بیش از نیمی از مردم فقط فیلم و سریال می‌بینند
۹۱۵۱۴۶
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
۳۹۹۶
مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما به تازگی آماری را درباره میزان استفاده مردم از تلویزیون و سایر رسانه‌ها منتشر کرده است که بر اساس آن «بیش از نیمی ازمردم فقط بیننده فیلم و سریال از تلویزیون هستند».

ایسنا: مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما به تازگی آماری را درباره میزان استفاده مردم از تلویزیون و سایر رسانه‌ها منتشر کرده است که بر اساس آن «بیش از نیمی ازمردم فقط بیننده فیلم و سریال از تلویزیون هستند».

به نقل از روابط عمومی صداوسیما، «مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما در نظرسنجی جدید خود به مقایسه میزان استفاده مردم از سیمای جمهوری اسلامی و سایر رسانه‌ها در موضوعات مختلف پرداخته است که بر اساس آن در زمینه فیلم و سریال، ۸۱ درصد از مردم سراسر کشور بیننده فیلم و سریال از تلویزیون جمهوری اسلامی یا سایر رسانه‌ها هستند و ۵۰.۱ درصد مردم هم فقط فیلم و سریال را از سیمای جمهوری اسلامی دنبال می‌کنند.

بر اساس این نظرسنجی ۲۲.۱ درصد از مردم سراسر کشور فیلم و سریال را هم از سیمای جمهوری اسلامی و هم از سایر رسانه‌ها دنبال می‌کنند و ۸.۸ درصد هم فقط بیننده فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها هستند.

میانگین تماشای فیلم و سریال از سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبانه روز یک ساعت و ۴۷ دقیقه است؛ در حالی که میانگین تماشای فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها در شبانه‌روز بر اساس این نظرسنجی ۴۰ دقیقه به دست آمده است.

در میان شبکه‌های مختلف تلویزیونی مردم فیلم و سریال خود را بیشتر از شبکه‌های سه، یک، آی فیلم، دو و شبکه استانی دنبال می‌کنند.

۳۷.۹ درصد از مردم بیشتر از شبکه سه،۲۶ درصد بیشتر از شبکه یک، ۲۱.۱ درصد بیشتر از شبکه آی فیلم، ۱۱.۱ درصد بیشتر از شبکه دو و ۱۰.۳ درصد بیشتر ازشبکه استانی محل زندگی خود فیلم و سریال تلویزیونی می‌بینند.

بر اساس این نظرسنجی ۱۳.۵ درصد از مردم بیشتر از ماهواره ،۷.۷ درصد بیشتر از شبکه نمایش خانگی ،۷.۶ درصد بیشتر از تلفن یا رایانه همراه خود و ۵.۷ درصد هم از سایت های اینترنتی برای دیدن فیلم و سریال مورد نظر خود استفاده می‌کنند.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
20:12 - 1398/07/13
آخه چه برنامه شادی داره که کسی نگاه کنه
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1398/07/13
آمار کاملا غلطه .. نود درصد ماهواره میبینن
کی فیلمهای ایرانی رو که همش یا تو بیمارستانه یا تو دادگاه یا تو کلانتربه یا دعوای خانگی یا قاچاقچی یا .....
کی این فیلما رو میبینه؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
اره. شما سریالای پرمحتوای ترک رو ببین خوش باش!!!
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/07/13
مگه در قرن بیست و یکم هنوز کسی پیدا میشه که صدا و سیمای جمهوری اسلامی نگاه کنه؟
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1398/07/14
فیلم ایرانی همش گریه زاری هس
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1398/07/14
الان دقیقا معیار سنجش این امار ازکجا اومده؟برنامه اخبار داغ لطفا هرخبریو اینجا پخش نکنین وگرنه شماهم مثل صداوسیما به خاطر دروغپراکنی تحریم میشی
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1398/07/14
اره نگاه میکنن ولی ماهواره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج