فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۱۷۲۴۷
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸
۴۷۴۰
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

فال روزانه جمعه 19 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

شما فرد توانمندی هستید که لیاقت بهترین ها را دارید. اگر در گذشته اشتباهی کرده اید و از آن پشیمان هستید، بهتر است که خودتان را ببخشید و فضا را برای اتفاقات جدید باز کنید. زندگی همیشه ایده ال شما نخواهد بود اما دلیلی ندارد که ناامید شوید. به زودی تغییرات مثبتی در زندگی تان رخ می دهد که شما را خوش بین تر از قبل خواهد کرد. امسال سال بهتری نسبت به قبل خواهد بود که نتیجه سخت کوشی های خودتان است. اما نباید حمایت های اطرافیان تان را نادیده بگیرید. از نظر شرایط مالی پیشنهادهای خوبی خواهید داشت که پیشرفت تان را تضمین می کند. رابطه عاطفی شما در اواخر سال تغییرات خوبی خواهد کرد به طوری که روزهای هیجان انگیز تری را تجربه می کنید. در ماه مرداد یکی از بزرگ ترین نگرانی های زندگی تان از بین خواهد رفت. خود را برای سالی پر از عشق، امید و پیشرفت به خصوص در ماهها اسفند، تیر و مرداد آماده کنید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز احساسات بر منطق تان پیشی می گیرند و دوست دارید کاری را انجام دهید که دلتان می خواهد. نگران هیچ چیز نباشید و به ندای قلب تان گوش کنید. این تغییر نه تنها برای شما ضرری نخواهد داشت، بلکه به نفع تان نیز خواهد بود. شما در ارتباط با دیگران به شدت از این تغییر سود خواهید برد. احساس می کنید که فردی بیش از حد شما را به انجام کاری وادار می کند. بهتر است که همین حالا احساس واقعی تان را نسبت به شرایط بیان کنید و با مشورت او به دنبال راه حل دیگری بگردید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز از لحظه ای که بیدار می شوید احساس می کنید که روی ابرها راه می روید. به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید اما حواس تان باشد که این عشق چشمان شما را کور نکند. در کنار خوبی، بدی های طرف مقابل تان را هم ببینید. برای گرفتن تغییری در زندگی تان دودل هستید، بهتر است به این وضعیت پایان دهید زیرا وقت تلف کردن است. امروز تصمیم تان را بگیرید و مسیرتان را مشخص کنید. در انتهای روز دوستی از قدیم به شما تماس می گیرد و خبر خوبی را به گوش شما می رساند.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

ملاحظه کاری شما باعث شده که برای دوستی هایتان حد و مرز قائل می شوید اما بهتر است که امروز انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. اگر صادقانه حرف دلتان را بزنید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. این روزها حرف های زیادی می شنوید اما تنها به آنچه خود با چشم هایتان دیده اید، اعتماد کنید. دست از زود قضاوت کردن دیگران نیز بردارید زیرا تنها به ضرر خودتان تمام می شود.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز اعتماد به نفس تان افزایش می یابد و این به شما کمک می کند تا ارتباط بهتری با اطرافیان تان برقرار کنید. در این ارتباطات با فردی آشنا می شوید که تغییرات مثبتی را به زندگی تان راه خواهد داد. در انتهای روز سعی کنید زمانی را برای خود خالی بگذارید. شما احتیاج دارید که قدری به روح و جسم تان استراحت دهید تا برای اول هفته انرژی لازم را داشته باشید. یک جسنی در راه دارید که روحیه تان را دگرگون خواهد کرد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

در انتخاب راهی که قرار است بروید این دست و آن دست نکنید، هر چه بیشتر وقت تلف کنید دیرتر به هدف تان می رسید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی که همیشه در خیال تان تصور می کنید، در مسیر زندگی تان قرار می گیرد و شما روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد. از تنبلی و بی خیالی در انجام کارهای عقب مانده تان دست بکشید. امیدوار باشید و با اراده آهنین و همت عالی به تلاش تان ادامه دهید تا به هدف تان برسید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

برای انجام کاری مدام این دست و آن دست می کنید. بهتر است که دیگر وقت را تلف نکنید زیرا ممکن است که دیگران از شما پیشی بگیرند. امروز حسی در شما جرقه می زند و متقاعدتان می کند که گذشته تان را دور بریزید. با این زاویه دید امید بیشتری نسبت به آینده پیدا خواهید کرد. تمام سعی خود را برای آنچه می خواهید به دست آورید بکنید، حتی اگر دریایی از موانع پیش رویتان باشد. میهمانی در پیش دارید که در آنجا پیشنهاد خوبی را دریاف می کنید. اگرچه جواب تان مثبت است اما بهتر است که کمی به خودتان زمان دهید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

امروز خبر خوبی را می شنوید که برای کل روز به شما انرژی می دهد. امروز تمام ارتباط هایی که دارید، از کاری گرفته تا عاطفی، به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین نگران هیچ چیزی نباشید. امروز منطق و احساس تان در تعادل قرار دارند، از این رو می توانید بهترین تصمیمات را بگیرید. از آنجا که در بهترین شرایط خود به سر می برید، از انجام دادن کارهای کم اهمیت خودداری کنید. زمان خوبی برای پیشرفت، به خصوص در زمینه کاری، است. بنابراین این فرصت را از دست ندهید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

مشکلات زیادی سر راهتان وجود دارد اما بدانید که راه حل های زیادی نیز پیش رویتان است. پس نگران نباشید و به خدا توکل کنید. امروز احساسات تان بر عقل تان پیشی می گیرد. دوستان و خانواده تان احساس نزدیکی بیشتری به شما پیدا می کنند، از این رو اگر خواسته ای از آنها دارید، بیان کنید. شما فرد دلسوزی هستید، به همین دلیل اطرافیان تان مشکلات شان را مدام با شما در میان می گذارند. اما مراقب باشید که در این راه افراط نکنید در غیر این صورت به ضرر خودتان تمام خواهد شد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

به توانایی هایتان اعتماد کنید و امروز را با انرژی بالا قدم بردارید. باید در جمعی حاضر شوید و حرف هایی را بزنید، سعی کنید که خودی نشان دهید تا دیگران نیز نگاهشان به شما تغییر کنید. اگر به فکر پیشرفت هستید اما راه آن را نمی دانید، بهتر است با اطرافیان تان بیشتر در تماس باشید آنها می توانند ایده های خوبی را به شما بدهند. سفر در این روزها می تواند خاطرات خوشی را برای شما رقم بزند. پس از همین حالا برای روزهای پیش رو برنامه ریزی کنید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

اگر چه شما فردی مهربان هستید که بیشتر از خود برای خانواده و دوستان تان زمان می گذارید اما امروز تنها مهم خودتان هستید و بس.پس به فکر خوشحال کردن خودتان باشید. امروز تغییرات اساسی را در زندگی تان مشاهده می کنید که غافلگیرتان خواهد کرد. از این فرصت استفاده کنید و مسیر زندگی تان را به سمت پیشرفت تغییر دهید. به تازگی با فردی آشنا شده اید اما احساس می کنید که نقطه مشترکی با او ندارید. بهتر است زمان بیشتری به هر دویتان دهید. اتفاقات خوبی در انتطارتان است.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

اگر نگران چیزی هستید آن را بنویسید. سعی کنید که جملات تاکیدی مثبت را با خودتان تکرار کنید تا اعتماد به نفس تان افزایش یابد. شما برای شروع کاری باید انرژی و جسارت لازم را داشته باشید بنابراین خودتان را به خوبی آماده کنید. اگر قراری دارید بهتر است که به ظاهرتان رسیدگی کنید. همانطور که شما هم می دانید، ظاهر شما در اولین دیدار تاثیر زیادی بر طرف مقابل تان خواهد گذاشت، بنابراین شیک ترین لباس تان را به تن کنید و به سر قرار بروید

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

با انرژی که امروز دارید افراد بیشتری به سمت تان جذب شوند پس فرصت را غنیمت بشمارید و خودی نشان دهید. پیشنهادهایی نیز دریافت می کنید که بهتر است قبل از جواب دادن، خوب در موردش فکر کنید. یک قدم اشتباه می تواند شما را تا فرسنگ ها از مسیرتان دور کند. اگر به فکر جلب توجه فرد خاصی هستید، بهتر است که خجالت را کنار بگذارید و صادقانه احساسات تان بیان کنید. اگر دقیقا بگویید که چه در دل تان می گذرد، مطمئن باشید که به مراد دلتان نیز خواهید رسید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۷/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر