فال روزانه ۲۱/ ۰۷/ ۱۳۹۸
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۱۷۸۵۴
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۸
۴۵۷۲
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یک شنبه 21 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

رمز شادکامی و موفقیت شما در ارتباط با اعضای خانواده نهفته است و سعی کنید در کنار اینکه هوای خودتان را دارید،‌ حواستان به دیگر اعضای خانه نیز باشد و تعادل را در روابط خانوادگی برقرار کنید. تصمیم‌هایی که در اولین ماه از سال جدید تولد خود می‌گیرید بازتاب مهمی در دی‌ماه پیش‌رو خواهد گذاشت و در آن زمان شرایطی برای انتخاب دوستان جدید مهیا می‌شود. بهمن ماه سال پیش‌رو نیز فرصت مناسبی است تا رابطه خودتان با دوستان و اعضای خانواده را زیرنظر بگیرید و دوست‌و‌دشمن را بهتر بشناسید. زندگی را به‌خودتان و دیگران سخت‌نگیرید و همیشه جانب احتیاط را نگه دارید، تیرماه سال آینده یکی از بهترین ماه‌‌های زندگی شما خواهد شد، در این ماه فرصت‌های جدیدی برای دوستی و رفاقت با افراد مهمی برای شما فراهم می‌شود و اگر مجرد هستید، عشقی سوزان و آتشین در تیرماه سال آینده انتظار شما را می‌کشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خوب و مردم‌‌داری هستید و همین اخلاق خوب کار دست‌ شما داده و از سوء‌استفاده دیگران از روی خوشی که دارید دلخور هستید. افراد زیادی از شما توقع‌های بی‌جا دارند و دوستان و آشنایان روی شما برای حل مشکلات‌شان حساب باز کرده‌‌اند، در نتیجه رسیدن به دیگران، شما را از رسیدن به خود غافل کرده و فرصتی برای تفریح و زندگی باقی نگذاشته است. امروز زمان آن رسیده که نه گرفتن را فرا بگیرید و به‌جای اینکه دائم به فکر حل مشکلات بقیه باشید، به دیگران نه بگویید و مدتی را به‌خودتان اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعضای خانواده دچار دردسر شده‌اند و روی کمک شما حساب باز کرده‌اند، غافل از اینکه چنین کمکی از عهده شما خارج است. در نتیجه امروز از آن روزها است که باید آرامش خود را حفظ کنید تا این آرامش به دیگر اعضای خانواده نیز منتقل شود. مشکلات پیش‌رو را با دید کلی نگاه کنید و ابتدا سراغ کارهایی بروید که انجام آنها اولویت بیشتری دارد.

تصمیم مهمی در زندگی گرفته‌اید و از درمیان گذاشتن این تصمیم با دیگران هراس دارید. امروز زمان خوبی است که این تصمیم را به دیگران نیز بگویید و روی کمک آنها حساب باز کنید. اعضای خانواده همیشه روی مشورت شما حساب کرده‌اند و اگر امروز کسی از شما مشورت خواست، حتماً به او کمک کنید چرا که روزی فرا خواهد رسید که همین شخص دست شما را بگیرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت زیادی است سودای سفر در سر دارید اما شرایط مسافرت به‌جای اینکه برای شما فراهم شود، برای یکی از اعضای فامیل یا همسایه‌ها آماده شده و پیشنهاد می‌‌کنیم در بستن بار سفر به این دوست یا آشنا کمک کنید. یکی از دوستان یا اعضای فامیل نظر شما را برای سرمایه‌گذاری یا حل مشکلات قانونی جویا می‌شود، با این فرد همفکری کنید اما اجازه دهید تصمیم‌نهایی را خودش بگیرد.

امروز کارهای زیادی روی سر شما تلنبار شده و از عهده انجام آنها بر نمی‌آیید، به انجام تمام این کارها اصرار نداشته باشید و با کمک از دوستان و اعضای خانواده، مشکلات امروز را پشت‌سر بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فردی به شما مراجعه می‌کند و پیشنهادی وسوسه‌برانگیز و سرشار از پول و ثروت را درمیان می‌گذارد. این پیشنهاد به‌اندازه‌ای معقول و منطقی به‌نظر می‌رسد که به‌همین راحتی‌ها نمی‌توانید از کنارش بگذرید. از طرف دیگر عقل سلیم حکم می‌کند که بدون بررسی و تامل، پاسخ مثبتی به پیشنهاد این فرد ندهید.

در تصمیم‌گیری عجله نکنید و اجازه دهید تا چند روز بگذرد و مطمئن باشید پس از بالا و پایین کردن شرایط، جوانب دیگری از پیشنهاد این فرد برای سرمایه‌گذاری رو خواهد شد. با روشن‌شدن این جوانب، تصمیم بهتری در خصوص این سرمایه‌گذاری خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

از صبح که از خواب بلند‌شده‌اید انرژی بی‌پایانی را در وجود خود حس می‌کنید و هوس کوه‌نوردی، شنا یا ورزش‌هایی از این‌دست به سر شما زده است. اما پیشنهاد می‌کنیم از این فعالیت‌ها چشم‌پوشی کنید و انرژی خود را برای کارهای روزانه اختصاص دهید چرا که روز شلوغی انتظار شما را می‌کشد و اگر صبح انرژی خود را تخلیه کنید، بعد از ظهر حسابی خسته و کوفته می‌شوید و توانی برای انجام کارها نخواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزها است که حس مسئولیت‌پذیری زیادی روی دوش دارید، به‌احتمال زیاد قولی به عزیزی داده‌اید و زمان یا انرژی لازم برای وفای به‌عهد را ندارید. از اینکه نمی‌توانید به قول خود وفا کنید شرمنده نباشید و این احساس را به کسی که به او قول داده‌اید در میان بگذارید.

در برخورد با دیگران جانب احتیاط را نگه‌دارید و شرایط را طوری آماده کنید که در تعاملی که با دیگران دارید هر دو طرف راضی باشند، در غیر این‌صورت دوستی و روابط فامیلی شما به‌خطر خواهد افتاد.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار سخت یا پروژه‌ای دشوار را با موفقیت انجام داده‌اید و از شور و نشاط در پوست خود نمی‌گنجید، این شور و نشاط را به فال نیک بگیرید و کارهای آینده را با همین روال انجام دهید. امروز را به خودتان مرخصی بدهید و کارهای آینده را در ذهن‌تان مرور کنید.

اگر مشکل سخت و پیچیده‌ای در پیش‌رو دارید و نمی‌دانید چگونه این مشکل را حل کنید، غم به دل خود راه ندهید چرا که امروز روز حل شدن مشکلات شما نیست و فردا هم روز خدا است. مطمئن باشید روزگار روزهای بهتری در پیش روی شما قرار خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اجازه ندهید امروز به آسانی به‌پایان برسد چرا که روزی را سپری می‌کنید که در معرض دید افراد زیادی قرار دارید. به‌احتمال زیاد امروز به‌عنوان معلم در یک کلاس آموزشی شرکت می‌کنید یا اینکه به‌عنوان مدیر در جلسه‌ای کاری حضور دارید. قرار گرفتن در معرض دید دیگران را به‌فال نیک بگیرید و از بحث‌هایی که مطرح می‌شود برای پیشرفت خود الهام بگیرید.

پرسش‌هایی در ذهن شما است که پاسخی برای آنها پیدا نمی‌کنید، امروز زمان خوبی است که سفره دل خود را پیش کسی که امین شما است باز کنید و این پرسش‌ها را با او در میان بگذارید و نظرش را جویا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حجم کارها به‌اندازه‌ای است که احساس می‌کنید هرگز تمامی ندارد و به‌جای اینکه کارها انجام شود، در یک دور باطل گیر افتاده‌اید. اجازه ندهید روزمرگی‌ها و شلوغی کارها شما را احاطه کند و مطمئن باشید چند روز عقب انداختن کارها، هیچ ضرری به شما وارد نمی‌کند و با نگاهی بازتر خواهید توانست مشکلات را از پیش‌رو بردارید.

فرصتی برای مسافرت در پیش روز دارید، این مسافرت را به‌فال نیک بگیرید و ذهن و جسم خود را از زیر فشار کارها آزاد کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را در پیش‌ ندارید و هزینه‌ای گزاف را باید پرداخت کنید، به‌احتمال زیاد این هزینه که انتظار آن را هم نداشتید مربوط به تعمیر خانه یا خودرو می‌شود و نمی‌دانید پول پرداخت این هزینه را از کجا باید فراهم نمایید. این مشکل اعتمادبه‌نفس و عملکرد شما را زیر سؤال برده است اما غم به‌دل خود راه ندهید چرا که مشکلات مالی گذرا هستند و در چند روز آینده همه‌چیز روبه‌راه خواهد شد.

هیچ اشکالی ندارد که برای رفع مشکلات مالی از دوستان و آشنایان کمک بگیرید، مطمئن باشید در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و روزی فرا می‌رسد که شما دست آنها را در مشکلات مالی بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

میان شما و یکی از نزدیکان یا همسرتان حسابی شکر آب شده است و دعوای سختی را پشت‌سر گذاشته‌اید، دوستان و آشنایان نیز هوای شما را ندارند و دائم به این فکر می‌کنید که چه رفتاری با آنها داشته‌اید که درخور چنین برخوردی هستید.

اما مطمئن باشید شما مقصر این دعوا و رفتار ناشایست دوستان و آشنایان نیستید و مشکل از جانب خود آنها است. در نتیجه عقل سلیم حکم می‌کند به‌جای اینکه ادامه دعوا را بگیرید، صبر پیشه کنید و بگذارید گذر زمان دلخوری‌ها را از بین ببرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

چند هفته‌ای است که دائم به مهمانی دعوت ‌شده‌اید و احساس خستگی می‌کنید. به لحاظ سلامتی نیز مواظب خودتان نبوده‌اید و با خوردن خوراکی‌های بی‌کیفیت، سلامت خود را به‌خطر انداخته‌اید. این خستگی باعث شده تا حوصله کسی را نداشته باشید و از ورزش و تحرک گریزان شوید.

پیشنهاد می‌کنیم زندگی سالم‌تری را در پیش بگیرید و با خوردن غذاهای سالم و طبیعی و شرکت در کلاس‌های ورزشی مانند یوگا، جسم و ذهن خود را بهبود بخشید و آماده آینده‌ای سرشار از کار و انرژی باشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1398/07/21
ینی امروز یه نفر میاد به من‌ پیشنهاد پول و ثروت میده؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
نیکان فارمدمهر_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر