دیدار وزیر ارشاد با دو برادر نویسنده
۹۱۷۲۴۶
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۲
۳۹۶۸ 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین روز از سفر کاری خود به استان فارس با دو برادر نویسنده ابوالقاسم و امین فقیری دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبرآنلاین: سیدعباس صالحی با تاکید بر اینکه استان فارس در داستان نویسی جدید غنی است، گفت: آثار برادران فقیری باعث می شود فرهنگ فارس بیشتر دیده شود.

سیدعباس صالحی ظهر پنجشنبه به ملاقات برادران فقیری رفت. در این دیدار صالحی با تصریح بر اینکه برای رونق گردشگری ادبی و بوم گردی، ابزاری مانند آثار و نوشته های برادران فقیری که در قالب قصه ها و داستان ها روایت شده اند می تواند مورد استفاده متولیان این بخش قرار گیرد، گفت: کتاب ها و نوشته های برادران فقیری چراغی پیش روی پژوهشگران فرهنگ عامه ایران است.

دیدار وزیر ارشاد با دو برادر نویسنده

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه استان فارس به اعتبار تنوع جغرافیایی، فرهنگی و تاریخی دارای ترکیب و تنوع قومیتی و فرهنگی است، گفت: حجم حوزه فرهنگ عامه از لحاظ فرهنگ، کثرت و عمق در فارس بسیار زیاد است.

صالحی با اشاره به اینکه آثار برادران فقیری باعث می شود تا فرهنگ فارس بیشتر دیده شود، افزود: کارهایی که در حوزه فرهنگ و ادبیات دارید باعث می شود تا بیشتر فرهنگ فولکلور شناخته شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج