پاسخ منفی مورینیو به پیشنهاد سرمربی‌گری لیون
۹۱۶۸۸۳
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
۱۷۴۷
رادیوی فرانسوی RMC مدعی شد ژوزه مورینیو پیشنهاد سرمربی‌گری باشگاه فرانسوی لیون را رد کرده چرا که می‌خواهد به لیگ برتر انگلیس برگشته و هدایت یک باشگاه انگلیسی را به عهده بگیرد.

ورزش سه: رادیوی فرانسوی RMC مدعی شد ژوزه مورینیو پیشنهاد سرمربی‌گری باشگاه فرانسوی لیون را رد کرده چرا که می‌خواهد به لیگ برتر انگلیس برگشته و هدایت یک باشگاه انگلیسی را به عهده بگیرد.

به ادعای رادیوی فرانسوی RMC ، ژوره مورینیو پیشنهاد باشگاه فرانسوی لیل برای پذیرش پست سرمربی‌گری این تیم را نپذیرفته چرا که این مربی نام‌آشنای پرتغالی قصد دارد هر چه سریعتر به لیگ برتر انگلیس بازگشته و روی نیمکت یک باشگاه انگلیسی بنشیند.

پاسخ منفی مورینیو به پیشنهاد سرمربی‌گری لیون

بر اساس این گزارش سرمربی سابق منچستریونایتد و چلسی به دنبال فرصت مناسبی می‌گردد تا به دنیای فوتبال باشگاهی بازگردد. او از ماه دسامبر گذشته که از مربی‌گری منچستریونایتد اخراج شد تا کنون بدون تیم بوده است.

این رادیو گزارش داد که زمانی که باشگاه لیون به مورینیو پیشنهاد داده هدایت این تیم را به دست بگیرد آقای خاص اعلام کرده هدفش تنها بازگشت به انگلیس است، جایی که خانواده او در حال حاضر در آن زندگی می‌کنند. رادیو RMC می‌گوید لیون بعد از پاسخ منفی مورینیو به دنبال استخدام لورن بلان، سرمربی سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن است.

علاوه بر این گزارش دیلی‌میل هم مدعی شد مورینیو در حال حاضر بیش از هر چیز مربی‌گری تاتنهام را هدف گرفته و امیدوار است در صورت خروج پوچتینو از این تیم راهی شمال لندن شده و روی نیمکت اسپرز بنشیند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج