ماهینی: به من فحش دهید نه به همسر و دخترم
۹۱۶۰۳۹
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
۴۶۳۹ 
کاپیتان دوم پرسپولیس با گلایه بابت رفتار برخی هواداران، از آنها خواست در صورت انتقاد حرف‌های‌شان را به او بزنند نه اینکه علیه همسر و دخترش فحاشی کنند.

ورزش سه: کاپیتان دوم پرسپولیس با گلایه بابت رفتار برخی هواداران، از آنها خواست در صورت انتقاد حرف‌هایشان را به او بزنند نه اینکه علیه همسر و دخترش فحاشی کنند.

حسین ماهینی که در فصل گذشته با توجه به فشردگی بازی‌ها و کمبود بازیکن در بیشتر پست‌ها برای این تیم به میدان رفته بود و در نهایت با مصدومیت پارگی رباط صلیبی مواجه شد، این روزها در شرایطی در ترکیب این تیم به میدان می‌رود که فشار زیادی را متحمل شده است.

ماهینی: به من فحش دهید نه به همسر و دخترم

حضور کوتاه مدت او در ترکیب پرسپولیس با انتقاداتی همراه شده که دامنه آن خانواده‌اش را هم در بر گرفته و موجب ناراحتی او شده است.

وی در گفت و گو با خبرنگار ما درباره دیدار با شهرخودرو اینطور صحبت‌هایش را آغاز کرد: بازی واقعا خوبی به نمایش گذاشتیم و شایسته امتیاز بودیم. با تمرینات مناسبی به قصد سه امتیاز در مشهد حاضر شده بودیم و فکر کنم نسبت به دیدارهای قبلی بهتر بودیم و کمترین حقمان تساوی بود اما متاسفانه در ثانیه‌های پایانی اتفاق دیگری رقم خورد.

ماهینی درباره نوسان تیم و شکست برابر سه مدعی قهرمانی گفت: بهرحال تیم تغییرات بزرگی داشته. هم کادرفنی تغییر کرده و هم بازیکنان با تدابیر تاکتیکی متفاوت و تمرینات دیگر برای این فصل آماده شده‌اند. کالدرون اما به شخصه با یک کارنامه مشخص، فوق العاده به اینجا آمده و یک فرد خوب و با شخصیت است.

مسلما او نیاز به زمان دارد و با توجه به اینکه تازه به فوتبال ایران آمده است باید حمایت بیشتری صورت گیرد. من مطمئن هستم که در آینده شرایط کاملا به سود ما خواهد بود و به نتایج خوبی خواهیم رسید. 24 هفته دیگر از فصل مانده و اتفاقات زیادی رقم خواهد خورد و امیدوارم با شرایط بهتری به دنبال کسب نتیجه باشیم.

مدافع باتجربه سرخپوشان درباره دستیابی به عنوان قهرمانی سوپرجام با رای CAS گفت: این مساله کاملا قابل پیش بینی بود. مشخص بود که این جام برای ماست.

ما پیش از این بازی در تمرینات آماده سازی بودیم و آقای برانکو حتی تعطیلات ما را کمتر کرده بود و طبق برنامه تمرینات را دنبال می‌کردیم و روی تقویم زمان این بازی هم تیک زده شده بود و ما برای این بازی آماده می‌شدیم.

اما استقلال راهی ترکیه شد و برای این بازی نیامد و به نظرم رای کاملا قابل پیش بینی و مشخص بود که این جام را هم به هواداران عزیزمان تبریک می‌گویم.

وی درباره حضور پرحاشیه‌اش در این بازی که بعد از پایان دیدار با انتقادات زیادی همراه شد گفت: بعد از مصدومیت طولانی رفته رفته شرایط بازی را به دست می‌آورم و آقای کالدرون هم برای اینکه شرایط بدنی و فنی حضورم را شکل دهد، در چند دیدار اخیر دقایق کوتاهی به من بازی داده است.

زیاد بازی نکردم و اما متاسفانه در ثانیه پایانی گل خوردیم و نمی‌دانم چطور شد که اکنون مقصر حسین شده است!

کاپیتان دوم پرسپولیس درباره اینکه در فضای مجازی به دو موضوع پاقدم بد و همچنین کرنری که داده و منجر به دریافت گل شده انتقاد شده گفت: والا اگر به پاقدم باشد که در این سه سال اخیر که در پرسپولیس هستم هفت جام آورده‌ایم. این را واقعا متوجه نمی‌شوم و نمی‌دانم چطور این حرف‌ها را می‌گویند.

در مورد کرنر هم باید بگویم که آن صحنه لب خط بود و بازیکن حریف آمد دریبل و سانتر کند که من توپش را قطع کردم و به کرنر رفت. همان توپ کرنر هم بعد وارد دروازه ما شد و نمی‌دانم اگر قرار است هر کس کرنر بدهد و بعدش بگویند مقصر است و فلان، چه باید جواب بدهیم و این اوج بی انصافی و بی منطقی است. من اما بی تجربه نیستم و به این هجمه‌ها عادت کرده‌ام.

ماهینی درباره دعوت بازیکنان تیمش به اردوی تیم ملی گفت: من واقعا به نفراتی که دعوت شدند تبریک می‌گویم و البته جای خالی مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری و سیامک نعمتی نیز در تیم ملی دیده می‌شود. ما بازیکنان خوبی داریم و بیشتر آنها لیاقت حضور در تیم ملی را دارند.

برای تیم ملی کشورم هم مثل همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم و حضور بانوان را هم در استادیوم آزادی به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم یک روز فوق العاده و همراه با جشن پیروزی را تجربه کنند.

او درباره ماجرای مربوط به سیدجلال حسینی نیز اینطور توضیح داد: کسانی که می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند بهترین فرصت را از یک برداشت شخصی بردند و هر طور خواستند این مساله را تفسیر کردند. سیدجلال مصدوم بود و بعد از اینکه دو هفته با تیم نتوانست تمرین کند، مشخص است که با دو سه جلسه تمرین نمی‌تواند کنار تیم باشد.

آقای کالدرون هم به همین مساله اشاره کرد و اما دوستان شیطنت کردند و اینطور نوشتند که او گفته سیدجلال را نمی‌خواهم و در ترکیب من نیست و فلان. من با سید هم که حرف زدم او گفت با کالدرون در این رابطه حرف زده و گوشش به این حواشی نیست.

وی درباره اینکه خروج اخبار تیم از رختکن و تمرینات به موضوعی تبدیل شده که ناراحتی هواداران را هم در پی داشته، گفت: این واقعا اتفاق عجیبی است. ما طی چهار سال اخیر با اتحاد و همدلی به موفقیت رسیدیم.

رختکن یک تیم مثل خانواده است و اینکه اخبار تیم را به بیرون بدهیم اوج حقارت برای آن فرد باید باشد که شایستگی حضور در این تیم را ندارد. خود آقای کالدرون هم در جلسات گفتند که ما یک خانواده هستیم و قرار نیست هر خبر و اتفاقی به بیرون درز پیدا کند.

دنبال این هستیم تا بدانیم چه کسی اخبار محرمانه تیم را به بیرون می دهد و پیگیر هستیم. مثلا چند روز پیش و بعد از بازی با شهرخودرو گفتند که من با کنعانی زادگان در رختکن بحث کرده‌ام.

اصلا واقعا خنده‌دار است و بهتر است از خود این بازیکن بپرسید. وقتی این اتفاقات می‌افتد و ادامه دار می‌شود مشخص است که یک سری به دنبال منافع دیگری هستند و می‌خواهند در تیم شکاف و حاشیه شکل دهند.

ماهینی درباره اینکه حواشی و شایعات حول او در این فصل افزایش یافته و دلیل آن چیست گفت: این فشارها از قبل از شروع فصل شکل کرده و یک سری دوستان آن را مطرح می‌کنند. یک روز با گفتن اینکه من در لیست نیستم و یک روز با یک مساله دیگر.

این صحبت‌ها اما روی من تاثیر نمی‌گذارد و مشکل خاصی هم ندارم. من حاضرم سپر بازیکنان دیگر شوم و هرچه دل‌شان می‌خواهد به من بگویند اما فشاری روی بازیکنان دیگر نیاورند و بگذارند دوباره قهرمان شویم.

در تیم ما بازیکنان جوان و آینده‌داری هستند و شاید اگر این فشار و هجمه روی آنها باشد، فوتبال‌شان نابود شود، من اما اینقدر تجربه دارم که بتوانم همه آنها را تحمل کنم.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: ببینید من می‌گویم هر چه دل‌شان می‌خواهد به من بگویند. اصلا به این شعارها که می‌گویند ما فرهنگ چند هزار ساله و غیره داریم کار ندارم. بگذارید هر چه دل‌شان می‌خواهد به من بگویند اما لطفا به همسر و دخترم فحش ندهند.

من بازیکن اول و آخری نیستم که شاید اتفاق بدی برایش می‌افتد و اما اتفاقات داخل زمین فوتبال چه ربطی به خانواده افراد دارد؟ چرا به زن و بچه و مادر کسی فحاشی می‌کنید. نمی‌گویم خودتان را یک لحظه بگذارید جای آن طرف و احساس و صورتش را زمانی که صفحه‌اش پر از فحاشی به همسر و دخترش می‌شود را تصور کنید که واقعا نمی‌کنید.

ماهینی با اشاره به اتفاقات تلخی که پیش از این افتاده بود گفت: علیرضا بیرانوند مگر بازیکن بدی است؟ مگر بهترین گلر آسیا نیست؟ یادتان نیست چطور فحاشی کردند که قرار بود فصل شانزدهم و بعد از قهرمانی تیم را ترک کند و ناراحت بود.

علیپور کم برای تیم زحمت کشیده و با کمترین دریافتی تلاش می‌کند؟ ربیع خواه برای تیم کم گذاشت؟ همه را با فحاشی ناموسی دل‌آزرده می‌کنید و یک لحظه خودتان را جای آنها نمی‌گذارید.

من مشکلی واقعا ندارم که هر چه دل‌تان می‌خواهد به خود شخص من بگویید و اصلا امیدوارم تا پایان فصل این هجمه‌ها کلا روی من باشد و به بچه‌های دیگر کار نداشته باشید و اجازه بدهید آنها کارشان را بکنند و انشاالله یک جام دیگر بیاوریم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/07/15
واقعا خیلی زشته چکار خانوادش دارن متاسفم براتون
پاسخ ها
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
این لنگیا انقد وحشین که رحمشون به خوانواده کاپیتان خودشونم نمیشه.. بخدا اگه این سه سالو نتیجه نمیگرفتن از سید جلال بگیر تا برانکو رو فحش کش میکردن
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1398/07/15
بابا اینا همشون کیسه کشن
پاسخ ها
Ario
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
طرفدارای پرسپولیس بیخود گردن استقلالیها نندازن.
شما همونایی هستید که زمان علی دایی، بیانیه دسته جمعی میخوندید. یادتون نیست؟
شما همونایی هستید که میگفتید هرچی برانکو بگه، ولی تا از تیمتون رفت، فحش کشش کردید.
همین ماهینی اگر خدایی نکرده طوریش بشه، دقیقه سیزده واسش میسازید، مگه کم نوروزی خدابیامرزو اذیت کردید؟
طرفداری که واسه چندتا برو باخت، رنگ عوض کنه نباشه بهتره چه قرمز چه آبی.
United Kingdom
00:14 - 1398/07/16
خودکرده را تدبیر نیست
مرد حسابی تو این فوتبال اومدی همینه ,تو خبر نداشتی؟
اذیت میشی و مطمعنا درشأن یک انسان نیست
فوتبالتم که خوب نیست ,پس بسلامت
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1398/07/16
حیفه خدایی به این بانو فحش داد
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1398/07/16
مکتب لنگ بهتراز این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1398/07/16
مکتب لنگ بهتراز این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1398/07/16
مکتب کثیف علی عبده همینه ...پول حروم حسین هدایتی دزدهمینه شما لنگیای حقیرهمتون همینید
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1398/07/16
جمع کن خودتو اگه بعد از یکسال خوردن و خوابیدن و استراحت وگرفتن ملیاردی قردادت یه ذره محکم بازی میکردی اون کرنر را نمی دادی که آخرش گل بشه
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/07/16
ماهینی بنده خدا چه گناهی داره چقدر ما ناسپاسیم
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1398/07/16
آقای ماهینی اگه ناراحت نمیشین وقت بازنشستگیتون رسیده.لطف کنید کفش هاتون آویزون کنید.
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/07/16
حسین جان اونایی که به تو فحاشی میکنند هوادار پرسپولیس نیستند مثلث تاس هستند بزار مثل سگ وع وع کنند دریا به دهن سگ نجس نمیشود
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/07/16
حسین جان اونایی که به تو فحاشی میکنند هوادار پرسپولیس نیستند مثلث تاس هستند بزار مثل سگ وع وع کنند دریا به دهن سگ نجس نمیشود
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/07/16
کسی که فوش میده ادم بی چشمو روی هستش نباید ادم نمک نشناس باشه
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/07/16
دوستان عزیز مگر خودتان ناموس ندارید که فحش میدید لطفا فرهنگ داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1398/07/16
ازلنگی جماعت چه انتظاری میره فرهنگ تومملکتمون جایی نداره
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1398/07/16
کسانی که فحش ناموس میدن فوتبالی نیستن یه مشت ارازل هستن شعور تربیت خانوادگی ندارن
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1398/07/16
فحاشی کردن کارآدمای ضعیف وبی منطقه وموردتاییدهیچکس نیست.توهین کردن کارهوادارای کیسه وفرهنگ اوناس
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/07/16
آقای ماهینی اینا طرفدارهای کیسه بودن
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/07/16
اینکه میگن جز 10کشوراول عصبانی دنیاهستیم دروغ نیس.اینهمه فحش وتهمت آخه چرا.
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1398/07/16
داداش این ما پرسپولیسیا نیستیم که فحش

میدیم. صد درصد اینا استقلالین میخوان جو ه
خراب کنند
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/07/18
آخه چطور میگی اینا استقلالین که بهت فحش میدن این فرهنگ خودتونه که بارها تکرار کردید. کی دیدی تاجی ها اینکارو بکنن. ببین رفتار ما با بازیکنامون چقدر با احترامه. خب شما هم یاد بگیرید بجای اینکه بندازید گردن این و اون .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج