رهبری‌فرد: کالدرون هنوز نمی‌داند چه کار می‌کند!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۶۲۲۲
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
۲۹۰۴
بهروز رهبری‌فرد پیشکسوت فوتبال ایران گفت: کالدرون هنوز ترکیب تیمش را نشناخته و نمی‌داند چه کار می‌کند، متوجه نمی‌شوم که با این تغییرات کالدرون دنبال چه چیزی است.

خبرگزاری میزان: بهروز رهبری‌فرد درباره وضعیت حضور بازیکنان و مربیان بی‌کیفیت خارجی در فوتبال ایران اظهار داشت: باور کنید از جونیور بهتر در همین زمین‌های خاکی ایران بازیکن زیاد است. من نمی‌دانم این بازیکنان و مربیان بنجل خارجی چطور به ایران می‌آیند. البته یکسری چیز‌ها واقعا تابلو است! مگر می‌شود یکی بازیکن برزیلی باشد و در طول بازی یک بار هم توپ به پایش نخورد.

وی ادامه داد: ما بازیکن و مربی خارجی می‌آوریم که نتیجه بازی‌ها را عوض کند اما چه کسانی از آمدن این خارجی‌های بنجل سود می‌برند؟ واقعا برایم جای سوال دارد، برای جذب بازیکن هیچ فیلتری وجود ندارد! الکی یک بازیکن را به ایران می‌آورند و می‌گویند برزیلی است و ۶ سال پیش دو گل هم زده بود!

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که چه کسی مقصر حضور بازیکنان و مربیان خارجی بی‌کیفیت در ایران است گفت: صددرصد مدیران عامل مقصر هستند، چون آنها با دلال‌ها حرف می‌زنند. اینطور نمی‌شود که یک مربی مستقیم با بازیکن حرف بزند و به مدیر بگوید با فلانی قرارداد ببند؛ اگر این وضعیت باشد باید به حال آن مدیر گریه کرد که تصمیم‌گیرنده نیست. به نظر من حتی دلال‌ها مقصر نیستند، چون شغل آنها این است بازیکن و مربی بیاورند، پس این وسط خوب و بد حضور بازیکن و مربی خارجی در ایران با مدیران عامل است.

رهبری‌فرد تاکید کرد: الان چرا انصاری‌فرد یقه مسببان حضور جونیور در پرسپولیس را نمی‌گیرد؟ درست است آن موقع انصاری‌فرد مدیر نبود الان که مدیر پرسپولیس است! همانطور که گفتم مدیرعامل و هیئت مدیره مسئول مستقیم بازیکنان و مربیان خارجی در فوتبال ایران هستند.

وی ادامه داد: اگر بازیکن یا مربی خارجی خوب به ایران می‌آید نشان دهنده این است که یک مدیر عملکرد خوبی داشته و اگر بازیکن و مربی خارجی بد هم درمی‌آید باز هم مدیرعامل مقصر است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط فنی این تیم گفت: وضعیت فنی که افتضاح است. وقتی ما ادعا داریم مربی بهتر از برانکو آوردیم باید از همان اول این مربی خوب باشد. پرسپولیس در این ۶ هفته بسیار بد بوده و اگر هم بازی‌هایی را برده، بیشتر روی شانس و خلاقیت فردی بوده. کالدرون هنوز ترکیب تیمش را نشناخته و نمی‌داند چه کار می‌کند! متوجه نمی‌شوم که با این تغییرات کالدرون دنبال چه چیزی است.

رهبری‌فرد خاطرنشان کرد: کالدرون شش هفته زمان داشته و نیازی به زمان ندارد. مشکل پرسپولیس، بازیکن نیست بلکه مشکل فنی است. وقتی در یک بازی روی دروازه حریف فشار نمی‌آوریم یعنی مشکل فنی وجود دارد.

وی درباره ناراحتی هواداران این تیم از حسین ماهینی دارند و او را مقصر شکست مقابل شهرخودرو می‌دانند گفت: نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند. نباید به این صورت دنبال مقصر باشیم، مگر ماهینی کم برای پرسپولیس زحمت کشیده است؟ پرسپولیس هیچ برنامه‌ای ندارد و این موضوع ربطی به ماهینی ندارد. خوب نیست که کاسه و کوزه‌ها را سر یک نفر بشکنیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر