فیگو: ال‌کلاسیکو باید برگزار شود
۹۱۹۶۹۰
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۵
۳۷۲۲
ستاره پرتغالی سابق بارسا و رئال معتقد است هنوز زمان کافی تا ال کلاسیکو باقیمانده و می توان مشکلات برگزاری بازی را حل کرد.

خبرورزشی: لوئیس فیگو که برای شرکت در یک مراسم تبلیغاتی در مادرید حضور دارد، در رابطه با شایعات تعویق ال کلاسیکو گفت: مقامات مربوطه باید تصمیم نهایی را در مورد بازی ال کلاسیکو بگیرند اما بعید می دانم که در نهایت تاریخ برگزاری بازی یا ورزشگاه میزبان آن تغییر کند.

این روزها و در شرایطی که ۹ روز تا بازی ال کلاسیکو باقی است، بیش از حد در این باره صحبت می شود. باید منتظر ماند و دید که تا آن زمان چه خواهد شد؛ پلیس، دولت و مقامات ورزشی بهترین راهکارها را می دانند و من فقط می توانم نظرم را بگویم. بازیکنان می خواهند بازی برگزار شود و از نظر ورزشی از این بابت اطمینان دارند.»

فیگو ادامه داد:از نظر فوتبالی، هر دو تیم در شرایطی مشابه گام به ال کلاسیکو می گذارند. چون هیچ یک در شرایطی آرمانی نیستند ولی در رده های بالایی جدول قرار دارند.

اما این مسئله اهمیت چندانی ندارد؛ چون ال کلاسیکو جدای از این بحث که کدام تیم برتر و کدام تیم بدتر است، دنبال می شود و در آن هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. یک بازی مملو از احساسات و اهمیت از نظر بین المللی.

رختکن دو تیم تغییرات زیادی نداشته؛ رئال خریدهای زیادی انجام داده ولی تعداد محدودی از این بازیکنان در ترکیب اصلی هستند و بارسلونا هم عملا همان تیم قبلی است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج