فال روزانه ۲۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸
۹۱۸۶۳۰
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
۴۱۷۴
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 23 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تاکنون باب میل دیگران زندگی کرده‌اید، اما امسال زمان آن فرا رسیده که سکان زندگی را در دست بگیرید و باب میل دل‌ خودتان زندگی کنید. در سال پیش‌رو فرصت‌های زیادی برای شما فراهم می‌شود تا رویاهایتان را دنبال کنید. در نتیجه در کنار اینکه کارهای روزانه خود را انجام می‌‌دهید، از هر فرصتی برای پرداختن به کارهای موردعلاقه‌تان بهره بگیرید. ماهی که پیش‌روی شما است درهای جدیدی برای کارهای تازه باز خواهد شد و بهتر است فرصت‌طلب باشید و موقعیت‌ها را نادیده نگیرید. نظم‌و‌انضباط کلید موفقیت شما است و تاجایی که می‌توانید زمان‌بندی دقیق انجام کارها را رعایت کنید. در ماه بهمن و اسفند تلاش شما به اوج می‌نشیند و تا می‌توانید در این‌ ماه‌‌ها در کارهای خود خلاقیت به‌خرج دهید. در تیر ماه سال آینده فرصتی پیش می‌آید تا دانش خود را به دیگران منتقل کنید، از آنجایی که زکات علم، نشر آن است این فرصت را نادیده نگیرید. مسافرتی سرشار از خوشی و شادی در مرداد و شهریور سال آینده انتظار شما را می‌کشد و فرصت‌های زیادی برای دوستی‌ها و رفاقت‌های جدید در پیش‌رو دارید. امسال سال شما است و و با شناخت فرصت‌ها، حتی خاک را می‌توانید به طلا تبدیل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فردی عاشق‌پیشه و حساس هستید، اما امروز سردماغ نیستید و حال‌و‌حوصله کسی را ندارید و چیزی شما را سر کیف نمی‌آورد. به‌احتمال زیاد همسر یا معشوقه شما هم بی‌حوصله است و چنین شرایطی، موقعیت را برای مشاجره فراهم می‌کند. در نتیجه مواظب رفتار خود باشید تا کسی را آزرده نکنید. روزهای خوشی در پیش‌روی شما است و برای تغییر روحیه هم که شده، بهتر است امروز را به‌خودتان مرخصی بدهید و گذری به دشت و دمن داشته باشید و با کمک نیروی طبیعت، انرژی خود را برای روزهای آینده بدست آورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

گرفتاری‌های زندگی امان شما را بریده‌اند و رمقی برای تلاش و کوشش در شما باقی نمانده است. اطرافیان همیشه شما را به‌عنوان فردی پرتلاش می‌شناسند اما امروز هرچقدر هم که سعی می‌کنید دل به کار بدهید، حواس‌تان پرت می‌شود و در رؤیاهای خود غرق می‌شوید و با خیال‌پردازی به‌دنبال راه فراری از شرایط سخت فعلی می‌گردید. این وضعیت ممکن است دشوار باشد، اما وضعیتی گذرا است و آینده‌ای سرشار از موقعیت‌های بهتر انتظار شما را می‌کشد، به‌شرط اینکه رویاهایی که در سر دارید را دست‌کم نگیرید و در چند روز آینده وقت بیشتری به برنامه‌ریزی برای آینده خود اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

همه چیز در زندگی بر وفق مراد شما است، اما چند روزی است که دلهره و اضطراب به‌جان شما افتاده و به‌رغم اینکه مشکلی در زندگی ندارید، نگرانی‌‌ها دست از سر شما بر نمی‌دارند. امروز نیز این نگرانی‌ها به اوج رسیده و حسابی اعصاب شما را به‌هم ریخته است. بد به دل خود راه ندهید چرا که خطری زندگی شما را تهدید نمی‌کند و احساس دلهره‌ای که دارید نیز در چند روز آینده از بین می‌رود. سرخودتان را به تفریح و گردش بند کنید یا کارهای عقب‌افتاده منزل را انجام دهید. زندگی کوتاه‌تر از آن است که با نگرانی و اضطراب سر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کار مهمی به شما محول شده و موعد انجام آن فرا رسیده است اما به‌دلایلی که از اختیار شما خارج بود، موفق به انجام این کار مهم‌ نشده‌اید. از آنجایی که شخصیتی وظیفه‌شناس دارید، نگران هستید که چرا این کار مهم را انجام نداده‌اید اما خاطرتان جمع‌باشد که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و همه‌چیز روبه‌راه می‌شود. در چند روز آینده، موقعیت‌های بهتری انتظار شما را می‌کشد و به‌جای اینکه زانوی غم به‌بغل بگیرید، با دوستان و آشنایان از خانه بیرون بزنید و فرصتی را برای بودن در کنار خانواده اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی که در پیش‌رو دارید را به تفکر در گذشته سپری کنید چرا که راز موفقیت شما در درس‌‌گرفتن از تجربه‌های پیشین‌ شما نهفته است. در چند سال گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده‌اید و این تغییرات برای شما گران‌تمام شده‌اند و اگر حواستان به‌آینده نباشد، در آینده نیز تغییرات بیشتری پیش‌روی شما است. با این حساب زندگی را باید جدی بگیرید و به‌راحتی اجازه ندهید از مسیری که دنبال آن هستید منحرف شوید. وقت آن فرا رسیده که در یک کلاس ورزشی ثبت‌نام کنید و با کمک ورزش، نگرانی‌ها‌ی روزانه را دور کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
مدتی است نقشه انجام کار مهمی را در سر می‌پرورانید اما برنامه‌ دقیقی برای اجرای آن ندارید. در این زمینه با دوستان و آشنایان مشورت کرده‌اید و راه‌حل‌هایی را پیش‌پای شما گذاشته‌اند. اما بعید می‌دانید این راه‌حل‌ها گره‌ای از کار شما باز کنند. پیشنهاد می‌کنیم به احساس خود اهمیت بدهید و پس از بررسی دقیق تمام جوانب،‌ کاری که فکر می‌کنید درست است را انجام دهید. سختی‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، اما آینده‌ای روشن انتظار شما را می‌کشد به‌شرط اینکه آینده خود را روی حرف دیگران بنا نکنید و زندگی را طبق سلیقه خودتان در پیش بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شب سختی را گذرانده‌اید و با کابوس وحشتناکی از خواب بیدار شده‌اید. این کابوس فکر و ذکر شما را مشغول کرده است، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و فشارهای کاری خواب را از سر شما ربوده‌اند و کابوس‌های وحشتناکی را می‌بینید. چاره‌ای برای فرار از این کابوس‌ها ندارید مگر اینکه وضعیت کاری خود را ثبات دهید و با انجام کارهای عقب‌مانده، ذهن خود را آزاد کنید. در چند روز آینده، مهمان عزیزی به دیدن شما می‌آید، این مهمان پاقدم خوبی دارد و از همان‌راهی که مهمان به‌زندگی شما وارد شده، مشکلات از زندگی شما خارج خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از اعضای فامیل، بیماری سختی دارد و مدتی است شما یا همسرتان حسابی نگران سلامت وی هستید. این بیماری به‌اندازه‌ای وخیم است که حسابی ذهن شما یا همسرتان را مشغول کرده است. در نتیجه خدای ناکرده اگر یکی از نزدیکان همسرتان گرفتار بیماری شده، به‌ همسرتان روحیه دهید و سعی کنید در این روزهای سخت، همیشه کنارش باشید. خوشبختانه عزیزی که گرفتار بستر بیماری است، از این بستر برخواهد خواست و دوباره سالم و سلامت در کنار شما به‌زندگی ادامه می‌دهد. بودن در کنار هم در این روزهای سخت اهمیت زیادی دارد و در کنار توجه ویژه‌ای به اعضای خانواده دارید، روی کمک آنها برای حل مشکلات در آینده حساب‌باز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است می‌خواهید دستی به سر و وضع خانه و زندگی خود بکشید و امروز وقت خوبی است تا تعمیرات منزل را انجام دهید و خانه را تمیز کنید. حادثه‌ای ناگوار انتظار شما را می‌کشد و امکان دارد در حین تعمیرات منزل یا تمیزکردن خانه دچار آسیب شوید. در نتیجه جانب احتیاط را نگه‌دارید و کارها را با آرامش انجام دهید تا خدای ناکرده دچار حادثه نشوید. امروز هرچقدر هم که تلاش کنید، نمی‌توانید کارهایی که روی دست‌ شما مانده را انجام دهید. در نتیجه عجله نکنید، چرا که عجله کار شیطان است و نه‌تنها کارها به‌درستی انجام نمی‌شوند، بلکه سلامت جان نازنین شما هم به‌خطر می‌افتد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روز عاشقی است و حال‌و‌هوای خوبی دارید. درنتیجه فرصت را غنیمت بدانید و دست یار را بگیرید و به‌ گردش و تفریح بروید. خاطرتان جمع‌باشد محبت شما بی‌پاسخ نمی‌ماند و هرچقدر که به دوستان و آشنایان محبت کنید، به‌همان اندازه مهربانی آنها به‌سمت شما باز خواهد گشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز زنی که به‌احتمال زیاد مادر شما است، سری به منزل‌تان می‌زند. این زن حال خوشی ندارد و بهتر است او را بیرون از منزل ببرید و به‌درد دلش گوش کنید. بعید به نظر می‌رسد کاری از دست شما برای حل مشکل این زن برآید، درنتیجه به حرف‌هایش گوش کنید و سعی کنید پیشنهاد منطقی برای حل مشکلی که گرفتار آن شده با او در میان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ترافیک سنگینی انتظار شما را می‌کشد و در مسیر محل کار یا خانه تصادف سنگینی صورت گرفته و خیابان‌ها مسدود شده‌اند. بعید به‌نظر می‌رسد با خودروی شخصی خود بتوانید در سر موعد مقرر به محل کار یا قرار ملاقاتی که گذاشته‌اید برسید. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم پیاده یا با دوچرخه از منزل بیرون بروید و اگر کار مهمی ندارید،‌ قید بیرون رفتن از خانه را بزنید و روز خود را دور از ترافیک در منزل با آرایش سپری کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1398/07/23
بیکارید؟
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/07/23
هیچکدوم از فالها شامل ما نشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج