ورود گسترده برنج خارجی به شمال شایعه است
۹۱۵۰۶۳
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
۳۷۱۱ 
دبیر انجمن برنج ضمن رد ورود برنج های خارجی به شمال و اخطلاط آنها با برنج های شمال گفت: اگر اختلاطی انجام می شود در تهران صورت می گیرد.

مهر نوشت: دبیر انجمن برنج ضمن رد ورود برنج های خارجی به شمال و اخطلاط آنها با برنج های شمال گفت: اگر اختلاطی انجام می شود در تهران صورت می گیرد.

جمیل علیزاده شایق درباره مباحث مطرح شده مبنی بر اینکه برنج‌های وارداتی از بندر چابهار به شمال کشور منتقل و در آنجا با انواع ایرانی مخلوط می‌شود، اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد و این شایعات برای تخریب و زیر سوال بردن کیفیت برنج‌های شمال مطرح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کاملا مشخص است چرا عده ای چنین شایعاتی را درست می کنند، گفت: امسال کیفیت برنج شمال افزایش پیدا کرده و نسبت به یک دهه گذشته شاهد رشد زیادی در این زمینه بوده ایم.

دبیر انجمن برنج کشور افزود: به همین جهت کشاورزان شمالی نیز تمام تلاش خود را می‌کنند تا کسی برنج‌های آنها را حتی با انواع پرمحصول تولید داخل مخلوط نکند و خدشه‌ای به کیفیت برنج‌های شمال وارد نشود.

شایق تصریح کرد: اگر اختلاطی انجام می‌شود، در تهران صورت می‌گیرد و در شمال چنین چیزی ممکن نیست.

وی افزود: استانداران دو استان شمالی نیز به شدت مراقب هستند برنج های وارداتی وارد این شهرها نشود نه به خاطر بحث اختلاط بلکه نگران توزیع این محصولات در شمال هستند و به همین جهت به شدت کنترل و مراقبت صورت می‌گیرد.

وی افزود: علاوه بر این عباس قبادی، معاون وزیر صنعت اعلام کرده برنج‌های وارداتی قبل از پایان آبان‌ماه در کشور توزیع نخواهد شد، بنابراین ما نگرانی در این زمینه نداریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/07/13
پس اون تریلرهای برنج پاکستانی تو شمال چکار میکنه چرا دروغ میگین
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1398/07/13
ازشما هیچ بعید نیست یه بار دیگه هم این موضوع گفته شده
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1398/07/13
مگه عقلمون رو خورديم کيفيت برنج خوبمون رو زير سوال ببريم
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1398/07/13
مگه عقلمون رو خورديم کيفيت برنج خوبمون رو زير سوال ببريم
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1398/07/13
همچین میگه که در شمال چنین چیزی ممکن نیست مثل اینکه تو این کشور نیست وتمیدونه کلک وفریب وتقلب متاسفانه همه جا فراگیر شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج