آنچلوتی: امشب با زلاتان تماس می‌گیرم!
۹۲۰۳۰۵
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
۳۴۶۸
سرمربی ناپولی در واکنش به اظهارات اخیر مهاجم سوئدی اعلام کرد با او تماس خواهد گرفت.

ایسنا: به نقل از کوریه دلو اسپورت، ناپولی شنبه شب در هفته هشتم سری آ ایتالیا با دو گل ورونا را شکست داد. کارلو آنچلوتی پس از بازی گفت: پیروزی مهمی بود. در نیمه دوم توانستیم به خوبی بازی را کنترل کنیم. برابر تیمی فیزیکی بازی کردیم. می‌توانید بهتر بازی کنید و در آن بحثی نیست. با این حال در چنین لحظاتی نشان دادن تجربه و انسجام اهمیت دارد.

سرمربی ناپولی در ادامه اظهار کرد: همیشه در زمان مناسب حرکت نمی‌کنیم و در برخی از ضدحمله‌ها دیر می‌رسیم. در نیمه دوم از لحاظ دفاعی بهتر عمل کردیم.

آرکادیوش میلیک پیش از بازی دیشب برای ناپولی گلی به ثمر نرسانده بود. با این حال پس از نمایش درخشان به همراه تیم ملی لهستان در انتخابی یورو ۲۰۲۰ نقش کلیدی برابر ورونا داشت و توانست دبل کند. آنچلوتی درباره مهاجم خود گفت: عملکردش در تیم ملی تاثیر مهمی در بازی دیشب داشت. در انگیزه و اعتماد به نفسش تغییراتی به وجود آمد. از لحاظ جسمانی مشکلاتی داشت که بهبود یافت و اکنون روی فرم است.

زلاتان ایبراهیموویچ در مصاحبه اخیرش اعلام کرد دوست دارد تجربه بازی در ناپولی داشته باشد به خصوص که اکنون هدایت تیم بر عهده آنچلوتی است. سرمربی ایتالیایی در واکنش به اظهارات مهاجم سوئدی به شوخی گفت: امشب با او تماس خواهم گرفت و به او می‌گویم منتظرت هستیم. او بازیکن تاثیرگذاری است و در ۲۹ بازی‌اش در MLS توانسته است ۳۰ گل به ثمر برساند. فردا پس از این که با او تماس گرفتم به شما خواهم گفت چه پاسخی به من داده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج