واکین فینیکس؛ بهترین بازیگر مرد سال ۲۰۲۰
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
۹۱۵۸۳۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
۹۵۰۶
فیلم جوکر ساخته‌ی تاد فیلیپس با حضور واکین فینیکس (که نامش خواکین هم خوانده می‌شود) برنده اسکار بهترین بازیگر مرد ۲۰۲۰ شد. فیلم برنده‌ی شیر طلای جشنواره‌ی ونیز هم شده بود و برای اولین بار است که یک فیلم ابرقهرمانی در رقابت سنگین اسکار جایزه می‌برد.

برترین‌ها: فیلم جوکر ساخته‌ی تاد فیلیپس با حضور واکین فینیکس (که نامش خواکین هم خوانده می‌شود) برنده اسکار بهترین بازیگر مرد ۲۰۲۰ شد. فیلم برنده‌ی شیر طلای جشنواره‌ی ونیز هم شده بود و برای اولین بار است که یک فیلم ابرقهرمانی در رقابت سنگین اسکار جایزه می‌برد.

منتقدان، چه آن‌هایی که عاشق فیلم شدند و چه آن‌هایی که چندان فیلم را دوست نداشتند، همگی متفق‌القول بازی واکین فینیکس را در نقش جوکر ستایش کردند. فیلمی که درباره‌ی یکی از مشهورترین ضدقهرمانان تاریخ سینما ساخته شده است.

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

فیلم به دلیل تم نیهیلیستی و پوچ‌گرایانه‌ای که دارد باعث حرف و حدیث‌های زیادی شده. فیلم شبیه یک اثر کلاسیک ابرقهرمانی نیست. از آن‌هایی که قهرمانان‌شان مثلا «آکوامن» یا «بتمن» یا «واندروومن» هستند.

تنها شباهت «جوکر» به آن‌ها آرم کمیک‌بوک‌های DC است. به جایش فیلمی است که به درد مطالعه‌ی یک کاراکتر می‌خورد. شخصیتی که به نظر می‌رسد از تروما و زخم‌های روانی کودکی‌اش ضربه خورده است و حالا از لحاظ روانی ثبات ندارد.

تاد فیلیپس در گفتگو‌های گوناگون از نقش واکین فینیکس در به ثمر رسیدن فیلم «جوکر» گفته است. گویا فینیکس پیشنهادات زیادی سر صحنه می‌داده و فیلیپس می‌گوید: «سخت است که بگویید یک بازیگر، به خصوص بازیگری مثل واکین فینیکس، چه‌طور می‌تواند با حضورش باعث ارتقا و بهتر شدن هر صحنه بشود.

فقط باید نسخه‌ی اول فیلمنامه جلوی رویتان باشد تا ببینید که این بازیگر چه چیز‌هایی به این شخصیت اضافه کرده است. او مرا به راه‌های گوناگون شگفت‌زده می‌کرد. گاهی بعد از گرفتن یک سکانس به سمت فیلمبردارمان برمی‌گشتم و می‌گفتم: دیدی چه کار کرد؟ نفس‌گیر بود.»

در این مطلب با بازیگری که در مهم‌ترین فیلم این روز‌ها نقش اصلی را ایفا کرده است، آشنا شوید.

خلاصه‌ای از زندگینامه‌ی واکین فینیکس

واکین فینیکس اکتبر ۱۹۷۴ در پورتوریکو از پدر و مادری آمریکایی متولد شد. او سومین فرزند در خانواده‌ی بود که صاحب پنج فرزند بودند. خواهران و برادران بزرگتر و کوچکترش همگی بازیگر شدند. پدر و مادرش در یک سفر جاده‌ای با هم آشنا شده بودند و بعد هم به یک فرقه‌ی مذهبی پیوسته بودند. آن‌ها سرتاسر آمریکای جنوبی را با هم سفر کردند. کم‌کم از آن فرقه زده شدند و تصمیم گرفتند که آن‌ها را ترک کنند و سال ۱۹۷۸ به آمریکا برگردند.

آن‌ها نام خانوادگی‌شان را به فینیکس تغییر دادند. چون معتقد بودند درست مثل ققنوس که از دل خاکستر برمی‌خیزد، این نمادی از یک شروع جدید برای زندگی‌شان است. در همین زمان بود که واکین هم شروع کرده بود خودش را لیف (به معنای برگ) صدا بزند. دوست داشت مثل خواهر و برادرانش که اسامی مثل ریور (رودخانه) داشتند اسمش به طبیعت نزدیکتر باشد.

دلیل این تمایل علاقه‌ی خانواده‌ی فینیکس به گذراندن وقت‌شان در طبیعت و بیرون از خانه بود. در نتیجه لیف اسمی شد که به عنوان بازیگر کودک از آن استفاده می‌کرد تا وقتی که ۱۵ ساله شده و دوباره اسمش را به واکین تغییر داد.

خانواده‌ی فینیکس پول چندانی نداشتند در نتیجه بچه‌ها برای فراهم آوردن پول و غذا برای خانواده در خیابان‌ها نمایش اجرا می‌کردند. آن‌ها در مسابقه‌های استعدادیابی شرکت کردند. مادرشان منشی شبکه‌ی NBC بود و پدرش هم در کار طراحی باغ‌ها و باغچه‌ها بود. سرانجام که مدیر استعدادیابی کودکان، فرزندان خانواده‌ی فینیکس را کشف کرد.

بعد از آن بچه‌ها وارد آگهی‌های بازرگانی و تلویزیونی شدند. اولین بار واکین هشت ساله بود که کنار برادر بزرگترش ریور در فیلم تلویزیونی «هفت عروس برای هفت برادر» جلوی دوربین رفت.

بعد دیگر راهش به سمت سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی باز شد. اولین‌بار سال ۱۹۸۶ در نقش پسر نوجوانی که به ناسا می‌رفت تا درباره‌ی برنامه‌های فضایی آن‌ها اطلاعات کسب کند در فیلم «SpaceCamp» به سینما راه پیدا کرد.

بعد از اینکه نامش را به عنوان یک بازیگر کودک تثبیت کرد تصمیم گرفت مدتی با پدرش به سفر برود. مرگ برادر بزرگترش در اثر اوردوز مواد مخدر باعث شد که یک سالی از انظار عمومی فاصله بگیرد و سال ۱۹۹۵ بود که دوباره بازیگری را از سر گرفت.

بعد از بازگشت به دنیای سینما بیشتر در نقش‌های فرعی بازی می‌کرد. فیلم‌هایی که خودشان هم اهمیت چندانی نداشتند چه برسد به بازیگران فرعی‌شان. با شروع هزاره‌ی سوم کارنامه فینیکس دچار چرخش شد. سال ۲۰۰۰ در اولین فیلم مهم کارنامه‌اش «گلادیاتور» ریدلی اسکات در نقشی فرعی ظاهر شد.

البته از آن فیلم همه راسل کرو را به یاد دارند. چهار سال بعد در فیلم «هتل رواندا» ساخته‌ی تری جورج بازی کرد. فیلمی که نامزد سه جایزه‌ی اسکار شد، اما دان چیدل ستاره‌ی اصلی‌اش بود. با این حال این فیلم‌ها باعث شدند که کم‌کم تبدیل به چهره‌ای آشنا برای کارگردانان مهم شود و از این جا کارنامه‌اش اوج گرفت.


بهترین بازی‌های واکین فینیکس

سر به راه باش

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: Walk the Line

کارگردان: جیمز منگولد

امتیاز متاکریتیک: ۷۲ از ۱۰۰

محصول ۲۰۰۵

و ناگهان یک جهش بزرگ در کارنامه‌ی واکین فینیکس رخ داد. جیمز منگولد فیلمی براساس زندگی‌نامه‌ی جانی کش، خواننده‌ی آمریکایی مشهور سبک کانتری ساخت و واکین فینیکس را برای بازی در نقش اصلی این فیلم بیوگرافیک انتخاب کرد. همه می‌دانند که این نقش‌ها تا چه حد منتقدپسند هستند.

فینیکس برای بازی در نقش جانی کش در این فیلم نامزد جایزه‌ی اسکار شد. فیلم از ابتدای زندگی جانی کش در مزارع پنبه در کانزاس را به تصویر می‌کشید تا وقتی که در ممفیس به عنوان یک خواننده به شهرت رسید و در کنار الویس پریسلی و کارل پرکینز و سایر غول‌های موسیقی شروع به ضبط آهنگ کرد.


دو عاشق

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: Two Lovers

کارگردان: جیمز گری

امتیاز متاکریتیک: ۷۴ از ۱۰۰

محصول ۲۰۰۸

اولین همکاری بین فینیکس و جیمز گری که اصولا خوب با هم کنار می‌آیند و این همکاری برای هر دویشان منفعت به دنبال دارد. این درام رومانتیک در بروکلین اتفاق می‌افتد. فینیکس نقش لئونارد را بازی می‌کند که اول فیلم موقع عبور از یک پل داخل آب می‌پرد و قصد خودکشی دارد. اما نظرش عوض می‌شود. خودش را به ساحل می‌رساند و به خانه‌ی والدینش می‌رود.

شریک تجاری پدرش برای شام می‌آید و لئونارد می‌فهمد که همه‌ی این‌ها ترتیب داده شده تا او را با دختر خانواده آشنا کنند. مدتی بعد لئونارد با همسایه‌ی جدیدشان ملاقات می‌کند و به سرعت جلب او می‌شود. دختر مشکل مواد مخدر دارد و عاشق مرد دیگری است، اما لئونارد به این جریان اعتنایی نمی‌کند و رابطه‌ی پیچیده‌ای بین آن‌ها شکل می‌گیرد.


استاد

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: The Master

کارگردان: پل توماس اندرسون

امتیاز متاکریتیک: ۸۶ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۲

کار کردن با پل توماس اندرسون که یکی از کارگردانان برجسته‌ی قرن بیست و یکم است از خوش‌شانسی‌های فینیکس به حساب می‌آید. در این فیلم فینیکس نقش اصلی یعنی فردی کوئل را بازی می‌کند.

مردی که کهنه‌سرباز جنگ جهانی دوم است و بعد از جنگ به دلیل ضربه‌های روانی که به او وارد شده حال خوشی ندارد. او سعی دارد خودش را با جامعه‌ی بعد از جنگ تطبیق بدهد. یک روز یکی از دوستانش بعد از خوردن نوشیدنی که فردی برایش درست کرده می‌میرد و فردی که به مسموم کردن او متهم شده فرار می‌کند.

در سانفرانسیسکو با لنکستر داد، رهبر یک فرقه‌ی فلسفی آشنا می‌شود و تحت‌تاثیر او قرار می‌گیرد. فیلمی پیچیده که برای دومین بار فینیکس را نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار کرد.


مهاجر

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: The Immigrant

کارگردان: جیمز گری

امتیاز متاکریتیک: ۷۷ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۳

فیلم با فیلمبرداری چشم‌نواز داریوش خنجی داستان دختری لهستانی به نام ایوا (با بازی ماریون کوتیار) را روایت می‌کند که در آرزوی زندگی بهتر به آمریکا رسیده است. در مرز نزدیک است او را رد کنند، اما برونو (واکین فینیکس) متوجه می‌شود که او خیلی سلیس انگلیسی را حرف می‌زند و به افسر رشوه می‌دهد تا به ایوا مجوز ورود به آمریکا را بدهند.

بعد او را به خانه‌اش می‌برد. ایوا می‌خواهد کار کند تا دوستش را هم بتواند نجات بدهد. کار خوشنامی در انتظارش نیست. از طرف دیگر برونو به او علاقمند شده و رابطه‌ی عجیب و غریبی بین‌شان شکل می‌گیرد که در نهایت قربانی اصلی آن برونو می‌شود.


او

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: Her

کارگردان: اسپایک جونز

امتیاز متاکریتیک: ۹۰ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۳

یک فیلم رومانتیک عجیب و غریب با مایه‌های علمی-تخیلی که در آینده‌ای نامعلوم در لس‌آنجلس اتفاق می‌افتد. زمانی که تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده و هر کسی می‌تواند یک دستیار صوتی هوشمند داشته باشد. تئودور با بازی فینیکس ستاره‌ی اصلی فیلم است. مردی تنها که کارش نوشتن نامه‌های شخصی به جای آدم‌هایی است که نمی‌توانند راحت نامه بنویسند.

او بعد از جدایی از همسرش غمگین است و تلاش می‌کند تا شاید بتواند با زنی ملاقات کند. او یک سیستم عامل با دستیار مجازی به نام سامانتا می‌خرد و به تدریج عاشق سامانتا می‌شود و از جهان واقعی فاصله می‌گیرد تا زمانی که متوجه می‌شود سامانتا به عنوان هوش مصنوعی با مردان دیگری هم حرف می‌زند.


فساد ذاتی

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: Inherent Vice

کارگردان: پل توماس اندرسون

امتیاز متاکریتیک: ۸۱ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۴

فیلم پیچیده‌ی پل توماس اندرسون با جزییاتش است که تبدیل به یک اثر سینمایی درجه یک می‌شود. با رنگ‌ها و نور‌ها و موسیقی که در هر ذهن حساسی نفوذ می‌کند، اما تعریف کردن خلاصه داستان آن یا پیدا کردن منطق داستانی در فیلم کار ساده‌ای نیست. فینیکس اینجا نقش داک را بازی می‌کند. یک کارآگاه خصوصی شبیه مثلا فیلیپ مارلوی رمان‌های چندلر.

با زندگی نامنظم و یک‌جور پادرهوایی. داک نامه‌ای از طرف دوست دختر سابقش شستا دریافت می‌کند که از او خواهش کرده در پرونده‌ی گم شدن نامزدش به او کمک کند. از این جا به بعد دیگر نمی‌شود خط داستانی را تعریف کرد فقط باید شیوه‌ی بازی فینیکس را ستود که چه‌طور با ایده‌های پل توماس اندرسون هماهنگ شده و به خلق آن فضای اثیری کمک کرده است.


تو هرگز واقعا این جا نبودی

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: You Were Never Really Here

کارگردان: لین رمزی

امتیاز متاکریتیک: ۸۴ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۷

باز هم فینیکس نقش آدمی عصبی را که دچار زخم‌های روانی است بازی می‌کند. جو یک اسلحه اجاره کرده تا دختر‌هایی را که قاچاق می‌شوند نجات بدهد. او روش‌های خشنی علیه دشمنانش به کار می‌گیرد. در عین حال از مادر پیرش هم در خانه‌ی دوران کودکی‌اش مراقبت می‌کند.

در فلاش‌بک‌های جو می‌بینیم که او و مادرش در کودکی مورد ضرب و شتم از سوی پدرش قرار می‌گرفته‌اند. او در ارتش و FBI هم گذشته‌ی خشونت‌باری داشته و هنوز هم گهگاهی فکر خودکشی به سرش می‌زند. یکی از دوستانش جو را استخدام می‌کند تا دختر ربوده شده‌ی یک سناتور را بی سر و صدا نجات بدهد. اما این آغاز یک سفر طولانی برای جو است.


نگران نباشید، او با پای پیاده زیاد دور نخواهد شد

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot

کارگردان: گاس ون سنت

امتیاز متاکریتیک: ۶۷ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۸

از آن نقش‌هایی که فینیکس می‌توانست برایش نامزد جایزه‌ی اسکار شود. این کمدی-درام بیوگرافیک داستان زندگی جان کالاهان است که فینیکس نقش‌اش را بازی می‌کند. بازی فینیکس بهترین قسمت فیلم است که به شیوه‌ی ون‌سنت درامی غیرمتعارف از کار درآمده.

کالاهان کاریکاتوریست مشهور دائم الخمر بود. یک شب در مهمانی بعد از خوردن مشروب سوار ماشین رفیقش دکستر می‌شود. دکستر که خودش هم هشیار نبوده تصادف می‌کند و جان فلج می‌شود. اول کار عصبانی و خشمگین است، اما در بیمارستان عاشق تراپیستش می‌شود و تصمیم می‌گیرد الکل را ترک کند. بعد از ترک الکل زندگی جدیدی می‌سازد و دوباره برای روزنامه‌ها این‌بار کاریکاتور‌های سیاه و سفید می‌کشد.


برادران سیسترز

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: The Sisters Brothers

کارگردان: ژاک اودیار

امتیاز متاکریتیک: ۷۸ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۸

اقتباسی از کتاب مشهور پاتریک دوویت داستان در غرب آمریکا در سال ۱۸۵۱ اتفاق می‌افتد. الی و چارلی سیسترز دو برادر هفت‌تیرکش هستند که توسط یک تاجر ثروتمند استخدام می‌شوند تا مردی به نام هرمن وارم را بکشند. از طرف دیگر یک کارآگاه خصوصی در تعقیب این برادران است.

آن‌ها هم باید جان خودشان را نجات بدهند و هم کاری را که برعهده‌شان گذاشته شده به انجام برسانند تا پول‌شان را بگیرند. این وسط با بدشانسی‌هایی هم روبه‌رو می‌شوند که مجبور هستند نقشه را طور دیگری پیش ببرند. اولین بازی فینیکس در نقش یک هفت‌تیرکش در فیلمی وسترن باید بیشتر از این‌ها دیده می‌شد.


جوکر

بهترین بازی‌های واکین فینیکس، جوکر جدید سینما

عنوان اصلی: Joker

کارگردان: تاد فیلیپس

امتیاز متاکریتیک: ۵۸ از ۱۰۰

محصول ۲۰۱۹

عجیب است که بعد از اکران گسترده‌ی فیلم امتیاز آن نزد منتقدان به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کرد، اما تنها نکته‌ای که هنوز بر سرش توافق دارند بازی درخشان واکین فینیکس در نقش جوکر است. واکین فینیکس کار دشواری در پیش داشته، چون پیش‌تر هیث لجر نقش جوکر را در حد کمال بازی کرده بود.

جوکر هیث لجر شری روانشناختی بود و قرار بود این جوکر هم همان حال را داشته باشد. سال ۱۹۸۱ آرتور فلک به عنوان یک دلقک استخدام شده و با مادرش در شهر گاتهام زندگی می‌کند. شهر غرق در فساد است.

آرتور از یک بیماری عصبی رنج می‌برد که باعث می‌شود گاهی در جایی که نباید بخندد. بچه‌های خیابان او را مسخره می‌کنند و همه چیز از جایی شروع می‌شود که یکی از همکارانش به او تفنگی قرض می‌دهد تا از خودش محافظت کند. می‌گویند فینیکس شانس نامزدی اسکار را برای این نقش دارد.

انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/11/21
واقعا عالی بود تو نقش جوکر، خیلی برای این نقش مایه گذاشته بود، اسکار برازندشه
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1398/11/21
نوش جونش حقش بود اما حق بقیه خورده شد در اسکار معلوم نیست هدفشون چیه
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/11/21
کلا ازاین جوکرمیترسم وازش متنفرم...اصلا ازاین جور آدما ازاین جورچیزا به شدت وحشت
میکنم...انقدکه از فیلمای وحشتناک نمیترسم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
یکی این اخوی رو ملتفت کنه
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
تو واقعا مشکل عقلی داری ،جوکر فقط یه نقش بود که بازی کرد،چه ربطی ب شخصیت اصلی بازیگر داره که تو ازش بدت میاد ،بدت میاد نگاه نکن برو تام وجری نگاه کن
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
اخوی من مونثم نه مذکر!بدشم من ملتفتم شما نیستی...من جزبه جز گفتم نه کلی.!!!
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
مشکل عقلی توداری که تا این حد بی ادب وبی شعوری که به خودت اجازه میدی به دیگران که اصلا درحدشون نیستی توهین کنی در صورتی که دیگران اگه بخوان بهت توهین کنن جای توهین زیاد داری بی شخصیت
.شخصیتته که قابل توهینه!تقصیری نداری سرسفره پدرمادر بزرگ نشدی...حرف زدن یادت ندادن...بی صاحاب..
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
همه میدونن بازیگرایی که یه سری ازنقشهای خاص رو میگیرن مثل این آقاهه خودشون در اصل تمایلات یا تفکراتی مثل نقش فیلمنامرو دارن..اگه نقدوبررسی فیلمو درست خونده باشیدخودش این حرفو زده که راحت پذیرفته وخودشو جاکرده توکالبد نقشش!واسه اینه که ازاینجورچیزاو شخصیتها که واقعیتهارو زیر ماسک قایم میکنن میترسم.(دراصل تمایلات خودشونه روانین! ).درصورتی که توسینما وحشت همه چیز اکثرا توهم خیال و غیرواقعیه.و غیرواقعی ترس نداره چون از نظرروحی وجسمی واقعیت نداره..ولی بازیگر نقش جوکر واقعیت روحی وجسمی داره وداره یکسری ازواقعیات روبه دیگران میگه!ولی بایه ماسک زشت.(ازاون زشترخندهاشه ) از نظرمن هم خودروانیش که این نقش گرفته هم فیلمنامه به یک اندازه ترسناکن!وهم تاثیراتی که روروان مردم میزارن..بی خودنبود موقع اکران فیلم پلیس جلوی سینماهاآماده باش بود...اونا علمی به سینما نگاه میکنن نه مثل ایران سطحی وسرسری..جرات داری ماسک حوکرو توخارج روصورتت بزن!ازتام وجری کسی نمیترسه بیشعورجان!
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
آره..جون جوکر..یه ماسک طلایی روصورتت بزن برو پارتی بالماسکه اونوقت میفهمی...
جوکر باخودخوشگلت که میرقصی جه فرقایی داره!!!!!همیشه جلوی چیزها ی زشت چیزای خوشگلو بزار تفاوتش معلوم میشه!
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
کجاش رقص وحشتناکش ازپلها میادپایین؟یا
خندهای سیاهش؟یا اون قیافه احمقانش که درواقع یه شورشی زیرماسکه؟؟
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
بابا مگه چند سالته ؟! من ۱۳ سالمه و جوکر رو راحت دیدم همچین ترسناک هم نیست !!!
Russian Federation
18:52 - 1398/11/21
بازی فینیکس تو فیلم او و فیلم جوکر محشر به تمام معنیه.....من واقعا لذت بردم از هنر ایشون
Germany
21:11 - 1398/11/21
مگه بازیگر جوکر قبلیم اسکار نگرفت؟ چرا میگید اولین بازیگریه که از یک فیلم ابر قهرمانی اسکار میگیره؟!
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/11/22
اینکه برای اولین بار بعده این همه سال اسم ریور رو میاره خیلی دردناک و در عین حال زیباست
پاسخ ها
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
چه اهمیتی داره عزیزم...اون اولیه تحت نظر روان پزشکه دومیم همینه...صدومیشونم همینه...جایزرو درهردومورد دادن به یه روانی!
یه روانی که خیلی خیلی به نقشش شبیه..!
حرف خیربزن...
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/11/25
من 5 بار این فیلمو دیدم
پاسخ ها
اسپاگتی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
ارزششو داره به نظرم
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
بهترنبودمیرفتی پاسازبگردی؟
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
چیش. گمونم همونیه که روانی بودبدش روانی ترشدبدش فوت شدمیگی نه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/11/25
داداش ضحا زیاد به خودت فشار نیار
پاسخ ها
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
داداش خودتی..شمام یه کم به مغزت فشاربیار اسم منو درست بخون...یا به خودت فشاربیاری دنبال اسم من بگردی تو قسمت اسامی ونامها بدنیستا! هم اطلاعات عمومیت زیادمیشه..هم به من نمی گی داداش میگی آبجی..دهاتی تازه آومدی شهر؟؟؟
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
جالبترشد...نقش فینیکس توگلادیاتور مقایسه کردباجوکردلقک!!!گلادیاتورکلا ازخیلی نظرامنحصربه فرده..بخصوص وضوح وشفافیت شخصیتش!!!
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1398/11/25
واقعا دمش گرم خیلی قشنگ بازی کرده بود زیبا و عالی همانند نقشش توی گلادیاتور
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/12/10
خیلی عالی تو این فیلم بازی کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دارو سازی عبیدی - فوتر