رکورد خوب تراکتور در بازی‌های خانگی
۹۱۵۹۲۷
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۳۳۳۳
تیم‌های سپاهان و تراکتور که رده‌های اول و دوم جدول را در اختیار دارند، به ترتیب بهترین عملکرد را در خانه و خارج از خانه دارند.

خبرگزاری مهر: با گذشت ۶ هفته از رقابتهای لیگ برتر، دو تیم سپاهان و تراکتور هر کدام با ۱۴ امتیاز رده های اول و دوم جدول را در اختیار دارند و گل گهر به همراه شاهین بوشهر با ۳ و یک امتیاز در دو رده انتهایی قرار گرفته‌اند.

عملکرد سپاهان در خانه و خارج از خانه شبیه به هم است. شاگردان قلعه نویی نیمی از این امتیازات را در خانه و نیمی را خارج از خانه گرفته‌اند. اما عملکرد شاگردان دنیزلی در خانه و خارج از خانه متفاوت است. سرخ پوشان تبریز با ۱۰۰درصد پیروزی در بازیهای خانگی، ۹ امتیاز در تبریز به دست آورده و حاصل بازیهای خارج از خانه این تیم تنها ۵ امتیاز است.

سپاهان با ۷ امتیاز خارج از خانه و به لطف گلزنی بهتر، عملکردی فراتر از شهر خودرو و فولادی که آنها هم ۷ امتیاز خارج از خانه را دارند ارائه داده تا در صدر جدول میهمانان قرار داشته باشد.

ضعیف ترین عملکرد در حالت میهمان هم به شاهین بوشهر با ۳ شکست از ۳ بازی تعلق دارد. ماشین سازی هم با کسب یک امتیاز خارج از خانه دومین تیم ضعیف میهمان است.

در بازیهای خانگی تراکتور تبریز با ۳ پیروزی در ۳ بازی و کسب ۹ امتیاز، بهترین عملکرد را دارد و بعد از تبریزی‌ها نساجی و سپاهان با ۷ امتیاز رده‌های بعدی را در اختیار دارند.

ضعیف ترین میزبان شاهین بوشهر با کسب یک امتیاز از ۳ بازی است و دومین تیم ضعیف میزبان فولاد است.

فولادی‌ها که امتیازات خوبی از بازیهای خارج از خانه به دست آورده‌اند، در خانه عملکردی ضعیف داشتند و از ۳ بازی با یک شکست و دو مساوی، تنها ۲ امتیاز اندوخته‌اند تا بعد از شاهین بوشهر دومین میزبان ضعیف تا پایان هفته ششم باشند. فولاد تنها تیم حاضر در مسابقات است که هنوز در ورزشگاه خانگی‌اش موفق به گلزنی نشده است.

خطرناک ترین میزبان تیم پیکان با ۸ گل زده در خانه است که همین تیم با ۷ گل، دارای بیشترین گل خورده در بازیهای خانگی هم می باشد.

موفق ترین خط حمله در بازیهای خارج از خانه نساجی با ۶ گل زده است. شاهین بوشهر با ۸ گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی در بازیهای خارج از خانه را دارد. ماشین سازی و نساجی نیز با ۶ گل خورده در خانه حریفان، دیگر تیم های آسیب پذیر خارج از خانه هستند.

پرسپولیس که در جدول کلی مسابقات در جایگاه هفتم قرار دارد، در جدول بازیهای خانگی با ۶ امتیاز در رده ششم و در جدول بازیهای خارج از خانه با ۳ امتیاز در رده هشتم قرار دارد.

تیم فوتبال استقلال هم که در جدول کلی مسابقات با ۶ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفته است، در جدول بازیهای خارج از خانه با ۲ امتیاز در رده یازدهم و در جدول بازیهای خانگی با ۴ امتیاز در رده دهم قرار می‌گیرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج