حفظ آثار و خانه‌های شخصیت‌های علمی و فقهی
۹۱۸۷۰۹
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
۲۵۳۱ 
مسجدجامعی تاکید کرد:
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بر لزوم توجه به حفظ خانه و آثار باقی مانده از شخصیت‌های علمی و فقهی تهران تأکید کرد.

خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بر لزوم توجه به حفظ خانه و آثار باقی مانده از شخصیت‌های علمی و فقهی تهران تأکید کرد.

تأکید بر حفظ آثار و خانه‌های شخصیت‌های علمی و فقهی

احمد مسجدجامعی صبح امروز در تذکر پیش از دستورخود با بیان اینکه برای تهران حفظ خانه‌های قدیمی و شخصیت‌های تأثیرگذار بسیار مهم است، گفت: در سال‌های اخیر توجه به حفظ آثار و خانه‌های افراد سیاسی، اقتصادی و... مورد توجه قرار گرفته است اما حفظ آثار باقی مانده از افراد فقهی و علمی مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه خانه شیخ محمدتقی آملی در ضلع غربی پارک شهر قرار دارد، گفت: این خانه در کوچه پس کوچه‌های مجاور پارکشهر قرار دارد و بیشتر از 100 متر هم نیست.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه حتی استاندار مازندران نیز اعلام آمادگی کرده که برای حفظ این خانه کمک کند، گفت: متأسفانه باخبر شدیم که برای ساخت و ساز این خانه مجوزی صادر شده است و از شهرداری توقع داریم که به شخصیت‌های علمی و فقهی این شهر نیز به عنوان سرمایه شهری توجه شود و نسبت به تملک این خانه اقدام کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج