همدانی: فتحی مدیریت صحیحی ندارد
۹۱۹۲۴۸
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
۶۳۴۲
ستار همدانی، پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد امیرحسین فتحی مدیرعامل این باشگاه، تاکنون مدیریتی صحیحی نداشته است.

خبرگزاری تسنیم: ستار همدانی درخصوص نارضایتی هواداران تیم فوتبال استقلال از مدیریت این باشگاه پس از شکست در پرونده سوپرجام اظهار داشت: در باشگاه سوءمدیریت داریم و شرایط مطابق انتظار پیش نمی‌رود. سال گذشته با توجه به اینکه فتحی از میانه فصل به استقلال آمد، نمی‌توانستیم درباره او نظر دهیم. امسال اما مشکلاتی پیش آمده که نشان می‌دهد نه تنها فتحی مدیریت صحیحی ندارد، بلکه افراد خوبی را در بدنه مدیریتی باشگاه جذب نکرده است.

وی درخصوص مشکلات باشگاه استقلال تصریح کرد: هر چقدر زودتر جلوی مشکلات را بگیریم، به نفع باشگاه است. چند سال است که حاشیه‌ها و مشکلات مدیریتی، باعث شده استقلال از هم بپاشد. باید تصمیم جدی درباره باشگاه گرفته شود تا افراد کاربلد بیایند و پاسخگوی عملکرد تیم باشند. متأسفانه مشکل استقلال یکی دو تا نیست و در بخش فنی هم مشکل داریم.

پیشکسوت باشگاه استقلال درمورد مشکلات فنی آبی‌پوشان گفت: استقلال هافبکی می‌خواهد که تیم را وسط زمین رهبری کند. در خط حمله هم به یک تمام‌کننده تمام عیار نیاز داریم. دیاباته را داریم که فکر نمی‌کنم در حد استقلال باشد چون تاکنون انتظارات را برآورده نکرده است. همچنین باید بگویم پنج دقیقه اول و آخر هر نیمه و پس از به ثمر رسیدن گل، زمان‌های طلایی است که استقلال در آن زمان گل می‌خورد. این نشان می‌دهد تیم در آن دقایق، تمرکز لازم را نداشته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج