استراماچونی: کسی نباید در کارم مداخله کند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۱۹۲۱۱
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
۳۱۲۶
سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار این تیم برابر فجر سپاسی در جام حذفی از صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاهش ابراز خوشحالی کرد.

ایسنا: آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با فجرسپاسی در جام حذفی اظهار کرد: فکر می‌کنم این که باشگاه استقلال مجوز حرفه‌ای را گرفته برای کل ایران خیلی خبر خوبی است. مجوز حرفه‌ای صادر شده و باشگاه با تلاش‌های فراوان توانست این مجوز را بگیرد. این به این معنی است که باشگاه را چک کرده‌اند و دیده‌اند که در شرایط خوبی است و همه از این موضوع خوشحال هستند.

او ادامه داد: این بازی برای ما خیلی مهم است. جام حذفی یکی از اهداف استقلال است و ما فردا با بهترین ترکیبمان به بازی می‌رویم. قطعا از اینکه بازیکنان ملی را نداریم ناراحتیم ولی مطمئن هستم هر کسی که بازی کند همه تلاشش را می‌کند. از اینکه کلین شیت نکرده‌ایم خوشحال نیستم.

بعضی وقت‌ها گل‌هایی دریافت می‌کنیم که اجتناب ناپذیر است ولی تلاش می‌کنیم که کلین‌شیت داشته باشیم. در مورد مدل بازی هم بگویم مثل همه بازی‌های قبل به روش خودمان بازی می‌کنیم و می‌خواهیم بازی را تحت کنترل داشته باشیم.

استراماچونی درباره جذب مهاجم جدید و همچنین ماجرای هوپر هم توضیح داد: برای روشی که بازی می‌کنیم کمبود بازیکن در خط حمله داریم. واقعیت این است که بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سخت است بازیکنانی در سطحی که می‌خواهیم جذب کنیم.

من باشگاه را در جریان گذاشتم و به من قول دادند بازیکنی می‌گیریم که خط حمله را تقویت کنیم. به نظر من اگر قرار است بازیکنی بیاید باید حتما در سطح استقلال باشد. ما نمی‌خواهیم یک بازیکن را صرفا برای بازیکن گرفتن جذب کنیم. ترجیح می‌دهم اگر بازیکنی در سطح استقلال نباشد تا پنجره بعدی صبر کنیم.

او درباره دلایل غیر ورزشی جذب نشدن هوپر هم بیان کرد: همانطور که گفتم ما داریم سعی می‌کنیم که خودمان را جمع و جور کنیم. می‌خواهیم مشکلاتی که در نقل و انتقالات داشتیم را جبران کنیم. می‌دانیم این خیلی به درد نمی‌خورد که هر دفعه تکرارش کنیم. من فعلا می‌خواهم با همان دو مهاجم بازی کنم حتی اگر تیمم خیلی آمادگی با دو مهاجم بازی کردن را نداشته باشد.

به نظر من روشی که ما داریم خیلی مهم‌تر از این است که فکر کنیم یک یا دو بازیکن را برای آن پروژه نداریم. این خیلی موقعیت خوبی برای بازیکنان من است که در این زمان مهارت‌هایشان را نشان دهند. این می‌تواند به من نشان دهد بین این بازیکنان کدام می‌توانند در سیستم من به درد بخورند و کدام بازیکنان نه. در مورد هوپر هم نظری ندارم.

سرمربی استقلال درباره دیاباته هم بیان کرد: مشکل او این است که یک بدشانسی عجیب در اول فصل داشت. با شرایط خوبی به ما اضافه شد ولی در بازی دوستانه با ماشین سازی مصدوم شد و متاسفانه وقتی دوباره آماده شد در بازی با نفت مسجد سلیمان آسب دید. مشکلی که داشت یک ترک کوچک روی دنده‌هایش بود. همانطور که با دکتر نوروزی مشورت کردم این نوع مصدومیت‌ها را نمی‌شود زمان دقیقی برای رفع شدنش در نظر گرفت. او دیروز به تمرین اضافه شد. من امیدوارم در بازی با سایپا روی نیمکت باشد. این قول نیست و بیشتر یک امیدواری است.

او درباره نحوه گلزنی تیمش در بازی‌های قبلی هم اظهار کرد: من با این آنالیز تا حدی موافقم. این درست است که ما به پشتیبانی دفاع‌های کناری نیاز داریم. در بازی قبلی من روی نیمکت نبودم و ما روی سانتر غفوری و ضربه میلیچ به گل رسیدیم. پس می‌بینیم که دفاع‌های کناری ما تلاش می‌کنند تا هجومی بازی کنند.

الان مشکل دیگری وجود داردکه ما می‌خواهیم برای دیاباته یا مهاجم هدف سانتر کنیم ولی چون این مهاجم هدف را در اختیار نداشتیم دلیلی نداشت برای بازیکنانی مثل قائدی یا اسماعیلی سانتر کنیم. ولی موافقم که در سیستم ما دفاع‌های کناری خیلی مهم هستند.

استراماچونی درباره فجر سپاسی هم گفت: این تیم واقعا من را شگفت‌زده کرده است. برای بازی آخرشان یکی از همکارانم را فرستادم به شیراز تا بازی را ببینند چون می‌توانند خطرناک باشند. می‌دانیم این تیم در شرایط خیلی خوبی است و فوتبال هجومی بازی می‌کند و فقط یک امتیاز با صدر لیگ دسته اول فاصله دارد.

آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و مثل بازی‌شان با فولاد، رو در رو با ما بازی می‌کنند. از لحاظ ذهنی خیلی به تیمم آمادگی می‌دهم چون ما در خانه بازی می‌کنیم و جام حذفی برای ما خیلی مهم است و ما باید از این مرحله صعود کنیم.

استراماچونی درباره احتمال رفتن فتحی و همچنین درباره شایعاتی مبنی بر مشکلش با مدیر روابط عمومی باشگاه هم بیان کرد: اول می‌خواهم یک قدم به عقب برگردم. وقتی به ایران آمدم خیلی چیزها با چیزهایی که من قبلا دیده بودم فرق می‌کرد ولی من با مدیرعامل، آقای فتحی توافق کردم که تیم، بازیکنان و تمرینات چیزهایی هستند که من روی آنها تمرکز می‌کنم و هیچ‌کس نباید در این‌ها دخالت کند.

چیزی که خارج از زمین فوتبال اتفاق میفتد به صورت انحصاری مسئولیت باشگاه، مدیرعامل و هیات مدیره است. تنها درخواست من از آقای فتحی این بود که اسمی که جلوی لباس ماست از اسم پشتی مهم‌تر است. کسی که برای استقلال کار می‌کند باید صلاح استقلال را بر همه چیز ترجیح بدهد. من اینجا فقط برای استقلال هستم و هرچیزی که بخواهد تداخل ایجاد کند برای پیشرفت استقلال من با آن مقابله می‌کنم. هر چیز دیگری را باید از آقای فتحی بپرسید.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا تیمش روی ضربات پنالتی تمرین کرده است یا خیر بیان کرد: بله ما خیلی روی این ضربات کار کردیم. من می‌توانم قول بدهم که این یک مشکل روحی و روانی است. چون وقتی به تمرین ما بیایید چند بازیکن ما پنالتی زنان خیلی خوبی هستند. فکر می‌کنم این مشکل از سال قبل شروع شده که چند پنالتی از دست دادیم برای همین بازیکنان از لحاظ روحی در این زمینه مشکل دارند و من سعی می‌کنم به آنها کمک کنم. اگر شروع کنیم و پنالتی‌ها را گل بزنیم می‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

او درباره گرفتن کارت‌های زرد و قرمز زیادی که بازیکنانش می‌گیرند هم توضیح داد: ما باید یک تمایز بین کارت‌هایی که در زمین فوتبال و کارت‌هایی که برای شکایت داده می‌شود قائل شویم. اگر به سه کارت قرمزی که گرفتیم نگاه کنیم، می‌بینیم (اسماعیلی، کریمی و دانشگر) که فوتبالی بودند ولی در مورد کارت‌های زرد حق داریم.

من باید به خاطر آن اعتراض عذرخواهی کنم چون در آن اتفاق دخیل بودم. همه ما باید برای اعتراض‌هایی که می‌کنیم حواسمان جمع باشد. خیلی از این کارت‌هایی که گرفتیم به خاطر تصمیمات داورها بوده است. چه درست و چه غلط ما باید بهتر شویم. کارت قرمز اسماعیلی و کریمی و دانشگر در شرایط فوتبالی بوده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/07/24
دخالت نشدواین نتاجت هست.نه بابا تو اینکاره نیستی.هنوز سپاهان وتراکتور وشهرخودرو ماندن.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/07/24
ولی کیسه تنان عادت دارن دخالت کنن
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/07/24
یعنی خود تنها استقلال را به گند بکشی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
عادت کردین به دخالت و فوضولی
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1398/07/25
درود خدا بر استراماچونی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر