واکنش ماشین‌سازی به غیبت نکونام در نشست خبری
۹۲۰۱۳۸
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
۲۲۶۲
باشگاه ماشین‌سازی به غیبت نکونام در نشست خبری واکنش نشان داد.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین‌سازی تبریز: علی اکبرزاده در واکنش به عدم حضور جواد نکونام در نشست خبری قبل بازی، اظهار داشت: متاسفانه دوستان‌مان در تیم فولاد کم لطفی کردند و غیبت سرمربی این تیم به هیچ عنوان توجیه‌پذیر نیست.

وی افزود: زمان نشست خبری قبل بازی را طبق روال دو روز پیش با هماهنگی مدیر رسانه‌ای تیم فولاد تعیین کردیم و اینکه دوستان امروز متوجه شده‌اند که شنبه اربعین است، جای تامل دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست خبری قبل بازی در روز شنبه با تاکید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بوده، تصریح کرد: بنا به گفته فتاحی ما ملزم بودیم که نشست خبری را حتی با حضور یک خبرنگار هم برگزار کنیم.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه همه ما مسلمان هستیم و شرکت در مراسم عزاداری را جزو اولویت‌ها می‌دانیم گفت: همه می‌دانند که راهپیمایی و عزاداری روز اربعین در تبریز تا ظهر تمام می‌شود و برگزاری نشست در ساعت ۱۷ هیچ مشکلی از این بابت ندارد.

علی اکبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: اگر دوستان با زمان نشست مشکلی داشتند، باید به احترام اصحاب رسانه، پیش‌تر این موضوع را مطرح می‌کردند تا هماهنگی لازم صورت گیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج