه قرار داشت داستان را برای خبرورزشی فاش کرد.

آن‌چه می‌خوانید روایت همین شخص از ماجرا‌ی خانه امید روانخواه است: «انگار سیدحسین حاضر نبود در صورت تمدید قرارداد رحمتی در استقلال بماند و روانخواه به خطیر گفت من شیرازی هستم و زبان حسینی را می‌فهمم و او هم از من حرف‌شنوی دارد و دو طرف را به خانه‌اش دعوت کرد تا این مشکل دوستانه حل شود.

در خانه روانخواه، حسینی به خطیر می‌گوید من اصلاً نمی‌خواهم برای استقلال شرط بگذارم، ولی اگر رحمتی باشد، نمی‌مانم. نمی‌گویم شما حتماً من را نگه دارید، بین من و رحمتی یک نفر را نگه دارید. حضور همزمان ما به هر دوتای‌ ما آسیب می‌زند. هم رحمتی تخریب می‌شود، هم من تیم ملی را از دست می‌دهم.

اگر تصمیم به تمدید قرارداد رحمتی است، من می‌روم، ولی اگر رحمتی می‌رود، من می‌مانم. خطیر هم به حسینی می‌گوید سیاست داشته باش، حضور رحمتی در استقلال به نفع توست، رقابت با او باعث شده تا این حد آماده باشی و همه تو را جدی‌ترین رقیب بیرانوند در تیم ملی بدانند.

اگر زرنگ باشی، می‌گویی هم رحمتی بماند، هم من، نه این که بگویی یا رحمتی بماند یا من... تو فکر می‌کنی رحمتی از استقلال برود، راحت می‌شوی، ولی برعکس ضرر می‌کنی... اصلاً نهایتش این است که تو فکر می‌کنی رحمتی دشمن توست، خب سیاست داشته باش، دشمن خودت را جلوی چشم خودت در خانه نگه دار!

به گفته این شخص مطلع، خطیر حتی رابطه رحمتی و طالب‌لو را مثال می‌زند و می‌گوید: «رحمتی وقتی از استقلال رفته بود، موقع بازگشت به این تیم، اول شرط گذاشت قرارداد طالب‌لو بسته شود. به باشگاه گفت اگر می‌خواهید من به استقلال برگردم، اول قرارداد وحید را تمدید کنید.

رحمتی سیاست داشت. آن موقع رفاقتی هم با طالب‌لو نداشت که فکر کنی بر حسب رفاقت این کار را کرد. او می‌خواست رقیبش جلوی چشم خودش باشد.». هرچند این حرف‌ها تأثیری روی تصمیم سیدحسین نداشت و او در نهایت همان جمله را گفت که اول مذاکره گفته بود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1398/07/10
جوری گفتن افشاگری وماجرای خونه روانخواه.فکرکردم جریان تجاوزجنسی چیزی بوده
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1398/07/10
حالا این جریان چه افشاگری داشته که همدیگه رو تهدید می کنن .یه مشت حرف غیر رسمی آبکی.هرچند خطیر علی رغم چندش بودنش وکلاهی که سر استقلال گذاشته وجیب خودشو پر کرده این توصیه اش قابل قبول هست هرچند نیت پشت این حرف معلوم نیست که با شناختی که ازاین ادم داریم چیز مطلوبی نمی تونه باشه.
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/07/10
که حالا چی خوشحال شدی لنگی
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1398/07/10
هووووو
حالا مگه چی گفته بوده
منو باش فک کردم خونه روانخواه بساط دود و دم بوده
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/07/10
خو کجای حرف خطیر مشکل داشت به عنوان بزرگتر راهنماییش کرد مگر بد گفت حقیقت رو گفته که رقیبت جلو چشمت باشه که پیشرفت کنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
راست میگه
France
23:40 - 1398/07/10
از یه بچه انتظار دارید که کار عقل رو بکنه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1398/07/11
رحمتی برند استقلاله شخصیت استقلال به رحمتی بود فاتحه
Sweden
00:13 - 1398/07/11
نتیجه چی شد بلاخره خبری با چاخان گفتی
نشتید فکرکردید چی درآوردیدبراخودتون
مسخره ها
بعدحسینی خطیروتهدیدکرده که به نفع خطیرحذف بزنه !!!!
ظاهر حرفهای خطیر اینجا مشکلی نداشته که هیچ منطقی هم هست.
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/07/11
خوب اگر خطیر این حرفها رو زده باشه که خیلی خوب گفته
دقیقا حرفه ی حرف زده
کسی که بخواد توی تیم ملی باشه نباید از مبارزه یا یک دروازبان خوب مثل رحمتی توی تیمش برسه تازه باید استقبال کنه
Romania
00:37 - 1398/07/11
خب که چی مثلا؟؟؟ یکساعت فلسفه بافی
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1398/07/11
عقلشونودادن دست حسینی کاش میرفت این روزها دروازه استقلال بسیار متزلزل است حسینی روحیش را باخته هرگلی که خوردیم مقصرش حسینی بود
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1398/07/11
عقلشونودادن دست حسینی کاش میرفت این روزها دروازه استقلال بسیار متزلزل است حسینی روحیش را باخته هرگلی که خوردیم مقصرش حسینی بود
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/07/11
حسینی از اولش هم گلر خوبی نبود. بخاطر زدن دقایق رکورد کلین شیت گنده ش کردن. شانسی جلو چار تا تیم ضعیف بدون مهاجم کلین شیت کرد. الان داره عیار واقعیش معلوم میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج